Kokia yra 5 kw saulės elektrinės kaina?

Finansinis apsektas yra vienas iš svarbiausių. Tuo labiau, kad daugelis šiuos įrenginius pasirenka tikrai ne dėl ekologinio faktoriaus, o siekdami sutaupyti savarankiškai gamindamiesi elektros energiją. Aišku, kartais tai gali būti ir gana nemaža investicija. Tačiau praktiškai visais atvejais bėgant metams ji atsiperka. Todėl pagrindinis klausimas būna, kokį įrenginį geriausia būtų pasirinkti. Ir šis variantas yra vienas iš populiariausiųjų, ypač, jeigu elektros nesunaudojate pernelyg daug. Tokiu atveju jis gali pilnai patenkanti pagrindinius jos poreikius. Tiesa, tam prireiks kelių tūkstančių Eurų investicijų. Būtent tiek kainuoja toks įrenginys. Aišku, galutinė suma dar labai priklausys ir nuo gamintojo, ir nuo konkretaus modelio pasirinkimo.

Galbūt verta rinktis galingesnį įrenginį?

Tai taip pat dažnas klausimas, kuri kyla tikrai ne vienam. Kadangi vienu ar kitu atveju tenka investuoti pakankamai nemažą sumą pinigų. Ir kartais 5 kw saules elektrines kaina taip drastiškai nesiskiria nuo galingesnių modelių. Tad gal vertėtų geriau pridėti papildomą sumą ir pasirinkti juos? Aišku, tai leistų pagaminti daugiau elektros energijos. Tačiau svarbiausia renkantis yra atsižvelgti į asmeninius poreikius. Jeigu energijos reikia tik minimaliai, tuomet nebūtina pirkti galingesnio įrenginio. Tačiau, jeigu jos suvartojate daugiau, toks variantas būtų tikrai racionalus pasirinkimas. Tuo labiau, kad visuomet turėtų būti žvelgiama ir į ateitį.

Kaip galima sutaupyti dėka paramos?

Prieš perkant šiuos įrenginius tikrai naudinga pasidomėti APVA siūloma parama, kuria sėkmingai naudojasi tūkstančiai žmonių. Ji leidžia susigrąžinti gana nemažą dalį to, kokia yra 5 kw saules elektrines kaina. Lygiai taip pat dalis sumos gali būti kompensuojama ir įsigyjant galingesnius iki 10 kw įrenginius. O svarbiausia, kad tam nėra kažkokių specifinių ar sunkiai įgyvendinamų reikalavimų. Tereikia įsigyti bei namuose įsirengti tokią elektrinę ir jau galima pretenduoti į paramą užpildžius specialią paraišką. Šioje vietoje pagelbėti gali tokių įrenginių pardavėjai, nors ir savarankiškai viską padaryti nebus sudėtinga. Tokiu būdu galima susigrąžinti ne vieną tūkstantį Eurų, kas tikrai nemaža suma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *