Tagvirtuvės baldai

Akmens stalviršiai kaina nudžiugins taupančius

akmens stalvirsiai kaina

Įrengiant virtuvę ir rūpinantis jos internetu, svarbiausiu kriterijumi tampa ilgaamžiškumas. Labai svarbu, kad ši namų erdvė būtų kuo funkcionalesnė ir tarnautų dar ilgus metus po įrengimo. Todėl šiandien populiariausi sprendimai gimsta iš natūralių medžiagų gaminių, kuriuos siūlo rinkos lyderiai. Virtuve pastaruoju metu vis dažniau sutinkami akmens stalviršiai kaina prieš kurį laiką priversdavę aikčioti, tačiau šiandien jau leidžiantys išsirinkti patikusį stalviršį ir tiems, kurie taupo.

Kokios kainos tikėtis?

Kartais klientai mano, kad akmens stalviršiai kaina peršoka bet kokius savo konkurentus. Tačiau nereikėtų manyti, kad tai labai prabangus pirkinys. Akmenstata.lt elektroninėje parduotuvėje, kurioje klientų laukai itin platus akmens stalviršių pasirinkimas, kainos svyruoja nuo 40 eurų už kvadratinį metrą. Tai standartinė stalviršio kaina, kuri vėliau kinta, priklausomai nuo to, kokie pjovimo ar šlifavimo darbai  reikalingi.

Tiesa ta, kad norintys namuose sukurti išskirtinį interjerą, rinktis kiek sudėtingesnius stalviršio sprendimus, gali išvysti ir didesnes kainas. Pavyzdžiui, 200 eurų kainą už stalviršio metrą. Tačiau nereikėtų iš karto išsigąsti, kad tai itin brangus užsakymas. Atminkite, kad stalviršio virtuvėje Jums reikės nedaug. Pagal Jūsų užsakymą gamintojas išpjaus reikalingą jo kiekį, paruoš pagal Jūsų pageidavimus, todėl galutinė suma tikrai neišaugs kelis kartus.

Kokią medžiagą rinktis?

Tarp akmens stalviršių, dažniausiai užsakomi granito, marmuro arba travertino stalviršiai. Granitas – medžiaga, kuri ypač vertinama žmonių, norinčių įrengti namuose ilgaamžį stalviršį. Jis nebijo mechaninių pažeidimų, be to, yra nepaveikiamas drėgmės, skysčių, rūgščių. Tai ilgus metus tarnausiantis stalviršis, kuris sukuria virtuvėje prabangos įspūdį.

Ne ką rečiau klientai renkasi marmurą, kuris dažniausiai gaminamas įvairių spalvų atspalvių, tačiau populiariausi – pilkos ir smėlio spalvos deriniai. Marmuro stalviršiai išskiria savo estetika, nes tai blizgus ir akį traukiantis paviršius. Didžiausias skirtumas nuo granito stalviršių yra tas, kad marmurą reikėtų labiau prižiūrėti. Norint išlaikyti puikią jo išvaizdą, jį reikėtų saugoti nuo įvairių aplinkos veiksnių, cheminių medžiagų. Be to, dažniausiai marmuro akmens stalviršiai kaina yra šiek tiek aukščiau ne granito gaminiai.

Kuriantiems virtuvėje šviesų ir nuosaikų interjerą, patariama rinktis travertino stalviršius. Tai šviesus stalviršis, kuris ypač vertinamas dėl garso bei šviesos izoliacijos savybių. Šis paviršius labai dažnai naudojamas stalviršiams tuomet, kai iš tos pačios medžiagos gaminamos grindys, sienų dekoras ar kiti interjero elementai. Tačiau travertino stalviršius reikia labiau prižiūrėti bei saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

 

Retro stiliaus virtuvės baldai

Retro stilius mena prieš keletą dešimtmečių  vyravusias interjero detales, spalvas ir jų visumą. Sakoma, kad tai stilius iš praeities. Tas tiesa, nes daugeliui primena vaikystę  arba mamų ir tėčių laikus. Tačiau griežčiau tai apibrėžiama kaip dekoras nuo šeštojo iki aštuntojo dešimtmečio. Jei pridėtume dar viena kitą dešimtmetį, pasiektume vintažinio stiliaus ištakas. Realybėje labai dažnai šie du stiliai būna glaudžiai susiję. Tuo tarpu retro stiliaus virtuvės baldai išsiskiria įdomiomis ir netradicinėmis detalėmis, žaismingumu bei ryškiomis spalvomis. Šis stilius reikalauja drąsaus požiūrio. Dėl šios priežasties virtuvės stiliaus kūrime negali būti ramaus ar atsitiktinio derinio, netgi priešingai – viskas turi būti energinga bei ryšku.

Jeigu Jus domina tiek senoviniai retro stiliaus baldai, tiek šiuolaikiškai modernūs, galimas šio dueto suderinamumas –  tai modernaus retro stiliaus virtuvės baldai. Jiems yra būdingos apvalios bei „banguojančios“ formos. Tai visiškai priešingybė minimalizmui, kur stilių valdo griežtos linijos. Norėdami turėti retro stiliaus virtuvę galite netikėtas formas sujungti su moderniais odiniais audiniais, mediena ar lakuotais paviršiais. Jums nebūtina senų virtuvės baldų ieškoti antikvariatuose, internete ar sendaikčių parduotuvėse, viską gali pagaminti profesionalus baldžius (pvz.: www.balduzvaigzdes.lt) .

Kyla klausimas, kaip nuspalvinti aplinką retro stiliaus daiktais bei spalvomis? Viskas labai paprasta. Rinkitės ryškias spalvas ir raštus. Niekam ne paslaptis, kad retro stiliaus namai žavi ryškiomis spalvomis ir drąsiais raštais. Tam gali puikiai pasitarnauti stambiais raštais marginti tapetai ir ryškūs audiniai (nevenkite kilimų bei užuolaidų). Savaime suprantama, kad visur turi būti harmonija, todėl nepersistenkite su spalvų gausa, nes tuomet virtuvės erdvė ar visas butas atrodys netvarkingas ir nejaukus.

Jums tikrai bus mielas retro stilius virtuvėje, jeigu mėgstate gražius bei mielus daiktus, primenančius netolimą  praeitį. Siekiant retro stiliaus harmonijos patalpoje, kur gaminamas maistas, labai svarbios interjero detalės. Ypač pravers turimi tėvų ar Jūsų pačių, jei gyvenote šeštajame – aštuntajame dešimtmetyje, ir turite išlikusi seną telefoną, virdulį ar laikrodį. Žinoma, tokių daiktų gausu ir internete bei realiose parduotuvėse. Tad susikurti vientisą stilių namuose nebus sudėtinga. Viską deramai apjungs šios retro virtuvei tinkamos spalvos: geltona, raudona, žalia, mėlyna, juoda, pilka ar balta. Nepamirškite gėlėtų interjero detalių. Jos išliko neatsiejamu retro stiliaus akcentu!

Galbūt planuojate savo virtuvėje turėti mini barą? Tuomet prie jo labai tiks stovintys ryškiaspalviai foteliukai ar virtuvėje pastatyta ryški kušetė. Nepamaišys ir netikėtai atsidūrusios spintos indams, knygoms ar kitiems rakandams susidėti. Šios virtuvės detalės tikrai atkreipia dėmesį ir sukuria unikalią atmosferą namuose.  Aišku svarbu ir ant ko stovi virtuvės baldai, tad patalpų grindys retro stiliaus interjere gali būti ir natūralaus medžio, ir kiliminė gauruota danga arba puikiai tinkamos šaškių lentos principu plytelėmis išklotos grindys. Viską kuriate ir komponuojate patys! Tad šio stiliaus interjere tikrai ras vietą daugelis praeitį menančių objektų, kurie iki šiol tik rinko dulkes Jūsų ar senelių namuose.

Kaip išsirinkti baldus valgomajam?

baldai valgomajamDaugeliui šeimos idilė asocijuojasi su šeimos pietumis, todėl įsirenginėdami namus ar keisdami senus baldus naujais žmonės suka galvą, kokius baldus išsirinkti. Be abejo, valgomojo baldai – ne vienadienis pirkinys, todėl reikia paieškoti baldų, kurie ne tik tikrų prie bendro namų interjero, bet ir būtų funkcionalūs.

Baldai pagal jūsų poreikius

Valgomojo kambario baldai turi atrodyti gražiai, būti patogūs ir talpūs, kad prie stalo galėtų susėsti netikėtai užgriuvę svečiai. Renkantis baldus reikėtų dėmesį atkreipti į stalą – jis turėtų nebūti pernelyg siauras, antraip bus sudėtinga sutalpinti visus indus, t. y. dailiai paserviruoti, ir dar sudėlioti gausias vaišes. Žinoma, svečiai – ne tas veiksnys, pagal kurį turėtumėte rinktis stalą. Kur kas svarbiau, kiek šeimoje narių, ar kaskart valgysite sėdėdami už šio stalo, o gal turite kitą vietą valgymui? Jei šeimoje yra 2-4 asmenys, geriausia rinktis nedidelį 90×120 cm dydžio stalą, 4-6 asmenims tiks 90×150 cm stalas, o didesnei šeimai prireiks ir 90×200 cm stalo.

Stilius, stilius ir dar kartą stilius

Valgomojo baldų asortimente – tikras stilių ir spalvų margumynas. Tuo įsitikinsite užsukę į el. parduotuvę https://www.b-a.eu/c1954/Valgomojo-baldai . Galite rasti klasikinių, modernių, tradicinių ar retro stiliaus valgomojo baldų. Geriausiai baldus derinti prie bendro namų interjero ar bent jau prie virtuvės ar svetainės interjero priklausomai nuo to, kur valgomojo baldai bus sustatyti.

Erdvė

Jei norite pataikyti į dešimtuką, geriausiai prieš pirkdami komplektą išmatuokite erdvę, kurioje baldai stovės. Gerai pagalvokite, ar komplektas čia įsiteks – paskaičiuokite ne tik baldų gabaritus, bet turėkite omenyje, kad reikės palikti vietos ir iš po stalo ištrauktoms kėdėms, kad jūs, jūsų šeimos nariai ir svečiai už stalo galėtų susėsti patogiai ir komfortiškai. Gal greta valgomojo baldų statysite indaują ar komodą? Kaip ji čia sutilps? Beje, negerai, jei baldai bus per smulkūs – dideliame valgomajame jie išnyks.

Stalas – dėmesio centre

Kaip jau minėjome, svarbiausiais valgomojo baldų komponentas yra stalas. Jei valgomasis – mažas, galite paieškoti sudedamo stalo. Ar pamenate stalus-knygas, kuriuos naudojo mūsų tėvai ir seneliai? Turbūt tokių kompaktiškų ir nepakeičiamų stalų dar ir šiandien galime rasti daugelio namuose. Galite įsigyti stalą, kuris prireikus lengvai pasididina ir susimažina – taip sutaupysite erdvės, o rengiant šventę neteks raudonuoti, kad neturite kur susodinti savo svečių. Populiariausi stačiakampiai stalai, tačiau dažnai šeimos renkasi apvalius stalus – jie kompaktiški ir labai stilingi.

Tad rinkdamiesi valgomojo baldus gerai pagalvokite, ką veiksite valgomajame, kiek žmonių šiais baldais naudosis, ar naudosis kiekvieną dieną, ar tik savaitgaliais, o gal atvykus svečiams, kokio stiliaus pietų baldams būtų poreikis jūsų namuose, kiek pasirinkti valgomojo baldai patogūs ir patvarūs? Svarbiausia – neskubėti, gerai apsvarstyti ir tik tada išsirinkti tinkamą komplektą.

Virtuvės baldai: kaip išsirinkti tinkamiausius?

virtuvės baldai

Atėjus laikui atnaujinti virtuvę, vienu pagrindiniu klausimu tampa, kokius baldus pasirinkti. Paprastai virtuvės baldai  yra keičiami kas 10- 15 metų, todėl juos renkantis reiktų neskubėti, nepasiduoti diktuojamoms interjero mados tendencijoms ir svarbiausia gerai apgalvoti, kokios virtuvės norite dabar ir ar tie norai nepasikeis praėjus keliams metams.

Svarbiausia ergonomiškumas

Ergonomiška virtuvė – tai stiliaus ir funkcionalumo sintezė, kuri sukuria jaukią ir praktišką aplinką. Visgi, suprojektuoti ergonomišką virtuvę yra išties sudėtinga užduotis, todėl ją vertėtų patikėti profesionaliems interjero dizaineriams, kurie sukurs jūsų lūkesčius bei poreikius atitinkantį virtuvės projektą.

Nieko nuostabaus, kad atnaujinant virtuvę, didžiausias dėmesys tenka baldams. Tiesa, net jei patys moderniausi ir madingiausi virtuvės baldai bus išdėstyti nepatogiai, vargu ar tokia virtuvė teiks daug džiaugsmo jos savininkams.

Kita vertus, jei nusprendėte, kad virtuvės remontas ir baldai, o tiksliau jų pasirinkimas yra jums puikiai įkandama užduotis ir galite su ja susidoroti patys, turėtumėte žinoti keletą dalykų:

  • Virtuvės baldai internetu ar iš katalogo ne visada pats tinkamiausias pasirinkimas, kadangi jie nėra pritaikyti būtent jūsų virtuvei. Jei nuotraukoje naujas virtuvės baldų komplektas atrodo dailiai, tai nereiškia, kad jis taip pat šauniai atrodys jūsų namuose. Tad, vertėtų labai atidžiai išanalizuoti parduodamų baldų matmenis ir išsiaiškinti ar jie tilps jūsų virtuvėje, ar jos per daug neapkraus, ar sustačius naujus baldus liks pakankamai vietos nevaržomai judėti patalpoje. Taigi, jei pamatyti virtuvės baldai balti jus žavi ir primena skandinavišką interjerą ar jus vilioja didelėmis raidėmis išraitytas užrašas „virtuvės baldai: akcija“ ar „virtuvės baldai: akcija, išpardavimas“, nepulkite jų užsakinėti, neįsitikinę ar jie atras vietą jūsų namuose.
  • Naudoti virtuvės baldai dažniausiai yra pasirenkami taupymo tikslais arba tada, kai virtuvėje reikia tik kosmetinio remonto ar seni baldai pabodo. Tiesa, kai kuriuos žmones gąsdina vien žodis „naudotas“, nes jis asocijuojasi su prastesne kokybe. Visgi, iš anksto nusistatyti prieš tokius baldus tikrai nederėtų, pavyzdžiui, iš Vokietijos atvežti virtuvės baldai naudoti būna išties mažai ir savo kokybe tikrai nenusileidžia ir naujiems baldų kompleksams. Svarbu atidžiai apžiūrėti, kokia jų būklė: ar nėra didelių techninių pažeidimų, ar pajudinus stovi stabiliai ir nekliba. Jei viskas gerai, kodėl gi neatsinaujinus savo virtuvės, tiesa, naudotiems baldams galioja ta pati taisyklė kaip baldams internetu – išmatuokite viską ir įsitikinkite ar jie tiks jūsų virtuvėje.
  • Virtuvės baldai pagal užsakymą yra neabejotinai geriausias pasirinkimas, kadangi jie idealiai tiks jūsų virtuvėje. Profesionalus baldų projektuotojas sukurs baldus ne tik pagal jūsų skonį ar reikalavimus, bet ir įkomponuos juos į bendrą virtuvės erdvę taip, kad viskas „būtų po ranka“, baldai maksimaliai atitiktų jūsų pageidavimus, tačiau neapsunkintų ir neapkrautų erdvės. Beje, šie virtuvės baldai yra bene geriausias pasirinkimas, jei turite nestandartinę virtuvę, kurioje įprasti baldai netinka ar „nesižiūri“. Tiesa, pagal užsakymą pagaminti virtuvės baldai kaina gerokai lenkia baldus iš interneto ar prekybos centro, tačiau kokybė, sunkus darbas ir lūkesčius pranokstantys rezultatai yra neabejotinai to verti.

Taigi, virtuvės baldai išties leis sukurti savo svajonių virtuvę, jei atsakingai juos rinksitės. Atminkite, kad baldai pirmiausia turi būti funkcionalūs ir kokybiški, o tik vėliau eina estetinis grožis. Nors čia problemų kilti neturėtų, nes dabartinė baldų pasiūla yra tokia plati, kad net ir išrankiausias pirkėjas ras jam tinkančius ir patinkančius baldus.

Virtuvės baldų gamyba – patarimai

virtuvės baldaiKadangi šiandien tiek daug įmonių, užsiimančių baldų gamyba, renkantis iš milžiniškos pasiūlos, neretai būna labai sunku išsirinkti. Arėjus laikui išsirinkti virtuvę, didžiausią dėmesį tam skiria moterys, kurios pasidomėjusios virtuvės baldų gamyba, jos technologijomis, įvairiais stilių variantais, sutrinka ir nebežino, ko iš tiesų nori. Todėl norėtumėme pateikti keletą rekomendacijų renkantis tokius baldus.

Visų pirma, nusprendus keisti virtuvės baldus reikia neskubėti ir prieš einant parduotuvę apsispręsti, ko norisi. Dažnai susižavima ryškiais, modernaus dizaino baldais, tačiau parsivežus juos namo ir pastačius ankštame bute pasirodo, kad ryškios spalvos erzina, ir pirkėjas jaučiasi nusivylęs.

Dideli, mėgstančiai ruošti maistą namuose šeimai tinka vienokie baldai ir buitinė technika, o  mažai, nedaug laiko namuose praleidžianti reikėtų rinktis kitokią virtuvę. Labai svarbu įvertinti ir savo įpročius. Jei šeimininkė linkusi turėti daug  atsargų ir įvairių priemonių, padedančių maisto gamyboje, reikėtų pasirūpinti, kad būtų kuo daugiau talpių spintelių. Jaunos šeimos linkusios rinktis daug atvirų lentynų turinčius baldus ir daugybę daiktų laiko ant jų. Tokiu atveju nereikėtų pamiršti, kad atviri horizontalūs paviršiai kaupia dulkes, todėl reikėtų atidžiai rūpintis švara.

Dažnas norintis patogumų rūpinasi, kad virtuvės baldų gamyba pasižymėtų moderniomis technologijomis – juk kaip patogu, kai viršuje kabinamų spintelių durelės ne atsidaro į šonus, o specialiu mechanizmu pakeliamos į viršų. Tačiau toks variantas nerekomenduojamas mažo ūgio šeimininkėms. Joms patogesnės butų įprastai atsidarančios arba stumdomos spintelių durys. Beje, rūpinantis šių baldų gamyba būtina gerai pagalvoti apie jų aukštį ir pasirinkti pagal savo ūgį – juk gerokai patogiau gaminti valgį ar plauti indus, jei nereikia smarkiai susilenkti.

Gyvenantys daugiabučiuose, keisdami virtuvės baldus dažniausiai viryklę turi statyti ten, kur yra ventiliacijos anga. Garų rinktuvas efektyviai dirba tada, kai iki angos yra trumpas ir tiesus kelias. Jei nuspręsta, kad viryklė bus toli ventiliacijos angos, rekomenduojama rinktis garų rinktuvą su filtrais. Dažna klaida, rūpinantis virtuvės baldų gamyba, kai jie stovės mažoje daugiabučio virtuvėje – tai įkomponuota kampinė spintelė, kuri labai stipriai sumažina plotą.

Ne vienas mūsų nori sutaupyti ir svarsto kurią baldų dalį galima pirkti paprastesnę, ir gal būt vėliau ją keisti geresne ir brangesne. Svarbu atsiminti, kad neverta taupyti renkantis furnitūrą, o nusipirkę spinteles su pigiais bėgeliais jie gali labai greitai pradėti judėti sunkiai, triukšmingai ar net užstrigti. Jei jūsų svajonių baldų gamyba kainuoja daugiau, nei galite tam skirti, rinkitės pigesnį stalviršį ar dureles, nes vėliau jas nesunkiai bus galima pakeisti kitomis.

Dažnai tiem, kurie planuoja įsigyti naujus virtuvės baldus, iškyla klausimas – ką daryti su sena, balta, bet dar veikiančia buitine technika, netinkančia prie naujos virtuvės.  Jei turite keletą baltų buitinės technikos daiktų, pvz., viryklę, šaldytuvą, mikrobangų krosnelę, tuomet juos galima priderinti parenkant baltus arba šviesius baldų akcentus. Tačiau, jei turite tik vieną tokį prietaisą, jį priderinti gali būti gerokai sunkiau.  Be abejo, geriausia naujiems baldams tiktų ir nauja integruojama buitinė technika.

Taigi kadangi valgymas yra ne tik vienas pagrindinių mūsų fiziologinių poreikių, bet ir didelis malonumas, suteikiantis daug laimės, reikia atidžiai pasirūpinti ir aplinka, kurioje valgoma. Nesvarbu, kur gyvenate – nuosavame name ar mažame bute –  turint gerą virtuvę kiekvienas gali tapti kulinaru. Rinkitės virtuvinius baldus, ant kurių galite gaminti valgį ar sukviesti visą šeimą pusryčiauti. Juk šiais laikais, kai visi nežinia kur skuba, retai kada pavyksta visai šeimai pabūti kartu, todėl susitikite nors valgant, o tai daryti ypač malonu naujoje virtuvėje.

Virtuvės baldų gamyba

baldu gamybaVirtuvė – viena svarbiausių namų vietų. Į ją susirenkama ne tik pusryčiauti ar vakarieniauti, tačiau ir jaukiai pasisėdėti su kaimynais. Virtuvės pagrindinė funkcija – maisto gaminimas, todėl rengiant virtuvę labai svarbu atminti, jog kiekvienas baldas ir detalė turi padėti maisto ruošoje. Prieš renkantis baldus, pirmiausia reikia išsirinkti medžiagą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius. Baldu gamyba prasideda būtent nuo pagrindinės baldų medžiagos išsirinkimo, todėl patariama gerai pasidomėti įvairiais galimais variantais.

LMDP

Lietuvoje pati populiariausia baldų gaminimo medžiaga yra laminuotos medienos drožlių plokštės. Ji labiausiai vertinama dėl savo ilgaamžiškumo ir patvarumo, be to iš LMDP pagamintų baldų kainos ir kokybės santykis labai džiugina. Šiuos baldus naudoti labai patogu, jie nereikalauja didelės priežiūros, yra atsparūs įvairiems pažeidimams. Virtuvės baldų gamyba iš šios medžiagos dažnai pasirenkama tuomet, kai namuose norima sukurti modernųjį stilių, nes ši medžiaga pasižymi tekstūrų įvairove.

Medžio masyvas

Gana populiari medžiaga gaminant ne tik virtuvės, bet ir kitus namų baldus yra medžio masyvas. Ši medžiaga padeda sukurti klasikinio interjero stilių namuose. Labiausiai mediniai baldai vertinami už tai, jog jie lengvai derinami prie kitų namų baldų, taip pat jiems lengva surasti derančias detales. Mediniai baldai visada sukuria jaukumo ir šilumos įspūdį namuose. Nors medžio masyvo baldai ir atrodo įspūdingai ir tvirtai, visgi tai baldai, kuriuos reikia itin saugoti nuo įvairių mechaninių pažeidimų.

MDP

Kaip tarpinis variantas tarp laminuotos medienos drožlių ir medžio masyvo, yra medžio drožlių plokštės. Tai ypač mėgiama medžiaga žmonių, kurie siekia namuose sukurti išskirtinį unikalų stilių. Ši medžiaga pasižymi ne tik labai plačiu spalvų pasirinkimu, baldus taip pat galima pasirinkti matinius arba blizgius. Nors iš šios medžiagos gaminami baldai atrodo itin stilingai ir prabangiai, visgi tai medžiaga, kuri nėra labai atspari mechaniniams pažeidimams ir nepasižymi ilgaamžišku patvarumu.

Stiklas

Šiandien virtuvės ir kitų baldų baldu gamyba įmanoma ne tik iš medžio ir plokščių, vis daugiau klientų renkasi ir ypač stilingą – stiklinių baldų variantą. Nors priimtina, jog stiklas dažniausiai naudojamas kaip dekoras ar detalės, vis daugiau žmonių renkasi stiklines sienas, stiklinius stalus ar kitus baldus, gaminamus ne iš medžio ar laminato. Tokie baldai atrodo ypač stilingai ir suteikia prabangos įspūdi namams.  Jie taip pat yra labai lengvai valomi, tačiau reikalauja atsargaus elgesio.

Klasikiniai virtuvės baldai

klasikiniai baldaiVirtuvė – tai tokia namų vieta, kur šeima susirenka ne tik pavalgyti, bet ir pabendrauti, čia dažnai leidžiami vakarai žiūrint televizorių ar net dirbant. Kiekviena šeimininkė supranta, kad virtuvė tai yra tarsi jos pačios atspindys ir atvaizdas, todėl įrenginėti šią namų patalpą reiktų labai atsakingai. Virtuvės baldai, technika ir net sienos turi sudaryti darnų derinį, sukurti jaukumo įspūdį. Nepamirškite, kad pagrindinė virtuvės funkcija yra maisto gaminimas, tad renkantis baldus ir projektuojant virtuvę, priimkite tokius sprendimus, kurie vėliau netrukdytų maisto ruošoje.

Vieni populiariausių virtuvės baldų – klasikinio stiliaus. Tai jauki virtuvė su daug įvairių detalių. Čia dažniausiai mėgstama naudoti mažus baldus: staliukus, mažas kėdutes, stalčiukus ir spinteles. Taip pat jokia klasikinė virtuvė neapsieina be įvairiausių detalių. Tokio stiliaus virtuvės baldai dažniausiai būna gaminami iš medžio ir papuošti įvairiais raižiniais ir raštais. Žinoma, tai ne itin pigūs virtuvės baldai, tačiau jie visada atrodo įspūdingai ir prabangiai. Jei norite klasikinės virtuvės, tačiau bijote, kad tai kainuos per daug pinigų, rinkitės naudotus baldus. Ne viena baldų parduotuvė siūlo tikrai kokybiškus ir gerus baldus, tad čia tikrai galite rasti klasikinei virtuvei tinkančių baldų už itin patrauklią kainą.

Nepamirškite, kad dažniausiai klasikiniai virtuvės baldai gaminami iš natūralaus medžio, taigi juos reikia itin kruopščiai prižiūrėti: nuolat valyti tarpelius, saugoti nuo vandens pertekliaus, mechaninių pažeidimų, įpjovimų. Taip pat reikia žinoti, kad medis – natūralus produktas, taigi gali atsitikti taip, kad su laiku teks susidurti su kai kuriomis mediniams baldams būdingomis problemomis. Kartais durelės pradeda girgždėti ar išsiklaipo, tačiau baldų gamintojai teigia, kad tai tik smulkmenos, kurias galima be vargo greitai ištaisyti.

Klasikiniai baldai virtuvėje visada sukuria jaukumo ir šilumos įspūdį. Jie atrodo ypač stilingai ir dailiai, tad net ir menki trūkumai neatbaido pirkėjų. Perkant baldus klasikinei virtuvei, Jūs galite rinkis iš įvairios tekstūros ir spalvų. Gera žinia ta, kad medinių baldų nereikia puošti, nes jie patys visada atrodo gražiai ir tvarkingai. Svarbiausia atsiminti, kad virtuvė turi derėti su visu namų interjeru. Tai reiškia, kad dažniausiai klasikinio stiliaus virtuvę vertą pasirinkti tuomet, kai ir visuose namuose vyrauja medžio baldai ir klasikinis interjeras.

© 2020 Mūsų namai

Theme by Anders NorenUp ↑