Dažų spalvos, kurias galite pasirinkti savo būsto interjerui

Tinkamų dažų savo būsto vidaus interjerui pasirinkimas gali turėti reikšmingos įtakos visai vidinei namų atmosferai. Todėl yra labai naudinga prieš pradedant dažyti savo namų sienas pagalvoti, kokie dažnai tiktų geriausiai. O tam, kad dažus pasirinkti jums būtų lengviau, pateiksime keletą naudingų įžvalgų.

Neoninė rožinė

Intensyvi, traukianti dėmesį ir nuotaikinga – neonine rožine spalva nudažytos vidaus sienos gali padėti akimirksniu sukurti neišdildomą pirmąjį įspūdį. Toks pasirinkimas gali puikiai tikti prieškambariui ar koridoriui, tokiu būdu sukuriant šilumos ir svetingumo pojūtį.

Pilkšvai ruda

Pilkšvai ruda spalva sukuria puikią galimybę eksperimentuoti kartu su nestandartinių spalvų minkštais baldais ar spalvingais meno kūriniais, kuriuos būtų sudėtinga įkomponuoti kitose būsto erdvėse. Ši spalva nėra pernelyg šviesi, todėl nėra neskoninga ar neįdomi.

Blizgi žalsvai geltona

Blizgi žalsvai geltona spalva koridoriuje gali tapti labai smagiu siurprizu, kuris priešingu atveju dažnai nuobodžioms koridoriaus sienoms suteiktų daugiau smagumo.

Raudona ir levandų

Jei jūs jaučiatės nuotaikingai, galite pasitelkti kelių spalvų derinį, pvz., ryškiai raudoną ir levandų violetinę. Iš pirmo žvilgsnio toks derinys jums gali skambėti kaip tikrų tikriausias iššūkis! Tačiau iš tikrųjų tai gali padėti daug lengviau nepriekaištingai suderinti ir daugybę kitų interjero detalių – nuo dekoratyvinių pagalvėlių, iki vazų ar minkštų baldų.

Dangaus mėlyna

Jei norite pabrėžti savo svetainėje esančius meno kūrinius – dangaus mėlyna gali tapti ypatingai veiksmingu pasirinkimu. Ir tiesą sakant, tokio pasirinkimo atveju pati erdvė taps lyg meno kūrinys. Pasirinkus dangaus mėlyną pasistenkite šviesesnį atspalvį pritaikyti didesniems plotams (pvz., sienoms), o mažesnėms dalims, tokioms kaip židinys, tamsesnį.

Šviesi turkio

Tinkamai savo miegamojo kambariui pasirinkus sienų spalvas net ir pačią sudėtingiausią dieną, kuri buvo kupina daugybės streso ir įtampos, poilsis gali tapti tikrų tikriausia pasaka. Labai atpalaiduojanti ir nuraminanti šviesi turkio spalva jūsų miegamajame gali būti tobulu pasirinkimu, jei miegamajame norite jaustis kaip tikroje poilsio oazėje. Tokiu atveju bene bet kurios dekoratyvinės pagalvėlės, išdėstytos ant jūsų miegamojo lovos, kambariui suteiks dar daugiau žavesio ir jaukumo.

Daugiau apie dažų pasirinkimą skaitykite Sadolin.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *