Mažos gudrybės remontuojant būstą

skelbimai interneteJei pagaliau apsisprendėte, jog reikia atlikti buto remontą, tuomet nepradėkite plėšti tapetų, o pradėkite nuo išsamaus veiksmų plano. Geriausia jį užsirašyti ir susiskirstyti dalimis, kad galėtumėte išdidžiai užbraukti punktą kuomet jis bus atliktas.

Kas ir kokius darbus atliks?

Jei planuojate gyventi bute, kol vyksta remonto darbai, tuomet remontuosite po vieną kambarį ir visai šeimai teks būti kantriems. Gyventi statybų rėžimu nėra itin malonu, daug purvo, dulkių, tai vargina. Todėl planas reikalingas tam, kad darbai nestovėtų vietoje ir kaip galima greičiau būtų atlikti.

Nuvalyti tapetų likučius gali visa šeima, pasiraitojus rankas galima greitai tai atlikti. Tačiau sienų, lubų glaistymas, naujų tapetų klijavimas ar dažymas atima daug laiko. Ar jaučiatės patyrę atlikti tokius darbus ar verčiau patikėti tai specialistams. Žinoma, atliekant darbus patiems, kainuoja tik laikas, tačiau nepatyrus darbai vyksta lėčiau. Jei planuojate tvarkyti elektros instaliaciją, tuomet rekomenduojama, jog tai atliktų specialistas, turintis visus reikiamus įrenginius bei patirtį. Skelbimai internete yra dažniausia elektrikų, santechnikų susibūrimo vieta, tad greitai galite rasti galintį atlikti darbus. Galite paprašyti ir neseniai remontą dariusių draugų ar kaimynų rekomendacijų, kas padės lengviau išsirinkti.

Įsigykite priemonių apsaugoti save ir savo daiktus

Nepagailėkite kelių eurų apsauginiams akiniams, darbinėms pirštinėms, kopėčioms, plėvelei ir lipniai juostai. Jei negalite iš kambario iškraustyti visų baldų, tvirtai apvyniokite juos plėvele, kad neapdulkėtų, nesusiteptų dažais ir pan. Nepamirškite ir palangės, ją taip pat gražiai uždenkite, taip apsaugosite palangę ir save nuo bereikalingo valymo. Kad nereikėtų pirkti indelių dažams, dažų maišymui ar valymui, prieš remontą neišmeskite likusių margarino, grietinės  indelių, stiklainių – išties pravers.

Atsikratykite senienų

Remontas yra ypač geras metas atsikratyti senienų. Į naują, gražų, švarų kambary vėl pastatyti katės nudraskytą fotelį? Gal būt metas jį išmesti arba skirti laiko jo atnaujinimui, gobeleno pakeitimui? Arba kam nors padovanoti. Patalpinti skelbimai su parduodamais arba dovanojimais daiktais galbūt sudomins vargingiau gyvenančius, tuo tarpu jūs atsikratysite senų daiktų ir suremontuotą kambarį bus galima apstatyti naujais baldais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *