Seifai namams – ką turėtumėte žinoti prieš jų pirkimą?

Prieš pirkdami seifą, svarbu žinoti savo turinio vertę. Daugiau nei tikėtina, kad jūsų draudikai patvirtins jūsų seifą dėl dalykų, kuriuos ketinate įdėti. Net jei šiuo metu draudimas nėra svarstymas, protinga turėti teisę į turinį, jei ateityje apsigalvosite paprašysite savo draudikų padengti turinį.

Saugus tipas: gaisras ar saugumas?

Tai yra įprastas seifo tikslas dėl priešgaisrinės apsaugos. Seifai paprastai suprojektuoti atsižvelgiant į priešgaisrinę apsaugą, tačiau, jei jie nėra išbandomi krosnyje, jie negali būti apibūdinami kaip atsparūs ugniai. Jei jūsų troškimas yra skirtas priešgaisrinei apsaugai, turite nusipirkti atsparią ugniai spintelę. Jei jums reikia saugaus seifo, turite nusipirkti saugos seifą. Yra keletas seifų su abiem reitingais, tačiau jie paprastai yra brangesni nei standartiniai saugos seifai. Gaisrui atsparios spintelės paprastai yra užrakintos vidutiniškai ir, palyginti, yra lengvesnės, nors jos yra stipriai pagamintos ir jas sunku susukti, o tai yra svarbus šiuolaikinio seifo veiksnys.

Seifo dydis

Dydis susijęs su jums reikalingu vidiniu tūriu. Apsvarstykite turinį, kurį norite įdėti į seifą, ir įsigykite pakankamai didelį saugų seifą. Jei perkate per mažą seifą, gali būti, kad reikia antrojo. Kai turėsite seifą, greičiausiai per trumpą laiką pagalvosite apie kitus dalykus, kuriuos įdėsite. Pasirinkite seifą, kuris yra pakankamai didelis jūsų naudojimui ateityje.

Saugūs užrakto mechanizmų tipai, į kuriuos reikia atsižvelgti

Yra daugybė pasirinkimų saugojimo sistemų tipe. Užraktas gali būti arba raktas, arba naudojant specialius kodo valdomus užraktus. Kai kurie seni seifai turi rinkimo derinius. Tai yra labai geros ir saugios spynos, tačiau jie yra be galo naudingi ir išėjo iš mados, kad būtų lengviau naudoti skaitmeninį užraktą.

Spynos yra paprastos, nebrangios, reikia mažai priežiūros. Trūkumas yra raktas, kuris turi būti su jumis arba paslėptas. Tačiau,yra ir kodu rakinamų seifų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *