Markizės: modernus ir šiuolaikiškas sprendimas tiek name, tiek bute

Ieškant geriausių langų dengimo būdų, labai populiarus sprendimas yra markizės. Tai puikus pasirinkimas tuomet, kai ieškome apsaugos nuo saulės ir lietaus terasoms, balkonams, verandoms. Markizes vis dažniau pasirenka ne tik individualių namų, bet ir daugiabučių gyventojai. Tai patikimas ir stilingas sprendimas.

Kokios markizės būna?

Jeigu jus domina markizės, reikėtų sužinoti daugiau informacijos apie jas. Dažniausiai jos skiriasi pagal tai, kokie yra techniniai duomenys. Pavyzdžiui, gali būti skirtingo kampo, audinių, valdymo markizių pasirinkimai. Štai keli populiariausi markizių tipai.

    • Terasinės markizės. Dažniausiai tokio tipo markizes klientai pasirenka į terasas ar didžiulius balkonus. Tokio tipo markizės yra didelės ir plačios. Jos gaminamos iš ypač tvirtų audinių ir gali uždengti didelį plotą. Tai puikus sprendimas, kai reikia nuo saulės spindulių apsaugoti didelę terasą.

    • Balkoninės markizės. Dažniausiai balkonui skirtų markizių kampas yra kiek didesnis, tam, kad markizė tilptų po aukštesnio aukšto balkonu. Tokio tipo markizių pasirinkimas yra geras sprendimas nedideliuose balkonuose, terasose. Taip pat jas galima įrengti ir langų nišoje.

    • Markizės su kasete. Tai šiuolaikiškas ir patogus sprendimas, jeigu norite apsaugoti markizes nuo aplinkos veiksnių. Kad ir koks atsparus ir tvirtas audinys bus panaudotas markizėms, su metais jis vis tiek praras savo savybes. Tam, kad markizėmis džiaugtumėtės daug metų, galima rinktis tokias, kurios yra su kasete. Tuomet kai markizių nenaudojate, galite jas susukti į kasetę ir taip apsaugoti.

Kaip pasirinkti geriausias markizes?

Kaip jau minėta, markizių pasirinkimas priklauso nuo to, kur jas naudosite ir kaip dažnai. Taip pat svarbu žinoti, kad gamintojai siūlo labai platų markizių audinių pasirinkimą. Jeigu ieškote sprendimo, kuris padėtų apsisaugoti nuo saulės spindulių, skirkite dėmesio audinių pasirinkimui. Įsitikinkite, kad markizių audinys gerai apsaugos nuo saulės šviesos arba jos visiškai nepraleis.

Taip pat svarbu apgalvoti, kokio kampo markizės Jums reikalingos. Koks kampas geriausias įrenginėjant markizes Jūsų namuose ar balkone, geriausiai patartų specialistas. Nesibaiminkite ir pasiteiraukite profesionalių pardavėjų, kurie tikrai padės atsakyti į tokius klausimus.

Taip pat iš anksto pagalvokite ir apie tai, kaip bus valdomos markizės. Dažniausiai jos gali būti valdomos arba rankomis, arba specialiu pulteliu. Koks variantas geriausias, priklauso nuo to kaip dažnai naudosite markizes namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *