Kaip pasirinkti stoglangius?

stoglangiaiStoglangiai – inovacija, kurią pasirenka vis daugiau lietuvių. Mūsų šalyje vos trečdalis dienų per metus yra saulėtos, tad nieko keisto, kad daugelis svarsto įvairias alternatyvas, kurios gali padėti kiek labiau pagyvinti namus. Stogo konstrukcijos su langu – viena iš tokių.

Kol vieni mano, kad stoglangiai – tai tik interjero detalė, kiti tvirtina, kad jie suteikia galimybę į namus įsileisti daugiau nei 40 procentų natūralios šviesos. Tokio tipo langai stoguose būtini jeigu turite palėpes, jeigu namuose yra labai daug tamsių koridorių. Galiausiai, įsigijus senos statybos namą ne visada galima iškirsti langus sienose, kadangi tai gali pakenkti pačiam namui. Tokiu atveju tinkamai pasirinktos stogo konstrukcijos gali sukurti ne tik modernų, tačiau taip pat ir kur kas šviesesnį namą.

Stoglangių pasirinkimas:

  1. Vieni stoglangiai yra atveriami, kai tuo tarpu kiti – stacionarūs. Pastarieji teikia tik šviesos funkciją. Atveriami taip pat suteikia galimybę kambarį pravėdinti, tačiau reikia pagalvoti apie tai, kad atidaryti langą bus gana sunku. Kambaryje nuolatos turi būti aukšta kėdė ar panašus baldas, kuris padėtų nesunkiai pasiekti langą stoge.
  2. Galima pasirinkti iš skirtingų langų rėmų. Varijuoja nuo metalinių iki medinių. Žinoma, metaliniai, alaviniai – kur kas tvirtesni ir tarnauja kur kas ilgesnį laiko tarpą. Tuo tarpu medinius langų rėmus reikia keisti kas kelerius metus.
  3. Kai kurie langai gali turėti tamsesnio stiklo funkciją, kurios stiklas apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių. Viskas remiasi į tai, kurioje vietoje stoglangiai bus ir kaip intensyviai saulė švies (žinoma, rytinėje pusėje ji būna kiek intensyvesnė nei pietinėje).
  4. Galima užsisakyti stoglangius pagal individualų užsakymą. Dažniausiai dominuojantys stačiakampių formų langai nėra vienintelis variantas. Svarbiausia atrasti įmonę, kurios darbas bei produktų pasiūla jus tenkintų.

Bet kuriuo atveju konsultacija su profesionalu padės pasirinkti geriausiai. Stogo konstrukcijos nemaža investicija, tačiau jau geriau skirti vieną didesnę ir ilgus metus džiaugtis tuo, ką gavote.

Stoglangių pliusai:

Pasirinkus tinkamus stogo langus – džiaugsitės gautu rezultatu. Svarbiausia įvertinti kuo daugiau kriterijų, kad būtumėte tikras, kad įsigijote patį geriausią variantą iš visų egzistuojančių.

  1. Stoglangiai yra labai įmantrus stilistinis sprendimas padėsiantis sukurti išskirtinius namus. Nesvarbu, koks jūsų namuose dominuoja interjeras – stoglangiai jį paįvairins.
  2. Tuo pačiu tai langas, kuris padeda į namus „pritraukti“ net iki 40 procentų daugiau šviesos. Pamirškite didelį skaičių lempų.
  3. Natūrali šviesi padeda sutaupyti nemažai elektros energijos, taigi po kiek laiko stoglangiai atsipirks elektros išnaudojimo prasme.
  4. Tai labai patogus kambarių vėdinimo būdas (žinoma, tokiu atveju, jeigu pasirinksite atsidarančius langus). Juk šviežias oras namuose būtinas tiek žiemos metu, tiek karštą vasaros dieną.

Platus stoglangių pasirinkimas garantuoja, kad kiekvienas klientas atras tai, ko jam labiausiai reikia ir ko jis labiausiai ieško. Svarbiausia konsultuotis su profesionalais, kurie įvertindami galimybes gali pasiūlyti tai, ko jūs labiausiai ieškote ir kas jums labiausiai tinka. Stogo konstrukcijos – ilgaamžis pasirinkimas. Užsitikrinkite, kad jūsų namai – saugiausia vieta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *