Į ką atkreipti dėmesį, renkantis naują miegamojo lovą?

lovosMiegas yra gyvybiškai svarbus kiekvienam žmogui, o kokybiškas miegas  – neatsiejama geros savijautos dalis, kuriai daugiausiai įtakos turi lova. Žinoma, idealiausias variantas, užtikrinantis pilnavertį poilsį nakties metu, yra stacionari lova su kokybišku čiužiniu.

Lovos dydis

Lovos dydis – vienas svarbiausių kriterijų, kuris greičiausiai nulems jūsų pasirinkimą. Jei miegamasis erdvus, platesnė lova visada patogesnis pasirinkimas, tačiau jei kambario gabaritai gana kuklūs, vertėtų rinktis tokią lovą, kad ją pastačius, dar liktų vietos laisvai judėti ir savo vietą atrastų tokie baldai kaip komoda ar televizoriaus staliukas, nes „tarp sienų“ įsprausta lova ne tik vizualiai suspaudžia erdvę, bet ir tampa nepatogia kliūtimi, kai lovą reikia pakloti arba naktį nukeliauti iki vonios.

Čiužinių užpildai

Čiužinio užpildų medžiagos – labai svarbi čiužinių sudedamoji dalis, kuri turi įtakos jūsų patogumui, miego kokybei ir pilnavertiškam poilsiui. Būtent nuo čiužinio užpildo medžiagos priklauso ir čiužinio kietumas ar minkštumas. Šiuo metu čiužinių užpildų yra labai daug ir kiekvienas jų turi savo privalumų:

  • Kokoso plaušo čiužiniai. Kokoso plaušas, gaunamas iš kokoso palmių riešuto apsauginio sluoksnio – visiškai natūrali, ekologiška, nesukelianti alergijos ir nedirginanti medžiaga. Išties geriausias pasirinkimas vertinantiems ilgaamžiškumą ir nepriekaištingą kokybę. Kokoso plaušas čiužinio užpildai pasižymi itin geromis oro pralaidumo savybėmis, o  kokoso plaušo storis suteikia galimybę rinktis norimo kietumo čiužinio paviršių
  • Latekso čiužiniai. Lateksas – tai vientisa, higieniška, antibakterinė, nekelianti jokio nemalonaus girgždesio, atviros mikrostruktūros medžiaga. Puikus pasirinkimas vertinantiems patogumą ir minkštumą.
  • Elastinio profiliuoto porolono čiužiniai. Čiužinio užpildas, pagamintas iš elastinio poliuretano putos, pasižymi itin aukštu elastingumo lygiu bei ilgaamžiškumu. Specialus medžiagos paviršius palaiko optimalų drėgmės bei šilumos santykį, todėl čiužinys puikiai prisitaiko prie žmogaus kūno temperatūros ir suteikia maksimalų komfortą.
  • Viskozės čiužiniai. Tai naujos kartos inovatyvi vidurinio kietumo medžiaga, ekologiškas ir higieniškas

Lovos – tai ilgametis pirkinys, investicija į kokybišką poilsį ir miegą, todėl, renkantis naują lovą bei čiužinį, nevertėtų taupyti savo pilnaverčio poilsio sąskaita, o tikėtis, kad pigi lova bus ir kokybiška, šiek tiek naivu.

 

 

2 mintys apie „Į ką atkreipti dėmesį, renkantis naują miegamojo lovą?“

  1. Vertėtų į visą tai akreipti dėmesį beieškant miegamojo lovos. Miegas kiekvienam iš mūsų yra gyvybiškai svarbus, o kokybišką miegą įtakoja lova.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *