Kalkės – kaip palaikyti švarą vonios kambaryje?

Kartą per savaitę atlikite generalinę vonios tvarką, kalkėms sunkiau bus kauptis, jeigu dušo kabiną išluostysite po naudojimo, nubrauksite  vandens lašus nuo kabinos sienelių ir stiklų. Valymo priemonių galima  įsigyti skirtų būtent dušo kabinai ir jos  stiklams valyti arba tokių, kuriomis galima padengti jau nuvalytą dušo kabiną ir taip apsaugoti nuo kalkių kaupimosi, nes aplink čiaupą, aplink dušo galvutę dažnai  kaupiasi kalkių nuosėdos, nešvarumai. Visą tai galima nuvalyti ir naturaliomis priemonėmis pavyzdžiui, sudrėkinti actu popierinį rankšluostį, apvynioti aplink čiaupą ir palikti kuriam laikui, o vėliau nuplauti, rezultatas bus akivaizdus, jeigu dušo galvutė apkalkėjo, tuomet ją pamerkite į actą, o po kurio laiko gerai nuplaukite. Kalkėtas vietas galima išvalyti apibarsčius soda ir įtrinus palaikyti pusvalandį, paskui ant sodos likučių užpilti vandenilio peroksido ir trumpam palikti, vėliau viską nuskalauti ir nusausinti. Muilo žymes išvalys degtinė praskiesta su vandeniu.

Profesionalios valymo priemonės voniai

Profesionalios valymo priemonės leis jums pasirūpinti švara, tvarka ir atitikama jos priežiūra, išsirinkite tokias  valymo priemones, kurios nepažeis gaminio išvaizdos pavyzdžui, jeigu namuose stovi akrilinė vonia, turėtumėte įsitikinti  ar pasirinktas valiklis jums tiks, informacija apie šių produktų sudėtį yra nurodyta etikėtėse ant pakuotės. Norint užtikrinti visapusišką  jų priežiūra, reiktų pasirūpinti dezinfekciniais skysčiais, oro gaivikliais.

Kaip išvalyti unitazą?

Reguliarus valymas dažniausiai nereikalauja didelių pastangų, tačiau jeigu tenka valyti apleistą unitazą, reikia daugiau pastangų. Kalkių nuosėdų naikinimui yra skirti specialūs valikliai, tačiau kalkes  galima  išvalyti ir su acto rūgštimi, nes actas puikiai skaido kalkių  nuosėdas. Pirmiausia, reiktų suplakti litrą neskiesto acto ir supilti tiesiai į tualeto dubenį ir ant kraštų, geriausia jį palaikyti 3-4 val. po to, dar kartą acto  užpilti, palaikius pusvalandį, nuleisti vandenį. Šiam darbui naudoti  šepetėlį ir  šiuos veiksmus kartoti tol, kol unitazas bus švarus. Actą galima maišyti  su soda arba valymui naudoti švitrinį popierių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *