Lauko dailylentes galite nebrangiai pirkti internetu

lauko dailylentėsLauko dailylentes padės jums sėkmingai atnaujinti savo namų interjerą – dailylentės yra puiki apdailos priemonė, kurios populiarumas niekada neišblėsta. Taip yra ne be reikalo, kadangi lauko dailylentes turi kelis pagrindinius privalumus prieš visas kitas lauko apdailos priemones:

  • Jos yra pigesnės
  • Lauko dailylentės yra labai patvarios
  • Kai kurios dailylenčių rūšys, pavyzdžiui, eglinės dailylentės su UYV profiliu sutaupo jums dar daugiau pinigų, kadangi jas galima jungti jūsų pastate išilgai

Žinoma, privalumų yra dar daugiau, kadangi dabar lauko dailylentes galite įsigyti kur kas pigiau, nei anksčiau – yra galimybė pasirinkti arba eglines lauko dailylentes, arba iš Sibiro maumedžio. Verta pasakyti, kad eglinės lauko dailylentes šiuo metu yra populiaresnės, kadangi iš jų apdailą daryti yra šiek tiek paprasčiau, o daugelis iš šių dailylenčių yra pagaminti su UYV profiliu, kuris leidžia jums dar labiau sutaupyti pinigų – kadangi kloti šias lauko dailylentes galima jas pjaustant į skirtingo ilgio dailylentes, tai jums nereikės turėti jokių dailylenčių atliekų – visa mediena gali būti panaudota. Yra ir tokių dailylenčių, kurios yra pagamintos kitokiais profiliais ir tokios galimybės neturi, kadangi tai neatrodys pakankamai gražiai.

Taip pat yra ir pušinės lauko dailylentes, kurios yra pigesnės nei eglinės dailylentės – o skirtumas yra toks, kad lauko dailylentes pagamintos iš pušies kur kas labiau sugeria drėgmę, tad ir greičiau genda. Visgi, tai žinodami, neturėtume stebėtis, kad daugelis gamintojų ir medienos bei apdailos specialistų nuolat rekomenduoja pirkti arba eglines lauko dailylentes arba iš Sibiro maumedžio.

Sibiro maumedžio lauko dailylentes išsiskiria tuo, kad jos yra itin patvarios – jums nereikės daug laiko skirti restauravimui, nebent kartą per dešimtį metų – šios dailylentės iš tikrųjų išsilaiko neįtikėtinai ilgai. Žinoma, galbūt nėra tiek daug galimybių, kaip su eglinėmis dailylentėmis, tačiau tie namų savininkai, kurie mėgsta natūraliai atrodančią išorės apdailą, tikrai mėgsta pirkti būtent Sibiro maumedžio lauko dailylentes, nors jos dar ir nėra tokios populiarios Lietuvoje, kaip eglines lauko dailylentes.

Taigi, jeigu norite pačio pigiausio varianto, tuomet galite pirkti lauko dailylentes iš pušies, tačiau specialistai tvirtina, kad aukščiausia kokybe pasižymi būtent Sibiro maumedžio arba eglinės dailylentės. Internete galite rasti puikių elektroninių parduotuvių, kur rasite labai didelį asortimentą ir net gi turėsite galimybę užsisakius šias lauko dailylentes gauti jas tiesiai į savo namus be jokio pristatymo mokesčio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *