Vonios kambario dizaino mitai

Vonios kambario projektavimas ar remontas dažnai atrodo sudėtinga misija. Daugeliu atžvilgiu taip ir yra, kadangi mažame kambarėlyje reikia protingai sudėlioti sanitarinius mazgus, efektyviai išnaudoti erdvę, neapkrauti ir dar viską atlikti taip, jog atrodytų šiuolaikiškai. Kuomet visko imatės patys, jau įpusėjus ateina suvokimas, jog „pasidaryk pats“ požiūris vonios kambario remontui nepasiteisins. O gal ne?.. Svarbiausia, prieš pradedant pasikeitimus, gerai susipažinti su vonios kambario interjero subtilybėmis ir išsklaidyti populiariausius mitus. Kokie jie – aptarsime šiame straipsnyje.

Mitas: viskas privalo būti vienoda

voniosSklinda kalbos, jog visi paviršiai, nuo sienų plytelių iki vonios ar duso kabinos, turi būti vienodos tekstūros ir spalvos. Netiesa! Sienos ir vonios kambario baldai ar technika neturi būti tokių pat medžiagų ar spalvos. Žinoma reikėtų vengti ir visiškos „mišrainės“, kuomet įėjus į kambarį matoma visa spalvų vaivorykštė.

Kurdami vonios interjerą galvokite apie dalykus kurie dera, spalvų derinius, tekstūrų derinius, kurie puikiai tinka ir atrodo tarsi skirti vienas kitam.

Mitas: Vonios remontas neprideda vertės

Dažnai manoma, jog vonia yra nereikšminga vieta ir jos remontas neprideda vertės būstui ar gyvenimo kokybei. Netiesa! Statistika ir butų pardavimo kainos rodo, jog butai su suremontuotu vonios kambariu vertinami didesnėmis sumomis. O juk ir patiems daug smagiau kuomet vonioje yra šviesu, gražu, dera spalvos, o dušo kabinos švaraus stiklo spindesys matomas dideliame veidrodyje. Juk daug jaukiau, nei seni vamzdžiai, samanų spalvos kriauklė ir kelios klibančios lentynos ant nubyrėjusių plytelių.

Mitas: Sekite mados tendencijas

Mados tendencijos visuomet padiktuoja tai kas yra geriausia, ant bangos ir ką labiausiai vertina interjero dizaineriai ir estetikos vertintojai. Ar turite įsirengti vonią, taip kaip skelbia šio sezono interjero dizaino šaukliai? Ne! Juk pripažinkime, jog neturime pakankamai pinigų kas metus atlikti remonto, o praeitų metų mada, kur vyravo disko stilius, šiemet atrodys mažų mažiausiai juokingai. Tad nesivaikykite ultra modernios mados, o ieškokite patogumo ir estetikos tandemo.

Nesvarbu, kas jums labiau prie širdies – vonios ar dušo kabinos karaliavimas vonios kambaryje, tačiau gerai atliktas vonios remontas ne tik nuteiks maloniai kiekvieną rytą, bet ir pakels būsto vertę. Tad prieš bijodami, pasidomėkite ar jūsų galvoje susikurtos mintys nėra tik tokie mitai, kuriuos paminėjome.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *