šunų maistas pigiauSakoma, kad šuo namuose ir šeimoje padaro nemažesnį perversmą nei vaikas. Jo išlaikymas taip pat kainuoja ne centus. Viena didžiausių išlaidų dalis priklauso nuo augintiniui perkamo maisto kainos. Tačiau galioja mitas, kad pigus maistas tai yra nekokybiško sinonimas. Tačiau šunų maistas pigiau gali būti tokios pačios, o tam tikrais kartais net ir aukštesnės kokybės, nei brangiausiai kainuojančių prekės ženklų produkcija.

Gamintojas

Šiuo metu Lietuvoje šunų maistas pigiau yra net kelių gamintojų: sunu maistas josera, sunu maistas royal canin, sunu maistas brit care ir sunu maistas bosch. Vis dėlto, pigiausias sunu edalas sunu maistas nature’s protection. Jo sudėtį sudaro natūralūs maisto produktai. Gamintojas ypač atidžiai atrinko ir subalansavo gaminius, kad kiekvieno keturkojo mityba  būtų subalansuota ir pilnavertė. Tad kaip jie sugeba vystyti savo verslą, siūlydami ir kokybiškus, ir pigius produktus?

Liūto dalis – rinkodara

Atsakymas paprastas – šuns maisto gamyba yra tiek pat verslas, kaip ir stalų gamyba. Todėl nori nenori, bet verslininkai verda savo sveikoje konkurencinėje kovoje. Todėl nepagailėkite kelių minučių konsultacijai su specialistu – konsultantu apie gamintojus, daugiausiai investuojančius į rinkodarą ir jų siūlomos produkcijos pigesnius analogus. Nebijokite klausti koks sausas sunu maistas geriausias.

Taip pat šunų maistas pigiau pardavinėjamas internetinėse parduotuvėse. Čia rinkodarai skiriami biudžetai mažesni, nei kainuoja tradiciniais kanalais skleidžiama reklama, taip pat mažiau tarpininkų dalyvauja procese tarp vartotojo ir gamintojo. Visa tai taupo klientų pinigus ir proceso metu patiriamas sąnaudas.

Pirkti planingai

Reiktų įvertinti ir tai, kad daugiausiai išleidžiame spontaniškiems pirkiniams. Tarkim, šunų maistas pigiau gali būti nupirktas vien dėl didesnio kiekio ar lojalumo programų parduotuvėse. Kaip pavyzdžiui, sausas sunu maistas super premium prekiaujamas nuo 5 iki 50 – ies kilogramų pakuotėse. Taigi, jums tereikia pasirinkti tinkamiausią ir nuo to pasirinkimo kis vieno kilogramo kaina. Kuo didesnė pakuotė, tuo pigiau kainuos vienas kilogramas. Tad jeigu šuniui maistas tinka ir patinka, pirkite planingai ir skaičiuokite kiek sutaupysite.