Kokybiški pastoliai – saugaus darbo garantas

pastoliaiLietuvoje priblėsęs statybų bumas, atsigaunant nekilnojamojo turto rinkai, vėl įgauna pagreitį. Visgi, dėl to statybininkų darbo sąlygos nepagerėjo, dalis mažesnių statybos įmonių ar laisvai samdomų darbininkų darbuojasi nesilaikydami saugaus darbo reikalavimų ir naudojasi senais, dažnai netvirtais ne nestabiliais pastoliais, nes nauji pastoliai retai būna įkandami paprasto, laisvai samdomo statybininko piniginei. Taigi, nieko nuostabus, kad tokiomis darbo sąlygomis vis dar žūva nemažai darbininkų. Kita vertus, nėra padėties be išeities. Pastolių nuoma – optimaliausias pasirinkimas, kuris gali apsaugoti nuo nelaimių darbo metu.

Kokybiški pastoliai yra gaminami iš aukščiausios kokybės plieno arba aliuminio. Be to, visi nuomojami pastoliai yra prižiūrimi ir nuolatos tikrinami, todėl jų būklė atitinka visus saugumo reikalavimus. Visgi, saugumas nėra vienintelės priežastis, dėl kurios vertėtų rintis šią paslaugą. Pastolius nuomojančios įmonės paprastai pastolius ne tik atveža į reikiamą vietą, bet ir juos tinkamai sumontuoja ir instruktuoja statybininkus, kaip reiktų tinkamai elgtis, dirbant dideliame aukštyje. Tad patikėję šį darbą profesionalams, galite būti visiškai ramūs, kad pastoliai bus sumontuoti tinkamai, tvirtai stovės, o jūs arba jūsų darbuotojai galės saugiai atlikti savo darbą.

Tiesa, jei svarstote apie pastolių nuomą, turbūt natūraliai kyla klausimas, kiek ši pasauga jums kainuos. Pastolių nuomos kainai įtakos turi daug veiksnių: ar pastolius montuosite patys, ar tai patikėsite profesionalams, koks pastolių montavimo sudėtingumas lygis, ar pastolius jums reikės atvežti į vietą, ar juos atsivešite patys. Be to, reiktų atminti, kad pastolių nuomos kaina paprastai svyruoja ir dėl sezoniškumo. Pavasarį – vasarą, kai prasideda pats statybų bumas, pastoliai kainuoja brangiau, o štai šaltuoju metų sezonu nuomos kainos kiek mažesnės.

Jei pastoliai yra neatsiejama ir būtina jūsų darbo dalis, visada galite pasiieškoti įmonės, su kuria galėtumėte pasirašyti ilgalaikę pastolių nuomos bei priežiūros sutartį, o tada ir didesnės nuolaidos galite tikėtis. Taigi, sveikata ir gyvybė yra aukščiau visko, todėl išties neverta ja rizikuoti ir dirbti ant netvarkingų pastolių vien dėl to, kad taip pigiau…

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *