Taupyti ar imti paskolą perkant buities prietaisus?

www.minipaskola.ltPerkant buities prietaisus, kalbama, jog verčiau pataupyti kelis mėnesius ir pakentėti sus senuoju prietaisu ar apskritai be jo, nei imti pinigus paskolai ir eikvoti pinigus mokant palūkanas. Tačiau ar visada tai pinigų eikvojimas? Portalo www.minipaskola.lt atstovai kasdien susiduriantis su paskolas imančių žmonių istorijomis, siūlo pažvelgi į tą pačią situaciją kitu kampu – kiek prarandate neturėdami reikiamo buities prietaiso?

Svajojate apie indų plovimo mašiną, nes po šeimos pagausėjimo indai nebedingsta iš plautuvės? Puikus laikas pradėti jai taupyti, tačiau sėkmės eikvojant vandenį. Ar žinote, jog indaplovių populiarumą lemia tai, kad jos ne tik palengvina indų plovimą, tačiau ir taupo vandenį. – net iki 60 %  vandens kiekio, įprastai sunaudojamo indus plaunant plautuvėje. Ji taip pat taupo laiką, kurį turint indaplovę galite praleisti su šeima. Taigi įsigijus indaplovę dabar ir mokant palūkanas už paskolą jus neprarasite nieko, nes sutaupysite vandens ir laiko.

Senasis šaldytuvas pradėjo krėsti pokštus ir vidury tylios nakties pradeda triukšmingai dirbti variklis? Visa šeima sukyla ant kojų galvodami, jog prasidėjo karas? Ne pats maloniausias jausmas. Žinoma, galima ausis užsikišti kištukais, tačiau tai ne visada gera idėja, ypač turi mažą vaiką ir visuomet norite girdėti ar jis nepradėjo verkti. Žinoma, galima kentėti ir kantriai kelis mėnesius taupyti nenumatytoms šaldytuvo išlaidoms, tačiau ar tai tikrai verta, žinant jog dar kelis mėnesius neturėsite kokybiško miego, būsite suirzę ir nepatenkinti gyvenimu? Žinoma, sakoma, jog ir šuo kariamas pripranta, tačiau ar mes šunys?

Pradėjote domėtis sveiku gyvenimo būdu ir sportuoti bei norėtumėte įsigyti dviratį, tačiau taupydami nuo atlyginimo jį galėsite įsigyti tik spalio mėn? Žinoma, galima važinėti ir spalio mėnesį iki kol prisnigs, tačiau paėmę paskolą dabar, galėsite dviračiu važinėtis dar tris mėnesius. Iki žiemos sustiprėsite, numesite svorio, jausitės geriau ir žiemą pasitiksite sveikesni. Ar tai verta palūkanų, retoriškai klausia minipaskola.lt portalo atstovai. Atsakymas galvoje skamba paprastai – taip, dažnai buities daiktus verta turėti dabar ir čia, nei laukti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *