Baldai svajonių namams: į ką atkreipti dėmesį?

baldai DubingiuoseNamai – kiekvieno mūsų tvirtovė, kurioje galime įsikurti taip, kaip pageidaujame: nereikia prie nieko taikytis. Tad kaip sukurti patogią ir jaukią aplinką? Kokius baldus pasirinkti ir kokiais kriterijais vadovautis dažnai sudėtingose baldų paieškose?

Apgalvokite, kokių baldų jums reikia

Pirmiausiai pagalvokite, kokių baldų jums reikia. Nesinori, nei kad interjeras būtų apkrautas, nei kad erdviose patalpose pūpsotų vos keli pavieniai baldai. Kita vertus, gali būti ir daug baldų, tačiau juose nesutelpa visas užgyventas turtas, todėl baldai visų pirma turi būti talpūs ir tarnaujantys šeimininkų poreikiams.

Prieš pirkdami baldus pirmiausia įvertinkite ir savo šeimos narių gyvenimo būdą. Gal šeima gausi, todėl reikės daugiau vietos vaikų drabužiams prieškambario spintoje? Gal nuolat užsuka svečių, tad ar užteks tipinio 6 vietų valgomojo stalo? O gal mėgstate skaityti, tad prireiks patogaus fotelio ar supamosios kėdės, o įprasto minkštojo kampo svetainėje visai neprireiks? Bandykite vienu šūviu nušauti kelis zuikius: baldai Dubingiuose yra ne tik kruopščiai apgalvoto dizaino, bet ir tarnaujantys jūsų poreikiams. Pavyzdžiui, valgomojo stalą prireikus galima padidinti, o stilingoje spintelėje sutilps visi sekmadienio pietums reikalingi indai ir stalo įrankiai.

Medžiagos ir baldų praktiškumas

Kuo daugiau baldai bus naudojami, tuo svarbiau, iš kokių medžiagų jie pagaminti. Pavyzdžiui, jei turite mažų vaikų ar gyvūnų ir jei kasdien leisite laiką svetainėje, rinkitės kuo praktiškesnius baldus iš tamsesnių atspalvių storesnio (tuo pačiu ir lėčiau besidėvinčio) audinio. Jei renkatės baldus, pavyzdžiui, svečių kambariui ar retiems pasisėdėjimams, tuomet galite rinktis ir prašmatnesnių, sunkiau prižiūrimų audinių ar paviršių baldus. Beje, kartais galima suderinti visus kriterijus – baldai Dubiniuose ypatingi tuo, kad jie praktiški, stilingi ir prabangūs vienu metu.

Stilius ir ilgaamžiškumas – ne mažiau svarbūs kriterijai

Baldai, ypač minkštieji, turi būti patogūs naudotojams, todėl svarbu nesirinkti pigiausių rinkoje esančių baldų. Po kelerių metų naudojimo nekokybiški minkštieji baldai praranda išvaizdą, kietųjų – išsiklibina mechanizmai, o paviršius greičiau braižosi, plokščių kampučiai atšoka ir t. t. Todėl pigus baldas iš karto išduoda savo abejotiną kokybę.

Baldai – ilgalaikė investicija, namus jie įprastai puošia dešimtmetį ar net keliolika metų, todėl taupyti ir dairytis žemiausios kainos neverta (nebent būtų taikoma labai didelė nuolaida).

Visi namuose esantys baldai turi derėti – būti tos pačios stilistikos, tad jei nesate tikri, ar tiks vienas ar kitas baldas prie namuose puoselėjamo stiliaus, verčiau pasikonsultuokite su interjero dizaineriais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *