Kokį šaldytuvą verta pirkti?

šaldytuvų remontas Vilniuje Šiais laikais būtų sunku įsivaizduoti namus be šaldytuvo. Tai vienas iš reikalingiausių buitinės technikos prietaisų, tad nieko keisto, kad žmonės šaldytuvą vertina kaip svarbesnį technikos prietaisą nei televizorių. Be abejo, šiuolaikinė rinka mums pristato gausybę skirtingų šaldytuvų modelių ir firmų, todėl išsirinkti nėra taip paprasta, ypač jeigu nežinote, į ką verta labiausiai atkreipti dėmesį. Mes pasistengsime jus „užvesti ant kelio“ ir papasakoti, kokie aspektai yra patys svarbiausi renkantis naują šaldytuvą į savo namus.

  • Ant kiekvieno šaldytuvų durų jūs turėtumėte pamatyti jo energijos taupymo kategoriją. Tai yra labai svarbus dalykas, kadangi visi šaldytuvų ir buitinės technikos specialistai dabar rekomenduoja pirkti A arba A+ klasės šaldytuvus, kurie jums sutaupys labai daug energijos. Savaime suprantama, tokios aukštos klasės šaldytuvai gali būti brangesni, tačiau jie su laiku tikrai atsipirks, kadangi nereikės tiek daug mokėti už suvartotą energiją.
  • Yra nemažai šaldytuvų modelių, kurie turi vadinamąją „anti-mikrobinę“ sistemą. Visgi, tai neturėtų būti pagrindinis dalykas, kodėl renkatės būtent tokį šaldytuvą. Tiesa yra tokia, kad su sidabru pagaminta antibakterinė sistema ilgai neveiks – maksimaliai metus. Tai yra įprastas gamintojų triukas, kad jų šaldytuvas būtų parduodamas greičiau ir brangiau, tad įsidėmėkite, jog šita gražiai skambanti sistema jums jokios ilgalaikės naudos nesuteiks.
  • Dažniausiai, šaldytuvo kompresorius būna apačioje. Įprastai, ten būna ir šaldymo kamera. Tokie šaldytuvai yra atsparesni, todėl jiems šaldytuvų remontas Vilniuje reikalingas rečiau. Negana to, toks šaldytuvas jums padės sutaupyti elektros energijos, kadangi jeigu kamera bus arčiau kompresoriaus, nereikės šalto oro varyti iki pat šaldytuvo viršaus (jeigu ten būtų šaldymo kamera). Taigi, šiuo atveju, geriausia rinktis standartinį variantą ir nebandyti išrasti dviračio.
  • Šaldytuvo durelės iš vidaus neturi turėti kokių nors įdubimų ar nelygumų – tai parodo nelabai atsakingą gamintojų darbą arba tiesiog bandymą surinkti prastą šaldytuvą kuo pigiau. Turbūt nei neverta sakyti, kad tokiam šaldytuvui šaldytuvų remontas Vilniuje bus reikalingas ne kartą.
  • Šaldytuvo gale būna kondensatorius. Taip jau būna, kad ir gerų firmų šaldytuvai sugesta. Jeigu jums bus reikalingas šaldytuvų remontas Vilniuje, tuomet greičiau ir pigiau jis bus atliktas, jeigu jūsų šaldytuvo modelis bus su atviru kondensatoriumi – tokiu atveju, keitimas ar taisymas bus paprastesnis ir užtruks trumpiau.
  • Šaldytuvas gali būti geros firmos, tačiau labai svarbu atkreipti dėmesį į kompresoriaus pagaminimo vietą. Kinietiški kompresoriai, savaime suprantama, patys pigiausi ir turintys mažiausiai kokybės. Taigi, pasidomėkite, ar jūsų norimo šaldytuvo kompresorius nėra vienas iš tokių. Visuomet verta rinkti kompresorių, kuris nėra pagamintas Kinijoje.

Tikimės, kad šie patarimai jums padės tinkamai išsirinkti šaldytuvą, kuris bus ne tik patogus ir funkcionalus, tačiau ir ilgai jums tarnaus.

2 mintys apie „Kokį šaldytuvą verta pirkti?“

  1. Puikiai išdėstyti visi aspektai, kurie gali padėti apsispręsti kokį šaldytuvą verta rinktis. Paskaitykit, ir viskas bus aišku. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *