Tagstogo dangos

PVC stogo dangos – kokybė ir patikimumas už gerą kainą

stogo dangosKokybiškos stogo dangos – saugumo, patogumo ir kokybės garantas. Rinkdamiesi dangą, įvertinkite praktinius, funkcinius ir finansinius vieno ar kito sprendimo privalumus. Vienas optimaliausių pasiūlymų – nebrangi, tačiau kokybiška PVC danga, kurią galime įrengti ant įvairių tipų stogų. Šis pasirinkimas prisitaiko prie skirtingų oro sąlygų, nebijo neigiamos temperatūros ir neapkrauna stogo konstrukcijų.

Plačios pritaikymo galimybės

PVC dangos yra vienas universaliausių pasirinkimų greitam ir kokybiškam naujų stogų įrengimui ir jų remontui. PVC dangai nereikia ventiliacijos kaminėlių, kadangi drėgmė garinama visu plotu. Šis sprendimas rekomenduojamas ir tais atvejais, kai neįmanoma išlyginti stogo paviršiaus, kadangi PVC danga prisitaiko prie klojamo pagrindo ir užtikrina efektyvią hidroizoliaciją. Dar vienas privalumas – danga nereikalauja didelių investicijų, yra greitai ir lengvai įrengiama, nesudėtingai remontuojama.

Estetika ir saugumas

PVC danga vertinama ir dėl estetinio vaizdo – kadangi ji nėra didelio storio, dangą jungiančios siūlės sulydomos specialiu prietaisu, todėl, užbaigus darbus, stogas atrodo vientisas, o peraukštėjimo siūlės pasilieka tame pačiame lygyje, kas leidžia garantuoti puikią estetiką. Vertinant saugumą, reikia paminėti, kad PVC stogas yra atsparus ugniai (danga užgęsta savaime), todėl šiuo būdu efektyviai mažinamas gaisro pavojus.

Laiko patikrinta kokybė

Ilgą laiką buvo manoma, kad PVC danga tinkama tik plokščių ar šlaitinių stogų įrengimui, tačiau šiandien, dėl išskirtinio elastingumo, armuota danga gali būti pritaikoma visų konfigūracijų stogams. Tai vienas dažniausių pasirinkimų, įrengiant pramoninių objektų stogus, taip pat – terasas ir balkonus. Stogo dangų prekybininkai teigia, kad tai viena technologiškai pažangiausių dangų, kuri pritaikyta mūsų klimato sąlygoms, t. y. nebijo sniego, lietaus, temperatūros pokyčių. PVC dangos atsparumas įvertintas ir skandinavų praktikos. Negalima pamiršti ir patikimos bei ilgaamžės eksploatacijos – skaičiuojama, kad PVC danga, priklausomai nuo jos storio, gali būti naudojama 20–50 metų.

Minint PVC stogo trūkumus, paprastai kalbama apie dangos sukeliamą triukšmą, tačiau šios srities ekspertai teigia, kad pasiduoti išankstinei nuomonei tikrai neverta – Vakarų Europos šalyse PVC danga naudojama ne vieną dešimtmetį, kas leido pašalinti erzinančius trūkumus arba sumažinti juos iki minimumo. Skaičiuojama, kad šiuo metu Vakarų Europos šalyse PVC dangomis klojami daugiau nei 70 proc. naujų statinių, taip pat apie 40 proc. renovuojamų pastatų.

Stogų dengimas atliekamas laiku

stogų dengimas KauneStogas tai yra  viršutinė namo dalis, kuri jį uždengia  ir apsaugo  nuo  neigiamo  aplinkos poveikio ir atmosferos kritulių, tokių kaip lietus, sniegas, saulės radiacija, šaltasis ir karštasis atmosferos oras ir kita.  Stogas tai yra tokia konstrukcija, kuri  prisiima  įvairius krūvius, tiek kritulių, tiek ir vėjo, bei  savo išorinio  sluoksnio   svorį. Stogo  danga tai yra viršutinis stogo  elementas. Jo danga  suteikia  apsaugą  nuo  pačių įvairiausių išorinių  veiksnių, tai yra pakankamai   sudėtinga užduotis.  Danga gali  atlikti tiek  dekoratyvines funkcijas, kai  vaizduoja patikimą  gražią  palapinę, kuri padengia  namą.  Stogų dengimas tai  yra  kompleksiniai statybos darbai, kurie yra  skirti stogo  elementų  atkūrimui.  Stogo rekonstrukcija  ir remontas  atitinka technines užduotis.  Gali  būti išskiriamas avarinis,  esamas ir kapitalinis remontas.  Avarinis remontas tai yra  ekstremalus  stogo būklės  atkūrimas ir palaikymas. Kapitalinis remontas tai yra  visos  stogo dangos keitimas.  Gauti tikrai patikimą  ir kokybišką  pastatą statybos metu galima  tik tuo atveju, jei yra  naudojamas stogų  dengimas Kaune. Šis terminas numato tam tikrų  veiksmų kompleksą, kurie  yra  atliekami vienas po kito.  Tai optimalios  stogo konstrukcijos pasirinkimas,  tinkamas visų naudojamų statybinių medžiagų pasirinkimas, projekto  sudarymas, montavimo darbai ir tinkamas stogo  konstrukcijos  aptarnavimas.  Kai  yra   atliekamas stogo dangos projektavimas visi jau nuo labai  senų laikų puikiai žino, kad statybos metu ir kai įrengiamas namas pati svarbiausia jo dalis yra  stogas.  Kai yra projektuojamas namas, o tiksliau  stogas į šį  klausimą reikia  atsižvelgti  labai rimtai, kadangi  būtent  stogas mums  ateityje  užtikrins  pačią svarbiausią  namo apsaugą.

Vėliau, kai yra  atliekamas stogų dengimas Kaune turi  būti  atliekamas  stogo  šiltinimas.  Kaip teigia profesionalai, stogas gali pradėti  jau tuo atveju  jai danga  buvo  netinkamai  sumontuota. Dėl  nekokybiško montavimo  jau  po kelių mėnesių paviršius išsipučia ir sutrinka  bendras  sandarumas. Kita priežastis tai yra remonto metu  naudojamos medžiagos, kurios neatitinka  kokybės keliamų normų.  Bendros priežastys kodėl yra pažeidžiamas stogas tai yra  išoriniai faktoriai, tokie kaip  gamtos kataklizmai arba mechaninio pagrindo pažeidimas.  Kam yra  gi yra  reikalingas  stogo šiltinimas?  Tai visų pirma  yra  apsauginė  funkcija, kuri yra  suteikiama  namui. Čia  visas vidinės konstrukcijos saugumas priklauso nuo  medžiagų iš kurių  yra gaminama  pati  stogo danga.  Laiku  atliktas  stogo šiltinimas  suteikia galimybę išvengti nenumatytų išlaidų, kurios yra susijusio su remontu.  Gali  būti  atliekamas plokščiojo  stogo montavimas, kuris gali  būti tiek kapitalinis, tiek  ir fragmentinis.  Viskas priklausys nuo  to  kodėl turi  būti  atliekamas remontas.  Jei reikia  pilnai suremontuoti  stogo dangą  tokiu  atveju profesionalai gali  pašalinti seną dangą  ir ją pakeisti  į visiškai naują.  Tačiau jei pažeidimai yra tik kai kuriuose vietose tokiu  atveju profesionalas gali atlikti remontą  tik toje  vietoje. Pašalinti  ir suremontuoti  tuos gabaliukus, kuriems yra  reikalingas remontas.

Taip  pat  stogų dengimas Kaune gali  būti   ir šlaitinis.  Šlaitinė stogo danga gali turėti 8 procentų  palinkimą. Dažniausiai  tokia  dangos rūšis yra naudojama, kai yra statomi užmiesčio  namai pagal specialų projektą.  Mansardos, kurios yra  aukštai taip pat gali  turėti  tokią  stogo dangą.  Na  ir žinoma  darbų   pabaigoje  turi  būti  sumontuotos  vandens nutekėjimo  sistemos.   Jos yra reikalingo visų pirma tam, kad būtų  apsaugotas namo fasadas, stogas, cokolis ir paties pastato pamatai nuo drėgmės poveikio.  Kai jūs pasitikėsite  tikrais profesionalai jūs gausite  tikrai kokybiškas  montavimo paslaugas.

Daugiau informacijos rasite čia.

Prilydoma stogo danga. Ką privalote žinoti?

prilydoma stogo danga Jei ieškote patikimos, ilgaamžės ir estetiškai patrauklios stogo dangos, turbūt jau esate girdėję apie prilydomą stogo dangą, turinčią tam tikrą bituminės masės sluoksnį, kurį šiek tiek pakaitinus (paprastai šiam darbui naudojamas dujų degiklis), danga yra prilydoma prie iš anksto paruošto pagrindo ir nereikalauja jokių papildomų klijuojančių medžiagų.

Prilydoma stogo danga skirstoma į kelias grupes, įvertinus jos dengiamosios masės sudėtį – pirkėjams siūlomos oksiduoto bitumo stogo dangos (bituminė prilydoma stogo danga) ir polimerinėmis medžiagomis modifikuoto bitumo dangos. Atsižvelgiant į viršutinio paviršiaus apsaugą, jos gali būti skirstomos į apatinio sluoksnio dangas, pritaikytas apatiniams hidroizoliaciniams sluoksniams, arba viršutinio sluoksnio dangas, pritaikytas viršutiniams apsauginiams dangos sluoksniams. Vienas didžiausių prilydomos stogo dangos privalumų yra jos ilgaamžiškumas ir estetinis patrauklumas. Be to, ši danga atspindi šilumą (apsaugo stogą nuo perkaitimo), yra atspari šalčiui ir pasižymi aukštomis priešgaisrinėmis savybėmis.

Daugelis naujakurių, kurdami savo svajonių namus, ypatingą dėmesį skiria statinio interjerui, todėl apdailos darbai vertinami itin atsakingai. Tai reiškia, kad statinio išorė yra pamirštama arba paliekama statybininkų ir projektuotojų valiai. Specialistai primena, kad norintys mėgautis jaukiais, šiltais, funkcionaliais ir ilgaamžiais namais, privalo pasidomėti ir eksterjero darbais. Vienas svarbiausių sudedamųjų gyvenamo namo elementų yra jo stogas – tik aukštos kokybės danga leis mėgautis komfortu. Nors apdailos darbai statinio viduje užtikrina pageidaujamą jaukumą, nepamirškite, kad svečiai jūsų namus vertins, žvelgdami į statinio išorę. Ieškodami visus jūsų lūkesčius atitinkančios stogo dangos, išlikite objektyvūs – įvertinkite ne tik konkretaus projekto kainą, bet ir išorinius aplinkos faktorius, namo lokacijos vietą, statinio dydį ir stogo formą.

Jei nusprendėte, kad prilydoma stogo danga atitinka visus jūsų ir jūsų šeimos lūkesčius, prieš imdamiesi darbų pasitarkite su šios srities specialistais. Jei jūsų namo stogas yra plokščias, nepamirškite, kad jo konstrukcijai bus keliami papildomi reikalavimai, t. y. plokščiasis stogas privalo atlikti tiesiogines savo funkcijas, įvertinus nuo oro sąlygų priklausančias temperatūras. Plokščiasis stogas turi būti suprojektuotas taip, kad vandens nuvedimo sistema nekenktų statinio konstrukcijai ir aplinkai, pvz., šalia esantiems namams, šaligatviams ar želdiniams. Būtina skirti ypatingą dėmesį plokščiųjų stogų, turinčių iki 5 proc. nuolydį, konstrukcijai ir sumažinti stovinčio vandens pratekėjimo riziką. Iš tiesų stogo nuolydis turėtų būti įrengtas taip, kad po lietaus vanduo nesilaikytų ilgiau kaip 4 valandas.

Siekiant aukščiausio rezultato, būtina pasirūpinti ir tinkamu hidroizoliacijos įrengimu. Hidroizoliacijos danga privalo užtikrinti ilgalaikę apsaugą namo eksploatacijos metu. Renovuojamo arba naujo stogo hidroizoliacija įrengiama naudojant du tarpusavyje suklijuotus polimerinės bituminės dangos sluoksnius. Nepamirškite, kad viršutinio sluoksnio danga turėtų būti pabarstyta skalūnu, t. y. stambiagrūdžiais mineraliniais barstalais. Jei ketinate imtis kapitalinio stogo dangos remonto darbų ir nuimti seną hidroizoliacinį sluoksnį, atlikite tuos pačius veiksmus, kaip ir įrengdami naują stogą, t. y. įrenkite hidroizoliaciją iš dviejų dangos sluoksnių. Nepamirškite objektyviai įvertinti stogo nuolydžio. Jei šis yra gana didelis, stogo dangą klokite tiesiai ant šilumos izoliacijos arba medinio pagrindo. Jei nuolydis yra mažas, siūlome abiems hidroizoliacijos sluoksniams rinktis polimerines-bitumines dangas su poliesterinio pluošto pagrindu.

Siekiantiems sklandaus darbo ir greito rezultato, rekomenduojame bendradarbiauti su patikima ir atsakinga įmone. Tik ilgametę darbo patirtį turintys specialistai, įvertinę techninius statinio parametrus ir konkrečios šeimos lūkesčius, pasiūlys geriausią sprendimą stogo padengimui. Be to, bendradarbiaudami su kvalifikuotų darbininkų komandą, galėsite būti visiškai tikri, kad stogo dengimo darbai bus atlikti greitai ir kokybiškai, o jūs galėsite džiaugtis jaukiais ir patikimais namais.

© 2018 Mūsų namai

Theme by Anders NorenUp ↑