Vidaus plytelės – patarimai renkantis

Išsirinkti tinkamas vidaus plyteles gali būti nelengva užduotis, ypač atsižvelgiant į didelę plytelių įvairovę rinkoje. Svarbu apgalvoti daug dalykų: biudžetą, kokybę, spalvą, dydį, stilių ir ar jos tiks prie esamo ar būsimo interjero. Atkreipkite dėmesį į tai, kad vidaus plytelių pasirinkimas gali sąlygoti jūsų gyvenamosios erdvės interjero vizualų dydį – jį sumažinti ar padidinti vizualiai, priklausomai kokią spalvą, tipą ir medžiagą pasirinksite.

Šiuo metu labai populiarios plytelės yra plytelės iš marmuro, kurios gali būti naudojamos ne tik grindims, bet ir sienoms. Nuo seno marmuras yra laikomas prabangą reprezentuojančia medžiaga, todėl puikiai tinka siekiantiems savo namams suteikti puošnumo ir prabangos atmosferą. Marmurines vidaus plyteles galima rinktis iš įvairių spalvų, tačiau dominuoja juoda ir balta spalvos. Jos pasižymi gyslotais raštais ir akį traukiančiais spalvų akcentais, kurie sukuria estetišką ir stilingą interjerą. Marmuras dažnai naudojamas vonios kambariuose, namų įėjimo koridoriuose bei virtuvėse.

Akmens plytelės, pagamintos iš natūralaus akmens, pavyzdžiui, travertino, šiferio ir kalkakmenio, prideda savito žavesio vidaus erdvei. Šios plytelės ypač patinka mėgstantiems tradicinį, senovinį stilių, kadangi erdvei suteikia charakterio dėl savo unikalios tekstūros. Dėl savo patvarumo ir atsparumo drėgmei, jos dažnai naudojamos koridoriuose, virtuvėse ir įėjimų koridoriuose.

Tuo tarpu keraminės plytelės, yra bene populiariausias ir universaliausias namų ir biurų vidaus plytelių pasirinkimas. Visų pirma, jų gaminama įvairiausių norimų dydžių, raštų ir spalvų, todėl gali atitikti praktiškai bet kokius interjero dizaino pageidavimus. Pagamintos iš molio ir kitų medžiagų, keramikinės plytelės yra tobulas ir ilgaamžis funkcionalumo ir estetikos derinys. Dėl lengvo pritaikymo interjere, jos idealiai tinka klasikiniam ar moderniam interjerui kurti, tad yra naudojamos visos namų erdvės grindims padengti: vonios kambario, miegamojo, svetainės, virtuvės ir net garažo.

Kiekviena vidaus plytelių rūšis turi savų privalumų ir trūkumų, kurie atitinka skirtingus žmonių poreikius ir pageidavimus. Tačiau bene visos vidaus plytelės iš prigimties yra atsparios drėgmei, todėl jos labai tinka patalpoms, kuriose dažnai būna vandens – baseino kambariams, spa erdvėms arba kurios yra dažnai plaunamos – vonia ar virtuvė. Ši savybė užtikrina, kad plytelės ilgai išliks nepažeistos, nepaisant nuolatinės drėgmės poveikio.

Vidaus plyteles taip pat labai lengva prižiūrėti, kadangi užtenka reguliariai plauti su grindų plovikliu ir vandeniu, ar plaunančiu siurbliu. Kadangi plyteles lengva prižiūrėti, jos yra praktiškos ir idealiai tinka namams, kuriuose vyksta nuolatinis judėjimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *