Tagstatybinės technikos nuoma

Kompresorių nuoma

kompresoriu nuomaStatybinės technikos įvairovė tikrai stebina. Kažin, ar profesionalus statybininkas sugebėtų išvardinti visus prietaisus, kurie šiuo metu yra naudojami rinkoje. Beje, šis būtų tarp tų, apie kuriuos nuolatos pamirštama. Tai kompresorius. Šioje šeimoje yra du „broliai“ – dyzelinis generatorius ir dyzelinis kompresorius. Pirmasis gamina elektrą, o antrasis – pučia suspaustą orą. Abu jie nepamainomi savose srityse.

Kompresorių nuoma – puikus būdas atlikti tam tikrus darbus ir nepermokėti. Ne kiekviena statybinė kompanija gali sau leisti įsigyti daug kainuojantį kompresorių. Tai įkandama tik didiesiems, bet ir tie skaičiuoja kiekvieną centą. Kartais nuomotis yra kur kas pigiau, nei įsigyti savo ir jį nuolatos prižiūrėti. Kompresorių nuoma yra pakankamai populiari, kad įrodytų šių teiginių pagrįstumą.

Kam naudojami kompresoriai?

Kompresoriaus veikimo principas gana paprastas – jame yra dyzelinu varomas variklis, talpus kuro bakas, kad prietaisas nesustodamas galėtų veikti visą dieną. Iš aplinkos paimamas oras, suspaudžiamas ir plona žarna paduodamas į tam tikrus įrenginius. Įrenginiai gali būti patys įvairiausi. Tai ir grąžtai, varžtų suktuvai autoservise, įvairūs valymo įrenginiai, kai suspaustas oras kartu su smėliu itin gerai nuvalo metalinius paviršius. Taip pat kompresoriai plačiai naudojami dažymui ir bet kokiam metalo paruošimui. Suspaustu oru galima daryti daug dalykų, net pjaustyti tam tikras medžiagas. Jau nekalbant apie eilinį apdailos skiedinio purškimą, dažymą ar valymą. Kompresorius labai populiarus tarp įvairių sričių statybos darbų specialistų, todėl jo nuoma yra pakankamai populiarus ir išvystytas verslas.

Kiek kainuoja nuomotis kompresorių?

Ne paslaptis, kad kompresoriaus nuomos kaina skaičiuojama dviem tarifais – nuomojantis dienai ir nuomojantis visai savaitei. Rečiau – mėnesiui. Vienos iš kompresorius nuomojančios įmonės interneto puslapyje Geima.lt radome tokias kainas. Paprasčiausio ir silpniausio (4,2 kubinio metro per minutę oro padavimas) kompresoriaus nuoma dienai – 45 eurai. Savaitei (5 dienoms) tokį galima nuomotis už 180 eurų, tad vidutinė dienos kaina išeina 36 eurai + PVM. Aišku, galima rasti ir pigesnių variantų, tačiau dėmesį reiktų atkreipti į technikos naujumą ir galingumą. Taip pat atkreiptinas dėmesys ir į slėgį, kurio jums reikia. Gal pats paprasčiausias kompresorius jums netinka? Tokiu atveju prarasite visos dienos nuomos pinigus.

Kompresorių nuoma iš patikimų partnerių – geriausias sprendimas. Taip žinosite, kad darbus atliksite efektyviai ir laiku.

Ekskavatoriaus nuoma – reikalinga paslauga kiekvienam namui

ekskavatoriaus nuomaKiek kartų teko girdėti apie „dietą“ su kastuvais ir karučiais? Turbūt labai daug kartų… Žmonės yra įsitikinę, kad tą duobę baseinui išsikas patys, o vamzdį nuo šulinio iki pirtelės taip pat nuties kasdami beveik 2 metrų gylio tranšėją savomis rankomis. Pora dienų ir viskas, o kiek kalorijų dar sudegins!  Dažniausiai ši „dieta“ baigiasi visišku fiasko jau po pirmųjų 4-5 valandų. Po jų akivaizdžiai matyti, kad tranšėja išeina per siaura, molingas dirvožemis metro gylyje sulėtina darbus trigubai, o pasitaikęs didesnis akmuo iš viso sustabdo visai dienai…

Kai kas taip ir tvenkinį šalia namų žadėjo išsikasti… Deja, be ekskavatoriaus šia kaip be rankų. Ekskavatoriaus nuoma – puikiausias tokių problemų sprendimas. Baseiną ekskavatorius iškasa per valandą ar dvi. Tvenkinį – per dieną. Tranšėją vandentiekiui ar laidams – per keletą valandų, priklausomai nuo ilgio. Atvažiuoja, pats užvažiuoja į reikiamą vietą ir greitai iškasa. Nieko nebereikia daryti, tik žemes palyginti.

Ekskavatoriaus nuoma kainuoja ne taip jau brangiai. 20-30 eurų valandai nėra labai dideli pinigai. O darbas padaromas kur kas greičiau, nei rankomis. Ypač apsimoka daryti nedidelius darbus.

Ekskavatorių daug kas įsivaizduoja, kaip milžinišką agregatą, kurį veža ilga platforma, o ją traukia sunkiasvoris vilkikas. Tai pramoninis ekskavatorius, kurio užduotis – kasti 10-20 metrų gylio statybines duobes, valyti tvenkinius, pilti sankasas kelininkams ir tiltų statytojams. Namuose tokio tikrai nepamatysite, nes jų nuoma yra brangi, o be to ir visai netikslinga. Mažas ir kompaktiškas ekskavatorius gali praversti kur kas labiau. Jis nedidelis, telpa į prailgintą automobilio priekabą. Visa jo efektyvumo paslaptis – keičiami kaušai. Jie gali būti ir didesni ir mažesni, ir siauresni ir platesni. Tai priklauso nuo to, kiek reikia kasti. Kartais šalia kasimo reikalingi dar ir griovimo darbai. Čia ekskavatorius taip pat gali praversti. Jis pasikeičia kaušą į specialų pneumatinį plaktuką ir važiuoja skaldyti storų betono blokų ir kitų konstrukcijų.

Ekskavatoriaus nuoma su vairuotoju – viena iš populiariausių paslaugų vasaros metu. Žiemą šios paslaugos poreikis sumažėja, tačiau neišnyksta. Kai kurie statybos darbai gali būti daromi ir spaudžiant šaltukui.

Ekskavatorininko telefonas turi būti kiekvieno namų šeimininko užrašų knygelėje.

Statybinės technikos nuoma Lietuvoje: sąlygos ir galimybės

statybinės technikos nuomaVertinant technikos nuomos paklausą Lietuvoje, stebimas akivaizdus jos augimas – šiandien statybinės technikos nuoma užtikrina itin palankias skolinimosi sąlygas ir leidžia rinktis iš stebėtinai didelės pasiūlos. Be to, nuomos bendrovės, siekdamos patenkinti išrankiausių klientų poreikius, siūlo ir patogias įrangos pristatymo sąlygas, teikia išsamias konsultacijas technikos pasirinkimo ir naudojimo klausimais, garantuoja sklandų sugedusios įrangos pakeitimą nauja technika.

Moderni ir patikima statybinė technika užtikrina sistemingai vykdomus darbus ir leidžia siekti stebėtinai aukštų rezultatų. Be to, nuolatos tobulėjanti įranga ir naujausi gamintojų pasiūlymai užtikrina lengvą ir patikimą statybinės technikos naudojimą, sumažina galimų traumų tikimybę ir užtikrina maksimalų rezultatyvumą. Deja, statybinė technika nėra pigi. Jei ketinate konkrečiu įrankiu naudotis ne vieną kartą, jo įsigijimas laikui bėgant iš tiesų atsipirks, tačiau tuo atveju, jei planuojate pavienius darbus, jums bus reikalinga statybinės technikos nuoma. Pastaroji naudinga ir tuomet, kai turite gana didelių planų, t. y. pilnam darbų įvykdymui jums bus reikalinga skirtingos paskirties technika.

Vienas svarbiausių nuomos privalumų yra tai, kad jūs galite naudotis įvairių gamintojų įrankiais ir dirbti su profesionalia, aukščiausią rezultatyvumą užtikrinančia technika. Be to, jums nereiks sukti galvos dėl sugedusios įrangos remonto, kadangi tokia technika bus pakeista naujomis statybos priemonėmis – taip bus išvengta statybos darbų prastovų ir papildomų išlaidų.

Kad jūsų darbai būtų vykdomi sistemingai ir efektyviai, turite rinktis patikimą statybinės technikos nuomos bendrovę. Šių pasiūla Lietuvoje išties didelė. Pirmasis jūsų darbas – peržvelgti klientams siūlomą asortimentą. Rinkitės bendrovę, kuri teikia itin plačią technikos pasiūlą. Taip būsite tikri, kad visuomet galėsite rinktis iš geriausių pasiūlymų. Be to, rekomenduojame bendradarbiauti su žinomo vardo bendrove, kuri siekia realizuoti išrankiausių klientų lūkesčius.

Kitas žingsnis – įvertinti nuomos sąlygas. Pasikalbėkite, kuriam laikui gali būti vykdoma statybinės technikos nuoma, kokios yra apmokėjimo sąlygos – vienos bendrovės taiko valandinį mokestį, kitos skaičiuoja nuomos dienas. Be to, daugelis bendrovių siūlo itin palankias nuolaidas tais atvejais, jei technika nuomojama ilgesniam laikotarpiui. Įvertinkite ir papildomų paslaugų spektrą – pasidomėkite, kokios yra įrangos pristatymo sąlygos, kokias garantijas suteikia nuomos bendrovė, kaip operatyviai sprendžiami sugedusios technikos klausimai ir t. t. Rinkitės tik noriai bendraujančią ir išsamiai į jūsų klausimus atsakančią įmonę.

© 2018 Mūsų namai

Theme by Anders NorenUp ↑