Lauko baldai balkone ar terasoje gali prailginti Jūsų buvimo gryname ore laiką

lauko baldai

Visada ateina tas metas, kai pradedame svajoti apie kasdien gerėjantį bei šiltėjantį orą ir ilgesnį buvimo laiką jame. Pastebima, kad kasmet lietuviai vis mieliau leidžia laiką gryname ore. Galbūt tam stiprios įtakos turėjo praūžusi pandemija ir jos metu visi troškome bent lauke ilgiau pabūti, o gal tiesiog keičiasi mūsų pačių įpročiai? Juk ne veltui sakoma, kad ilgesnis buvimas gryname ore visada yra į naudą mūsų sveikatą.

O tam, kad praleistume daugiau laiko lauke kartais užtenka net ir pusryčius ar vakarienes pavasario bei vasaros metu leisti balkone ar namų terasoje. Jeigu dar pridėsite ir kavos bei arbatos pertraukėles, tai susidarys tikrai ilgas laiko tarpas, kurį leisite lauke. Kartais jei lauko baldai yra itin patogūs ir pritaikyti, galima ir dirbti gryname ore sėdint balkone ar terasoje.

Tuo tarpu ieškoti šių gaminių patariame tik internete. Nes baldai internetu dažniausiai kainuoja mažiau nei fizinėse parduotuvėse. Išlaikyti elektroninę parduotuvę pardavėjui yra žymiai pigiau, tad jie gali pasiūlyti daug geresnę kainą klientams. Taigi pasinaudokite ir Jūs šiuo pasiūlymu. Jau po kelių dienų ar maksimaliai vos savaitę arba kelių, kol baldus pardavėjas gaus iš gamintojo, bėgyje nauji lauko baldai stovės Jūsų numatytose vietose.


Kai kurie liūdi, kad mūsų šalyje vasara yra trumpa ir nespėjame išnaudoti jos buvimui gryname ore. Bet mūsų patarimas būtų tiesiog išnaudoti kiekvieną akimirką ir vis prisėsti ant lauko kėdės ar sofos. O kartais net ir lietus gali būti nebaisus būti gryname ore, jeigu tik terasa ar balkonas turi stogą. Tokiu būdu jaukiai įsikūrę ant patogių lauko baldų galėsite mėgautis lietaus garsais ir mėgstama knyga, puodeliu arbatos ar tiesiog draugų kompanija.

Be to dar priminsime ir kitą svarbią detalę, jeigu pirksite lauko baldus internetu – jie Jums bus pristatyti į tiesiai namus. Dažnai ši paslauga dar ir būna nemokama. Tad kodėl gi nepasinaudojus puikia galimybe atsinaujinti ar naujai įsigyti lauko baldus už patrauklią kainą, kol dar šiltasis metų sezonas Lietuvoje neįsibėgėjo?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *