Interjero patarimai – pledai iš alpakų vilnos

gaminiai iš alpakų vilnos

Tiems, kam teko mažai susidurti su šia tema, gali kilti klausimas, kodėl alpakų vilnos pledai yra kažkuo ypatingi? Atsakymas paprastas – lyginant su įprastos vilnos pledais iš alpakų vilnos yra kur kas švelnesni, šiltesni, lengvesni ir ilgaamžiškesni nei įprastos vilnos pledai. Be to, šią vilną ypatingai lengva dažyti ar kombinuoti su kitais pluoštais, taip išgaunant daugybę pluošto variacijų, spalvų ir raštų. Šiandien pristatome 4 interjero sprendimus, kur pasitarnaus alpakų vilnos pledai. Gaminiai iš alpakų vilnos tiks kiekvienuose namuose, garantuojame…

Svetainė

Svetainė – tai būsto centras, kuriame praleidžiame bene daugiausiai savo laiko. Šioje patalpoje mes poilsiaujame vakarais ir savaitgaliais, žiūrime filmus, šnekučiuojamės, vakarieniaujame, priimame draugus ir artimuosius, sportuojame, kalbamės, šokame ir dar daug daugiau. Akivaizdu, kad tokiame kambaryje, kuriame nuolat vyksta veiksmas, bet kada gali prireikti jaukumo. Alapkų vilnos pledas jį tikrai užtikrins!

Miegamasis

Miegamasis yra tikra namų oazė. Siekdami nedrumsti šios patalpos ramybės ir geros energijos net įeiti į šią asmeninę patalpą leidžiame toli gražu ne kiekvienam mūsų namų lankytojui. Turbūt jaukumas ir privatumas yra pagrindinės šios patalpos išskirtinės savybės. Prisidėti prie tokios atmosferos kūrimo padės šioje patalpoje esantis ir bet kada panaudoti galimas alpakų vilnos pledas.

Terasa ar balkonas

Žiema ar vasara – balkonuose ir terasose smagu leisti laiką nuo mažylių iki suaugusių. Kaip pledai iš alpakų vilnos gali pasitarnauti čia? Ogi labai paprastai. Pledas patiestas ant žemės gali tapti puikia deginimosi vieta, pikniko stalu ar vaikų žaidimo aikštele. Na o jei vėsų vakarą įsitaisėte krėsle, apsidengę vilnoniu pledu iš kart pamiršite nepatogumus ir galėsite mėgautis laisvalaikiu.

Sodyba

Sodyboje, panašiai kaip ir privačių namų terasose ar daugiabučių namų balkonuose, minkštas ir šiltas alpakų vilnos pledas gali būti panaudojamas daugybėje situacijų. Nuo jaukumo kūrimo šaltais ir gūdžiais žiemos vakarais, iki malonaus patiesalo deginantis saulėje – alpakų vilnos pledas tikrai atras vietą jūsų sodyboje.

Vaiko kambarys

Vaikų kambariuose pledai iš alpakų vilnos tarnaus ne tik minkštas pagrindas smagiausiems žaidimams, bet ir pasitarnaus ir kitais tikslais. Tėveliai jais galės apsigobti vakarais atėję paskaityti pasaką, o vaikams užmigus, vėsesniais vakarais apkloti jais savo mažylius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *