Nano šluostės pakeis chemiją namuose

Visi norime gyventi švarioje ir jaukiuose namuose, o kad švarą palaikyti būtų lengviau, daugelis naudojame įvairias priemones ir valiklius. Ūkinėse spintelėse dažnai būna gausu visko: vienos priemonės skirtos voniai, kitos virtuvei, trečios baldams prižiūrėti. Tačiau visa tai gali pakeisti nano šluostės, kurios yra ne tik plačiai pritaikomas namuose, pradėję jas naudoti, galėsite atsisakyti cheminių valiklių.

Dulkėms

Nano šluostės yra gaminamos iš mikropluošto, todėl yra ne tik ekologiškos, bet ir universaliai pritaikomos. Jomis naudotis labai paprasta – tereikia šluostę suvilgyti vandeniu. Tokios šluostės yra puikus pagalbininkas namuose, kai reikia nuvalyti dulkes. Su šluoste dulkes lengvai nuvalysite, o paviršius atrodys daug gražiau ir blizgiau nei iki tol.

Langams

Labai patogu nano šluostės naudoti langų ir stiklų valymui. Dažniausiai šis darbas namuose reikalauja daug pastangų ir specialių priemonių. Toli gražu ne kiekvienas audinys tinka šių paviršių valymui, nes labai svarbu, kad stiklas būtų ne tik nuvalytas, bet kad ant jo neliktų valymo žymių. Būtent tokį efektą leidžia pasiekti nano šluostės. Suvilgius šluostę vandeniu galite greitai ir be vargo nuvalyti veidrodžius namuose, taip pat išplauti savo langus.

Baldams

Dažniausiai minkštiems baldams prižiūrėti namuose naudojame įvairius purškalus, kurie tikrai nėra naudingi baldams. Kai kurių jų sudėtis yra tokia, jog ilgainiui minkšti baldai gali prarasti spalvą ar savo tvirtumą. Todėl jeigu norite saugoti savo baldus ir juos atnaujinti bei prižiūrėti, rinkitės šluostes iš mikropluošto. Jos puikiai tinka minkštų baldų priežiūrai. O taip pat jomis galima nuvalyti kietų baldų paviršius ir suteikti jiems blizgesio. Tam, kad efektas būtų matomas iš karto, reikia tik sudrėkinti šluostę vandeniu. Nebereikės naudoti jokių cheminių priemonių, kurios dažniausiai kenkia ne tik baldams, bet gali būti kenksmingos ir žmonėms.

Automobiliui

Nano šluosčių pritaikymas yra labai įvairus. Išplovus šluostę galite ją naudoti tiek kartų, kiek reikia. Todėl tai labai geras sprendimas ne tik namų, bet ir automobilio priežiūrai. Pavyzdžiui, turėkite vieną šluostę automobilyje visuomet, kad galėtumėte greitai ir be vargo sutvarkyti automobilio saloną arba nuvalyti langus. Sudrėkintos nano šluostės pakaks panelės nuvalymui, dulkių nuvalymui nuo skydelio ir net sėdynių priežiūrai. Išplovus šluostę, ja lengvai nuvalysite automobilio langus iš išorės ir vidaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *