Kas trukdo emigrantams įsigyti būstą Lietuvoje?

Namailietuvoje.ltĮprasta manyti, kad gimtąją šalį palikę ir į užsienį dirbti išvykę lietuviai nepasiilgsta gimtinės ir neplanuoja čia sugrįžti. Tačiau praktika rodo kitaip – daugelis išvykusiųjų svajoja apie galimybę grįžti į tėvynę, įsigyti būstą ir įsikurti čia nuolatiniam gyvenimui. Deja, emigrantai, norintys pirkti būstą Lietuvoje, susiduria su tam tikromis problemomis. Viena jų – aukštos nekilnojamojo turto kainos, kita – laiko stoka. Siekiant priimti racionaliausią sprendimą reikia skirti laiko tiek būsto paieškai, tiek įvertinti skirtingus kreditorių pasiūlymus.

Kaip sumažinti rūpesčių bagažą?

Pagalba ieškant būsto. Net ir tuo atveju, jei darbas užsienyje yra pelningas, nusipirkti būstą iš turimų santaupų gali būti gana sudėtinga užduotis. Dėl to daugelis tautiečių į užsienį vyksta užsidirbti pradiniam būsto įnašui ir tuo pačiu kreipiasi į kreditorius, prašydami būsto paskolos. Džiugu tai, kad sparčiai auganti nekilnojamojo turto rinka suteikia itin palankias būsto pasirinkimo galimybes, ypač tuomet, jei domitės būstu sostinėje – greičiausiai, nesunkiai atrasite jūsų išsikeltus lūkesčius atitinkančius namus tiek miesto centre, tiek priemiestyje ar užmiestyje. Jei darbas ir intensyvus gyvenimo ritmas apsunkina būsto paieškos galimybes, siūlome bendrauti su patikimais nekilnojamojo turto brokeriais, kurie, atsižvelgę į jūsų poreikius, lūkesčius ir finansines galimybes, padės surasti jums tinkančius namus, t. y. pateiks tik aktualius būsto pasiūlymus, taupydami jūsų laiką ir užtikrindami, kad nepraleisite geriausių būsto pasiūlymų.

Pagalba ieškant kreditoriaus. Daugelis emigrantų, nusprendę įsigyti būstą Lietuvoje, susiduria su esmine problema – kreditoriaus pasiūlymų įvertinimu. Ne paslaptis, kad norint priimti optimaliausią sprendimą, t. y. gauti geriausias paskolos sąlygas, būtina įvertinti bent kelių kreditorių pasiūlymus, kadangi konkrečiu atveju gali skirtis tiek palūkanų normos, tiek pinigų skolinimo terminas, tiek paskolos grąžinimo sąlygos. Deja, gyvenant užsienyje važinėti po Lietuvos kredito unijas ir bendrauti su konsultantais, yra gerokai kebliau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Siekiant sumažinti emigrantų rūpesčius, buvo sukurtas projektas namailietuvoje.lt, kuris padės efektyviai taupyti dirbančiųjų laiką – jums tereiks pateikti vieną elektroninę paraiškos formą, o projekto komanda anonimine forma jūsų prašymą išsiųs keletai kreditorių. Netrukus jūs gausite visus pasiūlymus vienoje vietoje, kas padės lyginti paskolos suteikimo sąlygas ir išsirinkti kreditorių, su kuriuo ketinate tęsti bendradarbiavimą. Bendravimas su projekto komanda ir patyrusiais NT brokeriais užtikrins, kad svajonių namus Lietuvoje įsigysite per itin trumpą laiką ir jums palankiomis sąlygomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *