Cemento mišinių pasirinkimai su Rocket Fibro

Išsirinkti tinkamą cemento mišinį betonui neprofesionalui gali tapti tikru galvos skausmu. Tačiau Rocket Fibro pateikia keleta cemento mišinių ir paprastus paaiškinimus kada ir kur juos geriausia naudoti. Kokybiškas cementas su įvairiais priemaišais turi skirtingas savybes, todėl svarbu pagal savo poreikį ir planuojamą naudoti paskirtį atrasti sau tinkamiausią. Jeigu išsirinkti vis tiek per sunku – univeralus Rocket Fibro cemento mišinys gali jus išgelbėti. Kokie kiti yra cemento mišiniai ir jų panaudojimas?

Rocket Fibro cementas su superplastikliu: panaudojimas ir privalumai

Cementas su superplastikliu tinka grindų betonavimui bei antriniam armavimui. Šis Rocket Fibro cemento mišinys yra daug stipresnis nei kiti mišiniai, jį apdirbti nėra sudėtinga, tuštumos užsipildo daug geriau. Dėl papildomo superplastiklio esančio mišinyje, betonui pagaminti yra reikalinga mažiau vandens, yra geras klojumas. Plastiškas ir didesnio slankumo betonas išgautas su šiuo Rocket Fibro mišiniu užtikrins gerus rezultatus.

Cementas su kristalizuojančiu priedu

Dar vienas iš pasirinkimų yra Rocket Fibro cementas su kristalizuojančiu priedu. Dėl savo priemaišų cementas yra nelaidus vandeniui, todėl puikiai tinka norint išvengti drėgmės ar kai reikia gaminti vandeniui nelaidžias struktūras. Tai gali būti rūsiai, garažai, šiltnamiai ar baseinai. Taip pat toks Rocket Fibro mišinys tinka ir požeminių statinių statybai. Dėl mišinyje esančių mineralų patekęs į įtrukimus vanduo kristalizuojasi ir užpildo visus plyšius. Tai didina nelaidumą vandeniui, didina atsparumą šalčiui, tinkamas naudoti tokiose sąlygose, kur gali būti daug agresyvaus išorinio poveikio.  

Cementas su dispersiniu armavimu iš Rocket Fibro

Toks cemento mišinys yra naudojamas armavimui, kai norima pakeisti armavimo tinklą. Dažniausiai naudojamas pamatams ir perdangoms namų statyboje. Rocket Fibro cementas ne tik atstoją armavimo tinklą, bet yra labiau atsparus mažiems (mikro) įtrūkimams bei turi didesnį lenkimo stiprį. Rocket Fibro cementas su dispersiniu armavimu buvo kurtas kartu su mokslininkais iš Lietuvos universitetų, todėl ši technologija tikras pasiekimas cemento rinkoje. Naudojant šį mišinį armavimas tampa daug patvaresniu, todėl yra vis dažnesnis pasirinkimas tarp profesionalų.

Univeralus cemento mišinys

Jau minėtas ir plačiai pritaikomas naujos kartos Rocket Fibro naujos kartos cemento mišinys M-800. Mišinyje yra superplastiklio ir mikrofibros. Tinka šildomų grindų įrengimui arba ieškant universalaus mišinio. Didesnis slankumas, geras šilumos pralaidumas – tai tik keli privalumai, kuriuos siūlo Rocket Fibro cementas. Kadangi jame yra mažesnis vandens kiekis, sumažėja ir vandens atsiskyrimas. Mikrofibra taip pat turi savo funkciją – mažina tikimybę atsirasti įtrūkimams kietėjant betonui. 

Noriu įsigyti Rocket Fibro cemento, kur tai padaryti?

Įsigyti Rocket Fibro cemento mišinių nėra sudėtinga. Jeigu poreikis nėra didelis, juos galite atrasti įvairiose statybinių prekių fizinėse ir internetinėse parduotuvėse. Jeigu jus domina didmeninis Rocket Fibro cemento užsakymas – susisiekite su jų atstovais, kurių kontaktus galima rasti intenetinėje Rocket Fibro svetainėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *