Vandens filtras apsaugo Jūsų sveikatą

Pastaraisiais metais vienas po kito žiniasklaidoje aprašomi atvejai, kai gyventojus pasiekia prastos kokybės vanduo. Ne visuomet susimąstome, kad požeminis vanduo iš tiesų savaime nėra švarus, todėl norint naudoti ir gerti mūsų sveikatai naudingą vandenį, reikia pasirūpinti, kad pirmiausia vandenį išvalytų vandens filtras.

Dažniausiai daugiabučių namų gyventojai apie vandens filtrus nesusimąsto tol, kol nenutinka nemalonių incidentų, kai pavyzdžiui pasikeičia vandens kokybė ir jos palva, iš čiaupo pradeda sklisti  nemalonus kvapas. O štai individualių namų gyventojams vandens filtrų tema – daug aktualesnė ir dažnesnė. Apie vandens filtrą reikėtų pagalvoti jau prieš statant namą. Taip pat vandens filtras turėtų būti vienas svarbiausių kriterijų, renkantis jau pastatytą namą. Nuo to, kokie filtrai yra naudojami, priklauso vandens kokybė. Jeigu niekuomet susidomėjote, kokia yra filtrų paskirtis ir  nuo ko jie gali išvalyti vandenį, vertą atidžiau pasidomėti, kokių tipų filtrai gali būti.

Kokių filtrų būna?

Sprendžiant, koks filtras Jums reikalingas,pirmiausia reikėtų įvertinti, kokį vandenį ketinate valyti.  Priklausomai nuo to, kokia yra vandens kokybė, priklauso ir tai, kokio tipo filtras geriausiai atliks Jums reikalingą darbą. Yra kelių tipų filtrai, kurie naudojami dažniausiai.

    • Nugeležinimo filtrai. Nuo per didelio geležies kiekio vandenyje apsaugantys filtrai. Labai dažnas pasirinkimas individualių namų savininkų. Per didelis geležies kiekis ne tik keičia vandens skonį, bet ir gali sugadinti santechnikos įrangą.

    • Minkštinimo filtrai. Labai populiarūs filtrai, kurie naudojami norint nukalkinti vandenį ir išvalyti jį nuo nitratų.

    • Angliniai filtrai. Tokie filtrai reikalingi tuomet, kai kyla rizika, jog vandens paviršiuje gali kauptis anglis. Vanduo su anglimi yra nemalonaus skonio, todėl tokie filtrai dažniausiai naudojami norint filtruoti geriamą vandenį.

    • Mechaniniai filtrai. Dažniausiai tokio tipo vandens filtras naudojamas, kai vandenyje yra priemaišos ar purvas, todėl vanduo nėra švarus.

Kaip įsigyti filtrą?

Jeigu jau nusprendėte, kokio tipo filtras Jums reikalingas, reikėtų pasidomėti, kur jį įsigyti. Tokius prietaisus kaip filtrai, geriausiai rinktis iš profesionalaus ir patikimo pardavėjo. Pavyzdžiui, www.ltaqua.lt savo klientams siūlo platų skirtingų tipų filtrų pasirinkimą. Čia siūlomi ne tik filtrai individualių namų gyventojams, bet ir biurui ar pramonei. Be to, profesionalūs specialistai gali ištirti vandenį ir pakonsultuoti, kokių sprendimų reikėtų konkrečiai Jūsų atveju. O esant poreikiui pasirūpins ir filtro aptarnavimo paslaugomis. Jums daugiau nereikės jaudintis dėl vandens kokybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *