BŪSTO DRAUDIMAS INTERNETU

Būsto draudimas internetuŠiais laikais būsto draudimą galima įsigyti ne tik atėjus į draudimo bendrovę, bet ir užsakyti draudimo paslaugą savo būstui tiesiog savo namuose, darbovietėje, bibliotekoje ar bet kur kitus kur yra internetas. Kad ir važiuojant autobuse. Būsto draudimas internetu– patogus ir greitas metodas užsisakyti draudimo paslaugas, negaištant papildomo laiko. Nuo ko mes paprastai draudžiame savo būstą? Draudimas yra skirtas tam, kad galėtumėte greitai kompensuoti netikėtas išlaidas.

Jeigu Jūsų namai yra apvogiami, juose netikėtai kyla gaisras, įvyksta stichinė nelaimė ar su elektros įtampa susijusios bėdos. Šios ir kitos problemos sukelia papildomų išlaidų ir tam, kad nereikėtų taupyti pinigų, šiems atvejams yra naudojamas būsto draudimas. Paprastai rūpinamės savo automobilio ir sveikatos draudimu, o apie būstą pamirštame. Susimąstome tik tuomet kai būna per vėlu ir žalos išlaidos verčia susiveržti diržus. Taigi, namus apdrausti reikia, tačiau nuo ko pradėti?

PRIEŠ UŽSISAKANT BŪSTO DRAUDIMĄ INTERNETU

Būtina tiksliai sužinoti ką saugo Jūsų pasirinkta draudimo bendrovė. Nepulkite rinktis pačio pigiausio varianto, pirma skaičiuoklės pagalba sužinokite kokia kaina yra Jums tinkamiausia. Taip pat pravartu suvokti, kad būsto draudimas yra keleto rūšių. Viena jų – pačio pastato draudimas. Pasirinkę jį, Jūs apdrausite savo namų grindis, sienas, lubas ir garažą. Taip pat yra dar vidinio turto draudimas. Tai jau būtų turima buitinė technika, baldai, vaizdo ir garso aparatūros ir t.t. Trečia ir mažiausiai pažįstama draudimo rūšių – civilinės atsakomybės draudimas. Jūs apsaugote savo turtą nuo kitų asmenų apgadinimo, jis yra naudingas jeigu Jūsų turimas butas turi didelę tikimybę būti užlietas.

KODĖL MUMS TURĖTŲ BŪTI AKTUALUS  BŪSTO DRAUDIMAS INTERNETU?

Dauguma teikiamų kasdienių paslaugų persikėlė į internetinę erdvę, jos yra suprogramuotos mūsų greitam ir patogiam naudojimui. Taip ne tik sutaupomas brangus kliento laikas, bet taip pat, pats paslaugos procesas vyksta kur kas greičiau, nereikia laukti kol konsultantas užpildys Jūsų duomenis už jus ir aktyvuos užsakymą. Visa tai Jūs padarysite patys, neišėjęs iš namų.

Būsto draudimu pasirūpinti yra tikrai verta, nes Jūs padarysite ilgalaikę investiciją į savo turto saugumą ir jeigu nutiks bėda, nereikės rūpintis netikėtomis papildomomis išlaidomis.

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *