Kaip sutaupyti užsisakant individualią baldų gamybos paslaugą?

Baldai pagal užsakymą Lietuvoje pasirenkami vis dažniau. Anksčiau buvo galvojama, kad tai gana brangi paslauga, tačiau kadangi šiuo metu kainoraščius bei galimybes galima greitai ir paprastai palyginti internete, natūralu, kad vis daugiau žmonių nusprendžia savo namuose statyti tik unikalius, vienetinio modelio baldus, kurie yra gaminami pagal Jūsų užsakymą.

Tiesa, baldų gamyba ir projektavimas vis tiek kainuoja brangiau nei perkant jau pagamintus baldus. Žinoma, ir kokybė yra geresnė, tačiau daugeliui žmonių norisi, kad greta puikios kokybės – kaina būtų mažesnė. O ar įmanoma sutaupyti?

Lyginkite kainas

Geriausias taupymo būdas yra skirtingų galimybių lyginimas. Tokiu atveju aptarsime ne tik kainas, tačiau ir kitus aspektus, kurie gali Jums padėti rasti labiausiai poreikius patenkinantį meistrą. Žinoma, lyginant kainas turėtumėte daugiau dėmesio skirti suteikiamoms paslaugoms, taip pat ir kokybei, kuri paprasčiausiai vertinama kitų žmonių paliktais komentarais internetiniuose forumuose.

Šiais laikais lyginti meistrų kainas yra paprasta, kadangi daugelis turi internetinius puslapius, kuriuose nurodo pačią svarbiausią informaciją apie savo paslaugas. Detalizuojama ne tik baldų gamyba bei projektavimas, tačiau ir atlikimo terminai, sumos, garantijos bei kiti svarbūs aspektai, kuriuos įvertinus pavyks paprasčiau pasirinkti gerą komandą.

Paslaugos su akcijomis

Taip pat pigiau baldų kūrimo paslaugos kainuos palaukus akcijos, kurios gali būti skelbiamos ne tik prieš įvairias šventes, tačiau ir be priežasties. Dažniausiai meistrai kiek sumažina kainas tada, kai sumažėja ir jų pačių užsakymų skaičius. Tokiu atveju nori daugiau pasiplanuoti į priekį, tad ir pasiūlo tas pačias geros kokybės paslaugas – pigiau. Žinoma, ne visada pavyksta „užtaikyti“ ant tokių pasiūlymų. Dažniausiai reikalingas atidesnis paslaugų sekimas, visgi, įmanoma. Paprasčiausias būdas yra užsiprenumeruoti naujienlaiškį ir asmeniškai elektroniniu paštu Jums bus pranešta apie atsivėrusias galimybes.

Pigiau, bet gaminama – ilgiau

Taip pat pigiau sumokėti už pagamintus baldus galima ir tokiu atveju, kai jie gaminami ilgesnį laiko tarpą. Išties, meistrai Lietuvoje turi daug darbo dažniausiai planuojami užsakymai tęsiasi net kelis mėnesius, tad kuo žmogus gali ilgiau laukti – tuo jam dažniausiai paslaugos kainuoja pigiau. Žinoma, dėl to reikia dar derėtis. Taip pat brangiau kainuoja tiems, kurie pageidauja darbų prioriteto tvarka. Vėlgi, čia jau su kiekvienu meistru reikia tartis asmeniškai, tačiau tai, kad laiko tarpas lemia kainą – tikrai tiesa.

Medžiagos, kurios naudojamos baldams

Taip pat baldų kainas lemia ir medžiagos, kurios yra naudojamos jiems pagaminti. Šiuo metu baldai dažniausiai gaminami iš plokščių, kurios ne tik gana patvarios, tačiau taip pat ir labai puikiai atrodo nusprendus, kad Jums labiausiai tinkamas variantas yra iš natūralaus medžio – turėtumėte skirti ir didesnę investiciją, kadangi brangiau kainuoja ne tik pati mediena, tačiau taip pat ir jos apdorojimas. Visgi, natūralaus medžio baldai dažniausiai ir tarnauja ilgiau, tad šiuo atveju – investicija atsiperka.

Paprastas baldas VS įmantrus baldas

Galiausiai, kainas lemia ir pasirenkamas dizainas, kuris gali labai kisti nuo gana paprasto iki labai įmantraus varianto. Kuo baldas yra paprastesnis – tuo jo gaminimas trunka mažiau laiko ir tuo pačiu dažniausiai kainuoja pigiau, tad taupantiems, tačiau ieškantiems kažko unikalaus bei vienetinio  – tai yra geriausias pasirinkimas.

Jeigu Jums reikalinga ne tik baldų gamyba, tačiau taip pat ir specialistas, kuris teikia interjero kūrimo darbus – tokiu atveju siūlome ieškoti vienos, kuris galės pasirūpinti Jūsų namais nuo A iki Ž.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *