Durys

durysDurys – tai nėra viena iš daugybės namo detalių. Geros durys yra kur kas daugiau. Norint prikelti butą ar namus naujam gyvenimui, kartais verčiausia pradėti nuo naujų durų įstatymo. Tačiau matant tokį durų pasirinkimą kyla klausimas – kokios durys man būtų tinkamiausias?

Dažniausiai viskas priklauso nuo finansinių galimybių ir poreikių. Gerai suderinus šiuos aspektus, galima išsirinkti pačias tinkamiausias duris. Dažnai galvą sukt priverčia ne lauko, o vidaus durų pirkimas, kadangi šių reikės daugiau. Taip pat, greičiausiai, skirtingų, kadangi vienos bus skirtos miegamiesiems, kitos virtuvei, trečios vonios kambariui. Iškart kyla klausimai dėl šviesos, garso pralaidumo, medžiagos kokybės ir deramumo prie bendro namų vaizdo. Durys gali būti visokiausios: laminuotos vidaus durys, faneruotos vidaus durys, medinės vidaus durys ir t.t.

Prieš perkant duris reikėtų pagalvoti kas geriau, vidaus durys – faneruotos ar laminuotos? Tikros medienos ar paprasčiausia imitacija? Vidaus durys su stiklu ar be? Žinoma visa tai priklauso nuo to ką sau galite leisti. Dažnai durys imituodamos medieną, būna ne ką prastesnės negu tikro medžio. Taip pasirinksite pigesnį, bet ne prastesnį variantą. O renkantis ar vidaus faneruotos durys ar visgi laminuotos yra Jums tinkamesnės, taip pat turite atsižvelgti į finansines galimybes. Faneruotos vidaus durys paprastai yra brangesnės ir nors kokybiškos, jas gali sau leisti tik daugiau uždirbantis pirkėjas. Tad jeigu Jūs niekada negalvojote kaip norėtumėte namuose faneruotų durų, rinkitės kokybiškas laminuotas duris. Jos ne tik atlieka darbą ne prasčiau, jos taip pat atrodo stilingiau, yra pigesnės.

Naujos durys yra puiki proga visiškai pakeisti savo namų įvaizdį ir pojūtį. Geros ir priderintos durys suteiks užbaigtumo, prabangos, praktikos ir elegancijos jausmą. Tad jeigu perkate naujas duris, nepatingėkite išanalizuoti ko Jūs norite labiausiai ir ar Jūsų trokštamos durys derės namuose.

Štai keletas idėjų:

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *