Kodėl profesionalios kraustymo paslaugos apsimoka labiau

perkraustymo paslaugosKraustymasis – ilgas ir sudėtingas procesas, reikalaujantis daug laiko, jėgų ir pastangų. Tikriausiai kiekvienas, nors kartą kraustęsis savo jėgomis patvirtins, jog savarankiškas baldų ir buitinės technikos pervežimas gali kainuoti kur kas brangiau, nei profesionalios kraustymo paslaugos, tiek moraline, tiek finansine prasme. Kodėl profesionalus perkraustymas geriau, nei draugų pagalba?

1. Daiktų paruošimas. Savarankiškas daiktų, baldų ir buitinės technikos pakavimas tik iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti lengva užduotimi. Reikia apgalvoti, jog didesnius baldus: spintas, lovas, fotelius, sekcijas, reikės išardyti, tvarkingai sudėti atskiromis dalimis, atskirai sudėti kiekvieno baldo varžtelius ir t.t. Buitinė technika gali būti itin jautri braižymams ar sukrėtimams, pavyzdžiui, kompiuteriai, nauji televizoriai, todėl jų įpakavimui reikia naudoti specialias medžiagas, siekiant nepažeisti paviršiaus ir nesugadinti brangios technikos. Kiti daiktai: dūžtantys ir ne tik, turi būti supakuoti saugiai ir kompaktiškai, kad užimtų kuo mažiau vietos automobilyje ir netektų važiuoti daugiau kartų tik dėl to, kad daiktai nebuvo supakuoti ekonomiškai.

2. Krovėjai. Kraustymosi metu neapsieinama be krovėjų. Žinoma, pagalbos galima paprašyti ir draugų ar pažįstamųjų, tačiau profesionalūs krovėjai išmano savo darbą, žino geriausias pakavimo medžiagas bei, kaip talpiai sutalpinti visą krovinį automobilyje ir saugiai transportuoti.

3. Krovinių draudimas. Pasitikint tik savo ir draugų pagalba, neįmanoma apsisaugoti nuo įvairių dūžių, lūžių bei kitų nelaimingų atsitikimų. Apmaudu, jei dūžta ar lūžta brangūs daiktai. Kita vertus, pasitelkus tik draugų pagalbos komandą, beliktų numoti ranka. Tuo tarpu dauguma kraustymo paslaugas teikiančių kompanijų savo krovinius draudžia, todėl, atsitikus nelaimei, už daiktą būtų atsiskaityta.

4. Nereikalingi daiktai. Dažnai, persikraustant, atsiranda nereikalingų baldų ar buitinės technikos. Žinia, jog į buitinių atliekų konteinerius tokių daiktų mesti negalima. Galima pasidomėti, galbūt perkraustymo kompanija teikia ir nereikalingų daiktų išvežimo paslaugas į jiems skirtas vietas ar sąvartynus.

5. Daiktų išpakavimas. Perkraustymas geru daiktų supakavimu ir saugiu transportavimu dar nesibaigia. Atvykus į vietą, juos vėl reikia išpakuoti. Tam, dažniausiai, jau nėra nei laiko, nei jėgų ir dėžės paliekamos kelioms dienoms, savaitėms ar mėnesiams. Pagal susitarimą, kraustymo paslaugos taip pat apima ir daiktų išpakavimą. Daiktai atvežami, išpakuojami ir pastatomi į vietas.

Taigi, pasirinkus profesionalią perkraustymo įmonę, kraustymasis nesukels papildomų rūpesčių: nereikės ieškoti krovininio automobilio, vairuotojo, prašyti draugų pagalbos pernešant sunkesnius daiktus. Taip pat, kroviniai bus saugiai nugabenti ir, esant poreikiui, net išpakuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *