Tagvonia

Vonios baldai internetu

vonios baldaiNors vonios kambarys paprastai neužima daug erdvės, jam įrengti prireikia laiko: juk tokia aplinka turi alsuoti ramybę, atsipalaidavimą, padėti nuimti per dieną susikaupusius rūpesčius. Kadangi žmonės vis dažniau siekia šį kambarį įrengti moderniai, neįprastai, šiek tiek išlendant iš nusistovėjusių standartų, nemenką pasirinkimą siūlo vonios baldai internetu. Čia galima rasti visko: nuo įvairiausių medžiagų, iki spalvotų plytelių, didžiulių veidrodžių, įmantrių kriauklių, spintelių. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį?

Gyventojų skaičius
Galbūt skamba keistai, tačiau prieš įrenginėjant vonios kambarį, reikėtų atkreipti dėmesį į gyventojų skaičių. Jei jūsų šeima ganėtinai didelė – apsvarstykite galimybę pastatyti keletą vonios kambarių. Žinoma, gyvenant bute, tai praktiškai neįmanoma, todėl galima išeitis – atskira vonia ir tualetas. Kitu atveju kiekvieną rytą susidursite nusidriekusia eilute, laukiančia, kol atsiras galimybė atlikti visus būtinus ritualus. Gyvenimą pasilengvinsite ir įmontavę daugiau nei vieną kriauklę: taip jūsų vaikai galės vienu metu praustis, valytis dantis ir sutaupys jums marias laiko. Vonios baldai internetu – paslauga, kuri leis jums visa tai įsigyti už pakankamai prieinamą kainą, todėl idėja turėti keletą vonios kambarių ar kriauklių tikrai nesukels papildomų rūpesčių ir neprivers išleisti krūvos pinigų. Juk svarbiausia jūsų gerovė, tiesa?

Didesnė erdvė
Vonios baldai internetu taip pat suteikia galimybę rasti tinkamų detalių, kurios padės padidinti patalpos erdvę. Tai padarysite pasirinkę didelius veidrodžius ar stiklines dušo kabinas. Reikėtų pasistengti išlaikyti vienodas plytelių bei lubų spalvas, vengti perėjimų. Sutaupyti vietos bei padidinti erdvę padės ir įmontuojamos nišos, ant kurių galėsite susidėti įvairius vonios reikmenis, mielas dekoracijas.

Apšvietimas
Vonios kambarys – tai vieta, kurioje apšvietimas bene svarbiausias visuose namuose. Čia vyrai skutasi barzdą, o moterys šukuojasi, darosi makiažą. Galite įmontuoti modernią LED sistemą, turinčią skirtingus šviesos nukreipimo, intensyvumo rėžimus arba įsigyti spinteles su joms pritaikytomis lempomis. Jei manote, kad tokią įrangą atrasti ir prie savo interjero pritaikyti sunku, jums pasitarnaus vonios baldai internetu, kur rasite viską, ko trokšta jūsų širdis.

Santechniko paslaugos Kaune – kaip nesuklysti renkantis reikiamą meistrą?

santechniko paslaugos KauneSantechnika – svarbi mūsų buities dalis. Lašantis kranas gali ilgai gadinti mums nuotaiką. Tokiais, o, kartais, ir rimtesniais atvejais, skaitome internetinius ir spaudoje patalpintus skelbimus ir ieškome santechnikų, galinčių mums pagelbėti. Kokybiškiems santechnikos darbams atlikti būtina surasti kvalifikuotą specialistą, kuris savo darbą atliks greitai ir kokybiškai. Tai nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Kadangi santechniko paslaugos Kaune – plati paslaugų sfera, su didele pasiūla, šiame straipsnyje pabandysime pateikti praktinių patarimų, kaip išsirinkti patikimą santechniką Kaune. Šie patarimai pravers ir kitų miestų gyventojams.

Kaip išsirinkti tinkamą santechniką?

Santechniko paslaugos Kaune – konkurencinga sritis. Todėl besirinkdami, kurį meistrą ar įmonę nusamdyti, Jūsų problemai išspręsti, nepaklyskite gausioje pasiūloje. Reikalaukite, kad darbus atliekantis specialistas pasirašytų su Jumis sutartį ir išrašytų sąskaitą, baigęs darbus. Tai garantuos Jūsų, kaip vartotojo, saugumą.

Geri ir profesionaliai savo darbą atliekantys santechnikai turi pasižymėti kruopštumu, ilgamete patirtimi ir aukšta kvalifikacija. Prieš pradėdami darbus, meistrai, vertinantys savo darbą ir klientą, su būsto šeimininku turi pasirašyti sutartį, užpildyti visus reikalingus dokumentus, o baigę darbus, turi suteikti būsto šeimininkui atliktų darbų rašytinę garantiją.

Žinoma, patikimiausia yra samdyti santechnikos darbus atliekančią įmonę arba kreiptis į meistrą, kurį Jums rekomendavo draugai, giminaičiai ar pažįstami, visiškai patenkinti rekomenduojamojo meistro darbo kokybe.

Nepaisant to, kad patikimiau kreiptis į santechnikos darbus atliekančią įmonę (darbuotojai yra susaistyti darbo santykiais su įmone, todėl atsakingiau žiūri į savo pareigas), tačiau, tai dar nereiškia, kad nėra individuliai dirbančių santechnikų, kurie puikiai atlieka savo darbą. Pagrindinis skirtumas, kuris skiria patikimą santechnikos paslaugas teikiančią įmonę ir gerai savo darbą atliekantį meistrą – kaina. Žinoma, kad samdyti įmonę – brangiau.

Kokiais gebėjimais pasižymi profesionalus santechnikas?

Prie aukščiau pateiktų rekomendacijų, verta pridėti ir kelis punktus, kuriuose vardijama, kokias kompetencijas turi turėti profesionalus santechnikos meistras, kad būtų iš anksto aišku, ko galite reikalauti iš pas Jus į namus atvykusio meistro. Taigi toliau vardijame pagrindines santechniko kompetencijas. Santechnikas turi išmanyti:

  • montavimo darbų technologiją ir organizavimą;
  • šildymo sistemų, vandentiekio ir mikroklimato palaikymo patalpose įrenginių eksploataciją ir remontą;
  • fizikinius dėsnius, vykstančius vamzdynuose, santechnikos ir mikroklimato palaikymo įrenginiuose;
  • sanitarinių-santechninių įrenginių veikimo principus ir pagrindines technines jų charakteristikas;
  • santechninių įrenginių sandarą; šiluminių parametrų matavimo metodus; santechninių įrenginių ir sistemų automatizacijos schemas;
  • darbų saugos taisykles ir kt.

Pabaigai…

Santechniko paslaugos Kaune turi atitikti šiame straipsnyje išvardintus kokybės kriterijus, tada būsite užtikrinti, kad nebūsite apgauti. Teisingai pasirinkti specialistai atliks darbą kokybiškai ir greitai, o taupyti kokybės sąskaita neapsimoka, nes vėliau gali tekti mokėti dvigubai. Pasinaudokite mūsų patarimais, kaip išsirinkti patikimą santechniką, ir galėsite toliau netrukdomai džiaugtis įprastais patogumais.

 

 

Kokios vonios norėtumėte?

voniosVonios kambarys – svarbi mūsų gyvenimo dalis, be vonios neįsivaizduojame savo kasdienybės. Parduotuvėse vonių pasiūla didžiulė, tad išsirinkti tinkamą, gražią ir praktišką  – išties sudėtinga užduotis. Kokios vonios populiariausios?

Plieninės arba metalinės vonios yra gaminamos iš supresuotų įvairaus storio plieninių lakštų, kurie dar padengiami emaliu. Todėl vonių sienelės yra atsparios įvairiems smūgiams, mažiau braižosi, paviršius yra glotnus ir malonus liesti, svarbiausia, kad tokios vonios greitai įšyla. Šios vonios yra lengvos, jas paprasta montuoti, be to jos būna nebrangios. Tačiau tokios vonios turi nemažai trūkumų, o vanduo į jas bėga labai garsiai.

Akrilinės vonios yra brangesnės už plienines, tačiau jos yra pačios populiariausios. Akrilas – tai šiuolaikinė, lengva ir lanksti medžiaga, todėl akrilinės vonios gali būti įvairių dydžių ir formų: apvalios, pusapvalės, pailgos, ovalinės ar stačiakampės Tad jas lengva pritaikyti bet kokiam vonios kambariui, o vonios spalvą galima pasirinkti iš 200 atspalvių. Jų paviršius gali būti blizgus, matinis arba perlamutrinis, jis nerūdija ir lengvai valomas. Subraižius tokios vonios paviršių, jį galima atnaujinti namų sąlygomis, tereikia šlifavimo popieriaus ir poliravimo priemonių. Į šias vonias galima montuoti hidromasažines sistemas.

Ypač tvirtos ir sunkesnės už plienines yra ketaus vonios. Mums jos puikiai žinomos iš senesnių daugiabučių vonios kambarių. Pagrindinis jų privalumas tas, kad vanduo jose atšąla daug lėčiau. Taip yra dėl storesnių ir šilumai nelaidžių sienelių. Taip pat jų puiki garso izoliacija, o danga atspari įbrėžimams ir visokiems kitokiems pakenkimams. Tokios vonios gali būti gaminamos ir hidromasažinės ar su neslidžiu dugnu. Tačiau jos labai sunkios, dėl to jas sudėtinga įrengti.

Akmens masės vonios primena antikines romėnų vonias. Šios vonios labai patvarios ir kokybiškos, todėl yra ilgaamžės. Storas akmens masės sluoksnis yra atsparus subraižymams. O subraižius tokią vonią, ją nesunku restauruoti, jos paviršius paprasčiausiai nušlifuojamas. Didžiausias tokių vonių privalumas yra puiki karščio izoliacija. Vanduo ypač ilgai išlieka karštas. Be to, kūnui malonus natūralus vonios paviršius.

Kad ir kokią vonią beišsirinktumėte, būtina ją tinkamai prižiūrėti, kasdienei priežiūrai naudoti kempinėlę ar skudurėlį ir po kiekvieno panaudojimo sausai iššluostyti. Vonios paviršių būtina saugoti nuo greitai sukietėjančių medžiagų, tokių kaip plaukų ar nagų lakas, klijai ir pan. Taip pat vengti vonios paviršių braižančių valymo miltelių.

© 2019 Mūsų namai

Theme by Anders NorenUp ↑