Mediniai langai – prabangiam būstui

mediniai langaiNe, šiame straipsnyje nenagrinėsime amžinos priešpriešos tarp medinių ir plastikinių langų. Sutikime, kad tiek mediniai langai, tiek plastikiniai turi savo klientų ratą. Juk ne visi perka Mercedes-Benz automobilius. Kažkas perka ir Opel, ir Kia ir važiuoja be jokių nusiskundimų. Panaši situacija yra ir su mediniais langais – jie funkcionalumu niekuo nenusileidžia plastikiniams, tačiau yra vertinami dėl savo kokybės. Už ją kai kurie pirkėjai yra pasiruošę sumokėti ir didesnę kainą.

Pirmiausia, reiktų pripažinti faktą

Mediniai langai yra skirti prabangiam būstui

Nesvarbu, ar tai prabangus butas Vilniaus senamiestyje, ar namas užmiestyje, ar kaimo turizmo sodyba prie ežero, prabangus statinys negali turėti pigiai atrodančių langų. Nesakome, kad plastikiniai yra pigūs. Yra ir brangių, tačiau medis visada bus brangesnis už plastiką savo emocine puse…

Mediniai langai tinkamiausi tada, kai norima pabrėžti namo prabangą ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės. Tokių namų nėra daug, gal tik 1 iš 20, tačiau visi, kas pasirinko medinius langus tikrai nepasigailėjo. Kodėl?

Mediniai langai – ne tik gražiai ir prabangiai atrodo, jie dar yra labai funkcionalūs ir efektyvūs. Juose montuojamas dviejų ar net trijų stiklų paketai, todėl tokie langai pasižymi puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis. Jie nepraleidžia drėgmės ir jai neleidžia kauptis ant palanges, kas dažnai nutinka su plastikiniais langais esant prastesnei ventiliacijai.

Teko girdėti ir apie keturių stiklo paketų langus, kurie ne tik nepraleidžia šalčio, bet ir garso, todėl viduje yra tylu, net jei pastatas stovi ir triukšmingoje vietoje, pavyzdžiui, miesto centre, kur nuolatos šurmuliuoja žmonės ir važiuoja daugybė automobilių.

Patys mediniai langai dar nereiškia, kad namai bus apsaugoti nuo prasto oro. Viskas priklauso ne tik nuo stiklo ir rėmo, bet ir nuo lango sumontavimo. Jei plastikinius langus gali įsistatyti bet kas, pasižiūrėjęs keletą Youtube filmukų, tai medinius langus turi statyti tik profesionalai. Akivaizdu, kad tik profesionalūs meistrai panaudos efektyviausias sandarinimo technologijas ir neleis langams nei klibėti, nei praleisti šaltį iš išorės ar drėgmę. Profesionalūs meistrai turima omenyje pačių gamintojų atstovai, galintys suteikti garantijas, ne šiaip kelis langus įdėję statybininkai.

Taigi, jei turite pinigų prabangai ir esate pasiruošę savo namus parodyti iš lauko pusės, rinkitės medinius langus iš Gama.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *