Paveikslai pagal spalvas ir tematiką

person taking photo of gray pendant lamp over brown wooden dining table indoor
person taking photo of gray pendant lamp over brown wooden dining table indoor
Photo by Carlos Diaz on Pexels.com

Paveikslai namuose, restoranuose, viešbučiuose, kavinėse suteikia erdvėms jaukumo, pabrėžia vietos išskirtinumą ar būsto gyventojo charakterį. Jie puošia sienas ir tampa tam tikra saviraiškos forma. Norint įsigyti vertingą meno kūrinį, reikėtų apžiūrėti daugybę darbų, lengviau tai padaryti kai daug paveikslų yra vienoje vietoje. Luxart.club svetainės internete įkūrėjai norėjo palengvinti savo klientams darbą – paveikslo pasirinkimą, todėl daugybę menininkų ir jų darbų sukėlė į vieną vietą – internetinę svetainę.

Renkantis paveikslą būstui ar verslo erdvei galima pradžioje rinktis pagal spalvinę gamą ir tematiką. Taip pat svarbu paveikslo dydis, todėl luxart.club puslapyje yra galimybė užsakyti norimo dydžio meno kūrinį. Taip pat atkreipkite dėmesį, kas nutapė darbą, ar tai žinomas dailininkas? Nes įsigiję vertingą meno kūrinį laimėsite dvigubai: jis puoš būsto erdvę, o norint po kurio laiko parduoti pabodusį paveikslą – turės gerą kainą.

Pristatysime paveikslus natiurmortus, kurie puikiai tiktų virtuvėje, restorane, kavinėje ar kitoje patalpoje.

Paveikslai natiurmortai virtuvės erdvei

Dailės kūriniai luxart.club svetainėje internete skirstomi pagal šias temas: klasika, žmonės, peizažas, abstrakcija, natiurmortas, gyvūnai, jūros tematika, religija, pieštuko menas, architektūra, fantastika. Virtuvės, restorano ar valgomojo erdvei pagal temą idealiai tinka natiurmortai, vaizduojantys vaisius, uogas, virtuvės reikmenis, vynuoges.

Įspūdingas, suteiksiantis harmonijos virtuvei Eurikos Urbonavičiūtės paveikslas „Gal kavos“, kuriame išraiškingai pavaizduotas rūgstantis dūmais kavinukas su dviem puodeliais, tarsi kviečiantis kavos. Luxart.club svetainėje internete galima įsigyti šio paveikslo kopiją su dailininkės autografu. E. Urbonavičiūtė pripažinta menininkė Lietuvoje ir užsienyje.

Tamsaus kolorito su ryškiomis uogomis Indros Grušaitės paveikslai „Saldus aromatas“, „Paukščių laivas“ atrodo tikrai patraukliai ir puikiai derėtų virtuvės interjere.

Spalvingas Arturo Aliuko paveikslas „Natiurmortas filosofo atminimui“, trykšta akį traukiančia turkio spalva su apskritimu išdėstytais drugeliais, vaisiais, laumžirgiais, jis suteiktų gyvybės, pavasariškos gaivos virtuvės interjerui. Patrauklūs ir kiti šio autoriaus natiurmortai, rudeniškos spalvos dominuoja paveiksluose „Naujas veidrodžio veidas“, „Natiurmortas galvosūkis“, „Rudens lygiadieniai“.

Klasikinį stilių primena Jurgos Alminienės tamsaus kolorito paveikslai su vynuogėmis „Natiurmortas I“ ir „Natiurmortas II“.

Visus išvardintus ir daugiau meno kūrinių rasite bei galėsite užsakyti interneto svetainėje luxart.club.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *