Prie kokio fasado derės apsauginės žaliuzės

apsauginės žaliuzėsTurint apsaugines zaliuzes, nereikės bijoti, kad kas nors iškuls langus. Aišku, tik tada, kai tos lauko zaliuzes naudojamos. Kur naudoti apsaugines zaliuzes? Prie kokio interjero ir fasado jos derės geriausiai?

Parduotuvė

Viena iš dažnų fasado žaliuzių naudojimo situacijų yra parduotuvės uždengimas. Dažniausiai yra uždengiama tik pati stiklinė vitrina, o kartais dar padeda ir grotos. O kartais apsaugines zaliuzes aptraukia ir visą fasado sieną, paslėpdamos net ir duris į pastatą. Vienuose miestuose dažniau naudojamos lauko zaliuzes parduotuvėms apsaugoti, kituose – rečiau. Kartais atostogaujant šiltuose pietų kraštuose pasitaiko situacija, kada vidury dienos staiga visame mieste nusileidžia lauko žaliuzė ir staiga stovi vienas. Visi žmonės kažkur dingsta, nė viena parduotuvė ar kavinė neveikia. Tylu, tik saulė spigina taip, kad lydosi smegenys. Tada būna vadinamoji siesta ir iš karščio tikrai galima nualpti. Būtent dėl to karščio daroma pertrauka darbo dienoje. Taigi, kas nedirba – pasislepia po žaliuzėmis ir užsidaro. Dėl to ir gali pasijusti labai keistai, kaip kokį sekmadienį miestelyje, kai staiga niekas nedirba.

Užkandinė

Taip apsaugoti patogu ne tik parduotuvių vitrinas, bet ir užkandines. Liūdnas vaizdas, kai skrandyje burzgia alkis, labai nori valgyti, tačiau nuvykus į įvykio vietą pamatai, kad apsauginės žaliuzės kaina tau mojuoja, ir darbo laikas jau būna pasibaigęs. Užkandinė – uždaryta, ir tau belieka važiuoti į degalinę arba kitą vietą, kuri vis dar galėtų dirbti. Užkandinės dažnai taip pat turi labai dideles vitrinas. O ir dideli langai gali nusikaltėliams per daug viliojantys atrodyti. Kartais per langą gali pamatyti vertingas interjero detales, televizorius, kasos aparatus, ir gali kilti pagunda įsiveržti. Tačiau, kai nuo akių saugo specialios lauko zaliuzes ne darbo metu, tai ir minties eiti į tą kavinę nekils.

Kioskas

Kioskai ir zaliuziu montavimas taip pat yra neatsiejami dalykai. Tą esame matę daug kartų, tą galime matyti ir dabar. Juk iš tiesų beveik kiekvieną vakarą eidami namo pro kvartalą, kuriame yra kioskų, galime matyti, kaip juos saugo lauko žaliuzės. Kaina tokio apsaugos būdo yra mažesnė nei signalizacijos pirkimas. Kioskas prekiauja smulkia prekyba, ten daug nieko viduje brangaus nėra, todėl samdyti apsaugos tarnybą, dėti signalizaciją ne visada apsimoka. Todėl apsauginės lauko žaliuzės kaina dar atsiperka, ir to pakanka apsisaugoti. Žinoma, į kioskus vis tiek kartais kas nors įsilaužia. Geriau jų nepalikti nesaugiuose rajonuose. Nors apsaugines zaliuzes (akcija) ir padės iš esmės apsaugoti kioską, tačiau pavojinguose rajonuose verta turėti ir signalizaciją bei filmavimo kamerą. Tada didesnė tikimybė surasti nusikaltėlius bei geriau apsaugoti savo turtą. O didelių pinigų prekybos vietoje išvis geriau nepalikti, todėl dar geriau, kai šiais laikais visi žmonės atsiskaitinėja banko kortelėmis ir prekybos vietose jau nereikia laikyti pridėta daug pinigų bei bijoti, kad ateis blogi vyrukai ir juos atims.

Garažas

Tai – dar viena vieta, kurią verta apsaugoti apsauginėmis žaliuzėmis, galima ir grotomis, ir signalizacija, ir dar kuo nors, kas užtikrintų geresnį saugumą. Iš tiesų garažas yra vieta, kurioje labai dažnai stovi brangesni daiktai negu name. Ten ir automobiliai, ir motociklai, ir sportiniai dviračiai. Tokie dalykai, kurių tikrai nesinori tiesiog laikyti be priežiūros, be jokių saugumo garantijų ir sustiprinimų. Taigi, jeigu abejojate, ar reikia apsauginių žaliuzių ant jūsų garažo, tai greičiausiai jų reikia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *