Antikvariniai darbo kambario baldai interjere

Darbo kambarys – vienas svarbiausių kambarių namuose, todėl jo įrengimui reikia skirti nemažai dėmesio, gerai apgalvoti baldų pasirinkimą bei išdėstymą. Darbo kambario interjeras – labai svarbus, nes atlieka keletą funkcijų. Pirmiausia, darbo kambariui skirti baldai turi būti ne tik patogūs, bet ir funkcionalūs. Pagrindiniu darbo kambario centru tampa rašomasis stalas, prie kurio derinama kėdė, reikalingos komodos ir visos kitos interjero detalės. Be patogumo, darbo kambarys turi atlikti ir tam tikrą reprezentacinę funkciją. Net jei jame ir nepriiminėsite klientų, kuriama atmosfera turi nuteikti darbui

darbo kambario baldai

Darbo kambario funkcijas atlikti padeda antikvariniai baldai. Daugelis jų yra gaminti pagal specialius užsakymus ir pasakoja savo istoriją, todėl sukuria darbui palankią atmosferą. „Karališki liūto baldai“ siūlo įvairių stilių restauruotus antikvarinius baldus darbo kambariui. Antikvarinis rašomasis stalas – puikus pasirinkimas, kuris užtikrins komfortą ir pasitikėjimą savimi, sukurs jaukią kambario atmosferą. Tai pagrindinis darbo kambario baldas, prie kurio derinami visi kiti interjero elementai. Ilgaamžiškumu ir patikimumu pasižymintys antikvariniai baldai žavi kokybe bei ergonomiškumu, o dabartiniai baldų gamintojai šiems aspektams skiria kur kas mažiau dėmesio.

Senoviniai baldai užburia savo unikalumu. Visi antikvariniai baldai yra restauruoti, patyrę meistrai iki menkiausių detalių atkuria pirmapradę baldo išvaizdą. „Karališki liūto baldai“ siūlo įvairių stilių baldus: prabangius ampyro stiliaus baldus, restauruotus romantika dvelkiančius provanso stiliaus baldus, elegantiškus rokoko ar baroko stiliaus baldus darbo kambariui, senovinius baldus, dekoruotus raižiniais.

Kaip dekoro elementai raižiniai ant baldų atkartoja įvairius gamtos elementus, dažna antikvarinių baldų detalė – liūto kojų motyvas. Tai didybės, pasitikėjimo savimi ir noro dominuoti ženklas. Dėl antikvarinių baldų darbo kambario interjeras formuojamas kaip darbui tinkama erdvė, kurioje juntamas saugumo jausmas, spinduliuojama pasitikėjimo savimi atmosfera.

Tokie yra ir „Karališki liūto baldai“ siūlomi antikvariniai baldai: jie padeda darbo kambaryje sukurti individualią erdvę, jaukią ir darbui nuteikiančią atmosferą. Antikvarinis rašomasis stalas, kėdė ar kiti antikvariniai baldai kuria pastovumo, stabilumo įspūdį.

Įvairiais laikotarpiais baldai pagal užsakymą buvo gaminami įvairių profesijų atstovų darbo kambariams įrengti, jais naudojosi advokatai, teisėjai, klerkai ir įmonių vadovai. Naudoti baldai yra restauruoti, atkurta jų pirminė išvaizda, todėl pasirinkdami darbo kambario baldus iš antikvarinių baldų asortimento tikrai nesuklysite. Tai prabanga ir kokybė, kurią garantuoja ilgaamžės baldų gaminimo tradicijos. Naudoti baldai – jau patikrinti laiko ir atlaikę jo išbandymus, todėl kelia pasitikėjimą. Ne veltui ir dabar prabangiems darbo kambariams ar kabinetams įrengti dažnai pasirenkami ne modernūs, o naudoti ir restrauruoti antikvariniai baldai. Tokius baldus savo kontoroms dažnai renkasi teisininkai, verslininkai, finansų ekspertai – klientui antikvariniai baldai tarsi savaime perduoda žinutę, kad už antikvarinio rašomojo stalo sėdinčiu asmeniu galima pasitikėti, kad jis turi sukaupęs patirties ir turi tinkamą kompetenciją.

Viena mintis apie „Antikvariniai darbo kambario baldai interjere“

  1. Darbo kambaryje antikvariniai baldai labai labai gerai atrodo. Ateityje yra planai įsirengti darbo kambarį ir žinoma būtent su antikvariniais baldais. Jokių kitų namų erdvės darbo vietai negalėčiau net įsivaizduoti. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *