Geodeziniai matavimai: kaina, terminas ir sąlygos

geodeziniai matavimai kaina Geodezinių matavimų paslaugos yra reikalingos tais atvejais, kada norima sklypą padalinti, sujungti, pakeisti sklypo paskirtį, ir t.t. Tokiais atvejais tenka ieškoti specialistų, kurie galėtų suteikti reikalingas paslaugas, ir neretai svarbu yra tai, kokia yra šių teikiamų paslaugų kaina. Atrasti įmones, kurios teikia paslaugas palankiausiomis kainomis, galėsite naudodamiesi internetine paieška: raktiniai žodžiai geodeziniai matavimai kaina tikrai leis jums greičiau atrasti tai, ko ieškote. Nemažai įmonių savo internetinėse svetainėse nurodo, kokie yra paslaugos įkainiai, tad netrukus galėsite palyginti nustatyta kainas.

Geodezinių matavimų terminas

Gana dažnai svarbu yra tai, kiek laiko trunka geodeziniai matavimai, ir visas šis procesas susideda iš trijų etapų. Pirmiausia savo darbus atlieka matininkas, ir kiek tai trunka, priklauso nuo to, koks yra sklypo dydis ir sudėtingumas. Matavimai gali būti atliekami per kelias dienas, tačiau kartais tai trunka kur kas ilgiau. Kitas žingsnis  – Nacionalinės žemės tarnybos patikra. Dažniausiai atliktų matavimų rezultatai yra tikrinami nuo 15 iki 25 dienų, o vėliau tai turi patvirtinti Registrų centras (tai truks nuo 1 iki 10 dienų). Taigi, gana sunku pasakyti, kiek laiko truks geodeziniai matavimai. Visada yra palanku dėl reikalingų paslaugų kreiptis dar iš anksto, nes tai vis tiek truks apie du mėnesius.

Geodezinių matavimų kaina

Kaina priklausys nuo to, koks yra sklypo dydis bei sudėtingumas, ir, žinoma, nuo pasirinktų specialistų nustatytų kainų. Susirasti įvairių paslaugos tiekėjų nustatytas kainas galėsite naudodamiesi internetine paieška, ir čia tikrai pravers raktažodžiai geodeziniai matavimai kaina. Netrukus galėsite susirasti įvairias įmones, kurios informaciją apie teikiamas paslaugas skelbia internetinėse svetainėse. Jei pateiktos informacijos pritrūktų, galėsite susisiekti elektroniniu paštu ar telefonu, ir jums bus atsakyta į visus rūpimus klausimus.

Paslaugų teikimo sąlygos

Svarbu yra tai, kad matininkui būtų pateikiami reikalingi dokumentai, nes tik tokiu atveju galės būti atliekami geodeziniai matavimai. Kokie dokumentai bus reikalingi, tai gali priklausyti nuo konkrečios situacijos, tačiau paprastai reikalingas sklypo detalus ar bent preliminarus planas, sklypo ir jame esančių statinių nuosavybę įrodantys dokumentai, ir savininko tapatybės dokumento kopija. Žinoma, visada yra palanku pasitikslinti, ko gali reikėti, kad būtų atliekami matavimai.

Jei kils tam tikrų neaiškumų, specialistai tikrai galės atsakyti į jums iškilusius klausimus, todėl galite susisiekti su specialistais telefonu ar elektroniniu paštu.

 

2 mintys apie „Geodeziniai matavimai: kaina, terminas ir sąlygos“

 1. Daug teisingos informacijos šiame straipsnyje, tikra tiesa, kad jiek matavimų kaina, tiek laikas, kiek paslaugos atikimas užtrunka, kiekvienu atveju yra individualus ir priklauso nuo reikalingos paslaugos pobūdžio.

 2. Aš suprantu, jog kažkiek vistiek užtrunka, tegul net iki 1 metu laiko.
  Bet tai, kad jau laukiama beveik 20 metu!!!! ir negalima išsipirkti, negalima remontuoti!!!
  Kam tada tai rūpi, kad tai būtų gal kaip nusidėvėjimas.
  Nes žmonės norėtų žinoti iki šiol kur siekia jų namų valdos, tam, kad kad su kaimynu nereikėtų peštis kieno žemėje bulvė buvo pasodinta.
  Ir tikrai faktas, jog tos žemės niekas ir negali liesti, bet valstybė reikalauja, kad būtų palaikoma tvarka, žolė nupjauta, pakriutes sutvarkytos.
  KAIP ŽMONĖMS BŪTI!!!!??? KADA GYVENTI????!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *