Tagvirtuvė

Kodėl verta baldus rinktis internete?

baldai

Niekas nepaneigs baldų svarbos. Komoda koridoriuje, spintelės virtuvėje, sekcija svetainėje, plati lova miegamajame… O kodėl verta rinktis internetu? Aptarsime tai tolesnėse pastraipose. Beje, jeigu ieškote kokybiškos produkcijos, žvilgtelėkite į BaldųSalė.lt.

Paieška ir įsigijimas jums patogiu metu

Nepaprastai lankstus būdas apsipirkti – tai pagrįsta frazė, kurią galima rutulioti keliomis kryptimis. Pradėkime nuo darbo laiko. Dirbate iki penkių? O gal iki šešių? Galvojate, ar spėsite į parduotuvę? Norėtumėte apžiūrėti sofas, bet įstrigote kamštyje? O gal nevairuojate ir iki norimos baldų parduotuvės tektų važiuoti valandą su persėdimais? Tokie ir panašūs dalykai tampa paprastesni, jei renkatės internete. Kad ir kiek valandų, kad ir kokios transporto sąlygos, reikiamų prekių paieška nesudėtinga ir, žinoma, įdomi.

Konstruktyvi paieška

Kitas privalumas – konstruktyvus rinkimasis. Veikiausiai jums yra pasitaikę situacijų, kai pardavėjai visomis išgalėmis stengiasi ką nors įbrukti. Ir kartais jiems pavyksta, o pirkėjas po kurio laiko supranta, kad gal ne patį tinkamiausią sprendimą priėmė.

Žvalgytis po elektroninės parduotuvės asortimentą – kas kita. Be to, galite pasižvalgyti kad ir dešimt dienų iš eilės, kol tikrai apsispręsite.

Maloniai nuteikiančios kainos ir neprastas asortimentas

Tarp pliusų – ir skaičiai. Kai kaina prieinama, tai apsipirkimas tampa kur kas smagesnis, atsiranda galimybė įsigyti tai, kas iš tiesų kokybiška, ko norisi ir kas puikiai tarnaus ilgus metus.

O ir išpardavimų randama. Tuomet pakanka dar mažiau atseikėti – ir svajonių baldas jau namuose.

Neabejotinai reikia užsiminti ir apie plačią pasiūlą. Baldų modelių itin daug, tad nereikės galvoti, kurį iš dviejų ar trijų variantų rinktis. Įsigyjama tai, kas priimtiniausia.

Konstruktyvu

Jei užsakote užnešimo paslaugą, prekė bus nunešta į pageidaujamą vietą. Tad sumažėja rūpesčių. O bendrai šnekant ir apžvelgiant ankstesnes eilutes tampa visiškai aišku, kad:

  • yra iš ko rinktis;
  • apsižvalgymas ir pats pirkimas konstruktyvus;
  • patogumo nestinga.

Šie punktai – dar ne viskas, bet ir jų pakanka siekiant iliustruoti, kad viskas, kas aptarta, yra vertintina teigiamai.

Pagrindinis klausimas

 

 

Pagrindinis klausimas: kur? Kur rasti gerų baldų, galinčių patikimai tarnauti ir puošti kambarius? Pačioje pirmoje pastraipoje pateikėme nuorodą. Spustelėkite ją ir turėtumėte išsirinkti kokybišką gaminį už patrauklią kainą.

 

Akmens stalviršiai kaina nudžiugins taupančius

akmens stalvirsiai kaina

Įrengiant virtuvę ir rūpinantis jos internetu, svarbiausiu kriterijumi tampa ilgaamžiškumas. Labai svarbu, kad ši namų erdvė būtų kuo funkcionalesnė ir tarnautų dar ilgus metus po įrengimo. Todėl šiandien populiariausi sprendimai gimsta iš natūralių medžiagų gaminių, kuriuos siūlo rinkos lyderiai. Virtuve pastaruoju metu vis dažniau sutinkami akmens stalviršiai kaina prieš kurį laiką priversdavę aikčioti, tačiau šiandien jau leidžiantys išsirinkti patikusį stalviršį ir tiems, kurie taupo.

Kokios kainos tikėtis?

Kartais klientai mano, kad akmens stalviršiai kaina peršoka bet kokius savo konkurentus. Tačiau nereikėtų manyti, kad tai labai prabangus pirkinys. Akmenstata.lt elektroninėje parduotuvėje, kurioje klientų laukai itin platus akmens stalviršių pasirinkimas, kainos svyruoja nuo 40 eurų už kvadratinį metrą. Tai standartinė stalviršio kaina, kuri vėliau kinta, priklausomai nuo to, kokie pjovimo ar šlifavimo darbai  reikalingi.

Tiesa ta, kad norintys namuose sukurti išskirtinį interjerą, rinktis kiek sudėtingesnius stalviršio sprendimus, gali išvysti ir didesnes kainas. Pavyzdžiui, 200 eurų kainą už stalviršio metrą. Tačiau nereikėtų iš karto išsigąsti, kad tai itin brangus užsakymas. Atminkite, kad stalviršio virtuvėje Jums reikės nedaug. Pagal Jūsų užsakymą gamintojas išpjaus reikalingą jo kiekį, paruoš pagal Jūsų pageidavimus, todėl galutinė suma tikrai neišaugs kelis kartus.

Kokią medžiagą rinktis?

Tarp akmens stalviršių, dažniausiai užsakomi granito, marmuro arba travertino stalviršiai. Granitas – medžiaga, kuri ypač vertinama žmonių, norinčių įrengti namuose ilgaamžį stalviršį. Jis nebijo mechaninių pažeidimų, be to, yra nepaveikiamas drėgmės, skysčių, rūgščių. Tai ilgus metus tarnausiantis stalviršis, kuris sukuria virtuvėje prabangos įspūdį.

Ne ką rečiau klientai renkasi marmurą, kuris dažniausiai gaminamas įvairių spalvų atspalvių, tačiau populiariausi – pilkos ir smėlio spalvos deriniai. Marmuro stalviršiai išskiria savo estetika, nes tai blizgus ir akį traukiantis paviršius. Didžiausias skirtumas nuo granito stalviršių yra tas, kad marmurą reikėtų labiau prižiūrėti. Norint išlaikyti puikią jo išvaizdą, jį reikėtų saugoti nuo įvairių aplinkos veiksnių, cheminių medžiagų. Be to, dažniausiai marmuro akmens stalviršiai kaina yra šiek tiek aukščiau ne granito gaminiai.

Kuriantiems virtuvėje šviesų ir nuosaikų interjerą, patariama rinktis travertino stalviršius. Tai šviesus stalviršis, kuris ypač vertinamas dėl garso bei šviesos izoliacijos savybių. Šis paviršius labai dažnai naudojamas stalviršiams tuomet, kai iš tos pačios medžiagos gaminamos grindys, sienų dekoras ar kiti interjero elementai. Tačiau travertino stalviršius reikia labiau prižiūrėti bei saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

 

Virtuvės baldai: kaip išsirinkti tinkamiausius?

virtuvės baldai

Atėjus laikui atnaujinti virtuvę, vienu pagrindiniu klausimu tampa, kokius baldus pasirinkti. Paprastai virtuvės baldai  yra keičiami kas 10- 15 metų, todėl juos renkantis reiktų neskubėti, nepasiduoti diktuojamoms interjero mados tendencijoms ir svarbiausia gerai apgalvoti, kokios virtuvės norite dabar ir ar tie norai nepasikeis praėjus keliams metams.

Svarbiausia ergonomiškumas

Ergonomiška virtuvė – tai stiliaus ir funkcionalumo sintezė, kuri sukuria jaukią ir praktišką aplinką. Visgi, suprojektuoti ergonomišką virtuvę yra išties sudėtinga užduotis, todėl ją vertėtų patikėti profesionaliems interjero dizaineriams, kurie sukurs jūsų lūkesčius bei poreikius atitinkantį virtuvės projektą.

Nieko nuostabaus, kad atnaujinant virtuvę, didžiausias dėmesys tenka baldams. Tiesa, net jei patys moderniausi ir madingiausi virtuvės baldai bus išdėstyti nepatogiai, vargu ar tokia virtuvė teiks daug džiaugsmo jos savininkams.

Kita vertus, jei nusprendėte, kad virtuvės remontas ir baldai, o tiksliau jų pasirinkimas yra jums puikiai įkandama užduotis ir galite su ja susidoroti patys, turėtumėte žinoti keletą dalykų:

  • Virtuvės baldai internetu ar iš katalogo ne visada pats tinkamiausias pasirinkimas, kadangi jie nėra pritaikyti būtent jūsų virtuvei. Jei nuotraukoje naujas virtuvės baldų komplektas atrodo dailiai, tai nereiškia, kad jis taip pat šauniai atrodys jūsų namuose. Tad, vertėtų labai atidžiai išanalizuoti parduodamų baldų matmenis ir išsiaiškinti ar jie tilps jūsų virtuvėje, ar jos per daug neapkraus, ar sustačius naujus baldus liks pakankamai vietos nevaržomai judėti patalpoje. Taigi, jei pamatyti virtuvės baldai balti jus žavi ir primena skandinavišką interjerą ar jus vilioja didelėmis raidėmis išraitytas užrašas „virtuvės baldai: akcija“ ar „virtuvės baldai: akcija, išpardavimas“, nepulkite jų užsakinėti, neįsitikinę ar jie atras vietą jūsų namuose.
  • Naudoti virtuvės baldai dažniausiai yra pasirenkami taupymo tikslais arba tada, kai virtuvėje reikia tik kosmetinio remonto ar seni baldai pabodo. Tiesa, kai kuriuos žmones gąsdina vien žodis „naudotas“, nes jis asocijuojasi su prastesne kokybe. Visgi, iš anksto nusistatyti prieš tokius baldus tikrai nederėtų, pavyzdžiui, iš Vokietijos atvežti virtuvės baldai naudoti būna išties mažai ir savo kokybe tikrai nenusileidžia ir naujiems baldų kompleksams. Svarbu atidžiai apžiūrėti, kokia jų būklė: ar nėra didelių techninių pažeidimų, ar pajudinus stovi stabiliai ir nekliba. Jei viskas gerai, kodėl gi neatsinaujinus savo virtuvės, tiesa, naudotiems baldams galioja ta pati taisyklė kaip baldams internetu – išmatuokite viską ir įsitikinkite ar jie tiks jūsų virtuvėje.
  • Virtuvės baldai pagal užsakymą yra neabejotinai geriausias pasirinkimas, kadangi jie idealiai tiks jūsų virtuvėje. Profesionalus baldų projektuotojas sukurs baldus ne tik pagal jūsų skonį ar reikalavimus, bet ir įkomponuos juos į bendrą virtuvės erdvę taip, kad viskas „būtų po ranka“, baldai maksimaliai atitiktų jūsų pageidavimus, tačiau neapsunkintų ir neapkrautų erdvės. Beje, šie virtuvės baldai yra bene geriausias pasirinkimas, jei turite nestandartinę virtuvę, kurioje įprasti baldai netinka ar „nesižiūri“. Tiesa, pagal užsakymą pagaminti virtuvės baldai kaina gerokai lenkia baldus iš interneto ar prekybos centro, tačiau kokybė, sunkus darbas ir lūkesčius pranokstantys rezultatai yra neabejotinai to verti.

Taigi, virtuvės baldai išties leis sukurti savo svajonių virtuvę, jei atsakingai juos rinksitės. Atminkite, kad baldai pirmiausia turi būti funkcionalūs ir kokybiški, o tik vėliau eina estetinis grožis. Nors čia problemų kilti neturėtų, nes dabartinė baldų pasiūla yra tokia plati, kad net ir išrankiausias pirkėjas ras jam tinkančius ir patinkančius baldus.

Virtuvės baldų gamyba – patarimai

virtuvės baldaiKadangi šiandien tiek daug įmonių, užsiimančių baldų gamyba, renkantis iš milžiniškos pasiūlos, neretai būna labai sunku išsirinkti. Arėjus laikui išsirinkti virtuvę, didžiausią dėmesį tam skiria moterys, kurios pasidomėjusios virtuvės baldų gamyba, jos technologijomis, įvairiais stilių variantais, sutrinka ir nebežino, ko iš tiesų nori. Todėl norėtumėme pateikti keletą rekomendacijų renkantis tokius baldus.

Visų pirma, nusprendus keisti virtuvės baldus reikia neskubėti ir prieš einant parduotuvę apsispręsti, ko norisi. Dažnai susižavima ryškiais, modernaus dizaino baldais, tačiau parsivežus juos namo ir pastačius ankštame bute pasirodo, kad ryškios spalvos erzina, ir pirkėjas jaučiasi nusivylęs.

Dideli, mėgstančiai ruošti maistą namuose šeimai tinka vienokie baldai ir buitinė technika, o  mažai, nedaug laiko namuose praleidžianti reikėtų rinktis kitokią virtuvę. Labai svarbu įvertinti ir savo įpročius. Jei šeimininkė linkusi turėti daug  atsargų ir įvairių priemonių, padedančių maisto gamyboje, reikėtų pasirūpinti, kad būtų kuo daugiau talpių spintelių. Jaunos šeimos linkusios rinktis daug atvirų lentynų turinčius baldus ir daugybę daiktų laiko ant jų. Tokiu atveju nereikėtų pamiršti, kad atviri horizontalūs paviršiai kaupia dulkes, todėl reikėtų atidžiai rūpintis švara.

Dažnas norintis patogumų rūpinasi, kad virtuvės baldų gamyba pasižymėtų moderniomis technologijomis – juk kaip patogu, kai viršuje kabinamų spintelių durelės ne atsidaro į šonus, o specialiu mechanizmu pakeliamos į viršų. Tačiau toks variantas nerekomenduojamas mažo ūgio šeimininkėms. Joms patogesnės butų įprastai atsidarančios arba stumdomos spintelių durys. Beje, rūpinantis šių baldų gamyba būtina gerai pagalvoti apie jų aukštį ir pasirinkti pagal savo ūgį – juk gerokai patogiau gaminti valgį ar plauti indus, jei nereikia smarkiai susilenkti.

Gyvenantys daugiabučiuose, keisdami virtuvės baldus dažniausiai viryklę turi statyti ten, kur yra ventiliacijos anga. Garų rinktuvas efektyviai dirba tada, kai iki angos yra trumpas ir tiesus kelias. Jei nuspręsta, kad viryklė bus toli ventiliacijos angos, rekomenduojama rinktis garų rinktuvą su filtrais. Dažna klaida, rūpinantis virtuvės baldų gamyba, kai jie stovės mažoje daugiabučio virtuvėje – tai įkomponuota kampinė spintelė, kuri labai stipriai sumažina plotą.

Ne vienas mūsų nori sutaupyti ir svarsto kurią baldų dalį galima pirkti paprastesnę, ir gal būt vėliau ją keisti geresne ir brangesne. Svarbu atsiminti, kad neverta taupyti renkantis furnitūrą, o nusipirkę spinteles su pigiais bėgeliais jie gali labai greitai pradėti judėti sunkiai, triukšmingai ar net užstrigti. Jei jūsų svajonių baldų gamyba kainuoja daugiau, nei galite tam skirti, rinkitės pigesnį stalviršį ar dureles, nes vėliau jas nesunkiai bus galima pakeisti kitomis.

Dažnai tiem, kurie planuoja įsigyti naujus virtuvės baldus, iškyla klausimas – ką daryti su sena, balta, bet dar veikiančia buitine technika, netinkančia prie naujos virtuvės.  Jei turite keletą baltų buitinės technikos daiktų, pvz., viryklę, šaldytuvą, mikrobangų krosnelę, tuomet juos galima priderinti parenkant baltus arba šviesius baldų akcentus. Tačiau, jei turite tik vieną tokį prietaisą, jį priderinti gali būti gerokai sunkiau.  Be abejo, geriausia naujiems baldams tiktų ir nauja integruojama buitinė technika.

Taigi kadangi valgymas yra ne tik vienas pagrindinių mūsų fiziologinių poreikių, bet ir didelis malonumas, suteikiantis daug laimės, reikia atidžiai pasirūpinti ir aplinka, kurioje valgoma. Nesvarbu, kur gyvenate – nuosavame name ar mažame bute –  turint gerą virtuvę kiekvienas gali tapti kulinaru. Rinkitės virtuvinius baldus, ant kurių galite gaminti valgį ar sukviesti visą šeimą pusryčiauti. Juk šiais laikais, kai visi nežinia kur skuba, retai kada pavyksta visai šeimai pabūti kartu, todėl susitikite nors valgant, o tai daryti ypač malonu naujoje virtuvėje.

Virtuvės baldų gamyba

baldu gamybaVirtuvė – viena svarbiausių namų vietų. Į ją susirenkama ne tik pusryčiauti ar vakarieniauti, tačiau ir jaukiai pasisėdėti su kaimynais. Virtuvės pagrindinė funkcija – maisto gaminimas, todėl rengiant virtuvę labai svarbu atminti, jog kiekvienas baldas ir detalė turi padėti maisto ruošoje. Prieš renkantis baldus, pirmiausia reikia išsirinkti medžiagą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius. Baldu gamyba prasideda būtent nuo pagrindinės baldų medžiagos išsirinkimo, todėl patariama gerai pasidomėti įvairiais galimais variantais.

LMDP

Lietuvoje pati populiariausia baldų gaminimo medžiaga yra laminuotos medienos drožlių plokštės. Ji labiausiai vertinama dėl savo ilgaamžiškumo ir patvarumo, be to iš LMDP pagamintų baldų kainos ir kokybės santykis labai džiugina. Šiuos baldus naudoti labai patogu, jie nereikalauja didelės priežiūros, yra atsparūs įvairiems pažeidimams. Virtuvės baldų gamyba iš šios medžiagos dažnai pasirenkama tuomet, kai namuose norima sukurti modernųjį stilių, nes ši medžiaga pasižymi tekstūrų įvairove.

Medžio masyvas

Gana populiari medžiaga gaminant ne tik virtuvės, bet ir kitus namų baldus yra medžio masyvas. Ši medžiaga padeda sukurti klasikinio interjero stilių namuose. Labiausiai mediniai baldai vertinami už tai, jog jie lengvai derinami prie kitų namų baldų, taip pat jiems lengva surasti derančias detales. Mediniai baldai visada sukuria jaukumo ir šilumos įspūdį namuose. Nors medžio masyvo baldai ir atrodo įspūdingai ir tvirtai, visgi tai baldai, kuriuos reikia itin saugoti nuo įvairių mechaninių pažeidimų.

MDP

Kaip tarpinis variantas tarp laminuotos medienos drožlių ir medžio masyvo, yra medžio drožlių plokštės. Tai ypač mėgiama medžiaga žmonių, kurie siekia namuose sukurti išskirtinį unikalų stilių. Ši medžiaga pasižymi ne tik labai plačiu spalvų pasirinkimu, baldus taip pat galima pasirinkti matinius arba blizgius. Nors iš šios medžiagos gaminami baldai atrodo itin stilingai ir prabangiai, visgi tai medžiaga, kuri nėra labai atspari mechaniniams pažeidimams ir nepasižymi ilgaamžišku patvarumu.

Stiklas

Šiandien virtuvės ir kitų baldų baldu gamyba įmanoma ne tik iš medžio ir plokščių, vis daugiau klientų renkasi ir ypač stilingą – stiklinių baldų variantą. Nors priimtina, jog stiklas dažniausiai naudojamas kaip dekoras ar detalės, vis daugiau žmonių renkasi stiklines sienas, stiklinius stalus ar kitus baldus, gaminamus ne iš medžio ar laminato. Tokie baldai atrodo ypač stilingai ir suteikia prabangos įspūdi namams.  Jie taip pat yra labai lengvai valomi, tačiau reikalauja atsargaus elgesio.

Klasikiniai virtuvės baldai

klasikiniai baldaiVirtuvė – tai tokia namų vieta, kur šeima susirenka ne tik pavalgyti, bet ir pabendrauti, čia dažnai leidžiami vakarai žiūrint televizorių ar net dirbant. Kiekviena šeimininkė supranta, kad virtuvė tai yra tarsi jos pačios atspindys ir atvaizdas, todėl įrenginėti šią namų patalpą reiktų labai atsakingai. Virtuvės baldai, technika ir net sienos turi sudaryti darnų derinį, sukurti jaukumo įspūdį. Nepamirškite, kad pagrindinė virtuvės funkcija yra maisto gaminimas, tad renkantis baldus ir projektuojant virtuvę, priimkite tokius sprendimus, kurie vėliau netrukdytų maisto ruošoje.

Vieni populiariausių virtuvės baldų – klasikinio stiliaus. Tai jauki virtuvė su daug įvairių detalių. Čia dažniausiai mėgstama naudoti mažus baldus: staliukus, mažas kėdutes, stalčiukus ir spinteles. Taip pat jokia klasikinė virtuvė neapsieina be įvairiausių detalių. Tokio stiliaus virtuvės baldai dažniausiai būna gaminami iš medžio ir papuošti įvairiais raižiniais ir raštais. Žinoma, tai ne itin pigūs virtuvės baldai, tačiau jie visada atrodo įspūdingai ir prabangiai. Jei norite klasikinės virtuvės, tačiau bijote, kad tai kainuos per daug pinigų, rinkitės naudotus baldus. Ne viena baldų parduotuvė siūlo tikrai kokybiškus ir gerus baldus, tad čia tikrai galite rasti klasikinei virtuvei tinkančių baldų už itin patrauklią kainą.

Nepamirškite, kad dažniausiai klasikiniai virtuvės baldai gaminami iš natūralaus medžio, taigi juos reikia itin kruopščiai prižiūrėti: nuolat valyti tarpelius, saugoti nuo vandens pertekliaus, mechaninių pažeidimų, įpjovimų. Taip pat reikia žinoti, kad medis – natūralus produktas, taigi gali atsitikti taip, kad su laiku teks susidurti su kai kuriomis mediniams baldams būdingomis problemomis. Kartais durelės pradeda girgždėti ar išsiklaipo, tačiau baldų gamintojai teigia, kad tai tik smulkmenos, kurias galima be vargo greitai ištaisyti.

Klasikiniai baldai virtuvėje visada sukuria jaukumo ir šilumos įspūdį. Jie atrodo ypač stilingai ir dailiai, tad net ir menki trūkumai neatbaido pirkėjų. Perkant baldus klasikinei virtuvei, Jūs galite rinkis iš įvairios tekstūros ir spalvų. Gera žinia ta, kad medinių baldų nereikia puošti, nes jie patys visada atrodo gražiai ir tvarkingai. Svarbiausia atsiminti, kad virtuvė turi derėti su visu namų interjeru. Tai reiškia, kad dažniausiai klasikinio stiliaus virtuvę vertą pasirinkti tuomet, kai ir visuose namuose vyrauja medžio baldai ir klasikinis interjeras.

© 2020 Mūsų namai

Theme by Anders NorenUp ↑