Stalo pertvaros, kiti biuro baldai ir jų spalvos

stalo pertvaraBiuras – yra ne tik Jūsų darbo vieta, tačiau ir įmonės veidas. Nuo to, kaip įrengtas Jūsų biuras, priklauso kliento nuomonė apie Jus. Todėl šiandien tiek daug dėmesio skiriama biuro interjerui. Juk visi biuro baldai: stalčių spintelės, biuro stalai ir stalo pertvaros, biuro kėdės, netgi minkšti biuro baldai kalba apie Jus. Biure labai svarbu ne tik interjero detalės, bet ir spalvos. Žinoma, kad spalvos įvairiai veikia žmones, tad rengiant biurą labai svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kokios spalvos ir deriniai vyraus jame.

Balta ir kreminė spalvos

Šios spalvos ir jų atspalviai yra gana populiarūs įrenginėjant biurus. Balta dažniausiai veikia teigiamai tiek darbuotojus, tiek klientus. Tačiau labai svarbu nepadauginti per daug šviesių spalvų, kadangi tai gali sukelti sterilumo ir šaltumo įspūdį. Kad to išvengtumėte, patariama rinktis, kad bent stalo pertvaros ar kokios kitos detalės būtų kiek tamsesnių atspalvių. Taip išvengsite įtampos, kurią gali sukelti šviesių spalvų perteklius. Balta yra populiari ne tik dėl gero įvaizdžio kūrimo, ji taip pat labai dažnai naudojama biuruose norint suteikti ervės įspūdį. Kartais biuras yra įrengtas mažoje patalpoje, o baldų sutalpinti reikia nemažai. Tad pasirinkus baltus baldus, savo biurui suteiksite daugiau erdvės.

Tamsios spalvos

Tamsių atspalvių baldus dažniausiai renkasi įmonės, norinčios sukurti itin solidaus biuro įspūdį. Netgi tamsesni ar šviesesni rudos spalvos atspalviai jau suteikia rimtumo ir patikimumo. Tačiau tamsių baldų taip pat patariama nepadauginti. Geriausia rinktis puikiai derančias spalvas. Kad ir kaštoninę ir švelnią smėlio spalvą. Pagrindiniai baldai gali būti šviesūs, o stalų pertvaros ar kitos detalės – tamsios.

Ryškios spalvos

Ryškių spalvų ir jų derinių biuruose pasitaiko ne taip ir daug. Tai – modernaus biuro bruožas. Dažniausiai ryškias spalvas biuro baldams renkasi įmonės, užsiimančios pramogų verslu.

Visas šias pagrindines biuro baldų spalvas siūlo daugelis Lietuvos baldų gamintojų. Vienas iš jų – reikejovakar.lt. Šis baldų gamintojas išsiskiria savo darbo sparta ir kokybe. Nesvarbu ar Jums reikalingos tik stalo pertvaros ar ir visi nauji biuro stalai – užsakymą Jūs gausite vos per kelias dienas. Tai labai patogi paslauga verslo sferoje, ypač žinant, kad kiti biuro baldų gamintojai užsakymo prašo laukti bent kelias savaites. Reikejovakar.lt rūpinasi savo klientais, konsultuoja juos ir savo interneto puslapyje netgi pateikia baldų kainininką, kad pirkėjai galėtų įsitikinti, jog net ir greiti bei kokybiški baldai nėra neįperkami.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *