Šių metų miegamojo baldų ir interjero tendencijos

miegamojo baldų gamybaNors visais laikais miegamajame kambaryje buvo labiausiai vertinamos jaukios spalvos ir neužkrauta erdvė, kiekvienais metais šie aspektai randa vis kitą pavidalą ir susilieja su įvairiomis interjero tendencijomis.

Norisi, kad miegamasis būtų ne tik jaukus ir sukurtų ramybės pilną aura, bet ir kad atitiktų mūsų skonį. Be to, pastebėta, kad šiuolaikinis žmogus, vis dažniau dirbantis iš namų, taip griežtai nebeskirsto miego ir laisvalaikio erdvės, todėl miegamąjį projektuoja netoli svetainės ar net gi sujungia šiuos du kambarius.

Jeigu norite moderniai atsinaujinti ar įsikurti savo miegamąjį, žemiau pateikiame šių metų miegamojo interjeto tendencijas. Šiandien rinkoje siūlomų miegamojo baldų gamyba vyksta remiantis būtent šiais principais.

  • Skandinaviškas paprastumas. Pilkšvi natūralių medžiagų atspalviai minimalistiniame išplanavime, lyg jūros vėjo nugairintos užuolaidos, pinti, vyti, megzti užvalkalai ir apklotai – visa tai itin mėgstama skandinaviško stiliaus miegamuosiuose. Derinkite švelnių medienos atspalvių baldus su pastelinių natūralių spalvų miegamojo tekstile.
  • „Antro gyvenimo” mediena. Ekologija žengė dar vieną didelį žingsnį – į priekį pajudėjo ne tik buitinių atliekų rūšiavimas ar ekologiškesni transporto sprendimai. Jei prieš porą dešimtmečių būtumėte savo miegamojo sieną įsikūręs iš nutrintų, senų, sutrūnijusių lentelių, kažkas apsilankęs svečiuose būtų išsproginęs akis. Šiandien toks sprendimas laikomas originaliu, ekologišku ir estetiškai patraukliu.
  • Ryškūs tapetai. Tapetai grįžta į madą. Jei nebijote akį rėžiančių raštų, galite drąsiai apsiklijuoti savo miegamąjį minimalistinių geometrinių raštų ar gėlėmis margintais tapetais. Jeigu manote, jog ryškios spalvos trukdys poilsiui ir vargins regėjimą, galite paieškoti pastelinių atspalvių tapetų
  • Masyvios lovos atramos. Nuobodi lova šiais metais nemadinga – kelią veržliai skinasi pačios originaliausios lovų atramos – jauni žmonės eksperimentuoja paletėmis, o prabangą mėgstantys galvūgalyje įsitaiso sodrių spalvų aksomu muštas atramas.

Žinodami pagrindinius šiandienos miegamojo baldų gamybos principus ir interjero tendencijas galite kūrybiškai atsinaujinti savo miegamąjį. Dėl kai kurių idėjų galite pasikonsultuoti su baldų salonuose dirbančiais dizaineriais. Nebijokite drąsių sprendimų, nes, kaip jau galėjote įsitikinti, šį sezoną skatinamas originalus ir žaismingas miegamojo stilius.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *