Kaip greitai „parsiduoda“ butai Panevėžyje

Daugelis investuotojų visuomet atkreipia dėmesį, kaip klostosi nekilnojamo turto rinka šalyje. Ji dažnai nėra tokia stabili kaip norėtųsi, tad kyla nemažai iššūkių investuotojams arba ir tiems, kurie ieško savo nuosavo būsto. Tai galioja tiek butams, tiek namams ar kotedžams. Nuolat girdime žinias, kaip juda nekilnojamo turto rinka didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje. Bet juk kituose miestuose lietuviai irgi gyvena. Jiems juk irgi aktualūs butai Panevėžyje arba Alytuje, galbūt individualūs namai Zarasuose arba Šakiuose. Tad nemaža dalis klientų, kurie gyvena Aukštaitijoje, visuomet atkreipia dėmesį, kaip šiai rinkai sekasi didžiausiame šio regiono mieste – Panevėžyje.

Taip jau yra, kad kai regionuose nekilnojamo turto objektų pasiūla nėra tokia didelė, tai objektai yra parduodami gana greitai. Butai Panevėžyje yra „medžiojami“. Juk naujų butų statybos nėra tokios aktyvios kaip norėtųsi, o gyventojai vis nori pasikeisti butą į mažesnį arba didesnį, galbūt pakeisti rajoną arba tiesiog gyventi aukštesniame arba žemesniame daugiabučio namo aukšte. Taigi vieni tiesiog nori investuoti ir perka nebe pirmą butą, o kitų panevėžiečių poreikiai pasikeičia, todėl reikia vis kito nekilnojamo turto objekto.

Be jokios abejonės reikia pridurti, jog kiekvienas nekilnojamo turto pirkimo – pardavimo sandoris turi labai daug individualių faktorių. Jei viena dalis klientų butą gali rezervuoti vos tik perskaitę naujai pasirodžiusį skelbimą, tai vis dėl to realybėje visi teisiški formalumai užtruks bent jau kelias paras. Daugelis, kurie butą perka sau, nekantrauja įsikurti ir gyventi naujame būste, bet visgi realiau galite tikėtis, jog po surasto objekto ir preliminarios sutarties pasirašymo teks dar palūkėti bent vieną kitą savaitę, o kartais ir dar ilgiau. Visai kas kita, jei planuojate butą pirkti imant paskolą. Tuomet gali užtrukti šiek tiek ilgiau buto įvertinimas ir kita dokumentacija.

Tuo tarpu jeigu esate buto pardavėjas, tai turi būti tvarkingi dokumentai ir iš Jūsų pusės. Turėsite įrodyti nuosavybės teisę į parduodamą butą bei galiojantį asmens dokumentą. Žinoma, gali reikėti ir papildomų dokumentų esant tam tikroms situacijoms, kaip pvz.: turint nepilnamečių vaikų arba išsiskyrus.

NT brokeriai Panevėžyje padės įsigyti ir parduoti jūsų butą arba namą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *