Tagstatybos

Didžiausios klaidos, kurias daro naujakuriai

Tikriausiai kiekvieno žmogaus svajonė yra — namas. Bet tuo pačiu įsivaizduojame, kad kokybišką būstą pastatyti labai pigu ir greita, o kruopščiai suplanavus visą projektą galima be rūpesčių džiaugtis namais. Bet tikriausiai visiems įdomu kokia reali namo statybų kaina bei kokie yra namų projektai su sąmata. Todėl skubame jums padėti išvengti didžiausių klaidų, kurios gali kainuoti jums didelius pinigus.

statybos

Pirma prieš statant namą, o juolab perkant sklypą, gerai pagalvokite ar jums namas išties yra reikalingas. Galbūt jūs jo net negalėsite iš turimų lėšų pastatyti. Iš pat pradžių, žmonės nesuvokia, kokia tai didelė investicija, kuri reikalauja ne tik daug laiko, kantrybės, bet ir pinigų. Tad naujakuriai pirma nusiperka sklypą, o paskui supranta, kad bus sunku iš karto pastatyti namą, o jeigu jau pradeda statyti, tai suvokia, kad jiems neužteks finansų, toliau pasibaigti namą. Kokia to kaina? Prarasti pinigai ir galiausiai parduotas, nebaigtas namas. Geriau pasisamdyti gerą architektą, kuris realiai pasakys, kokie yra namų projektai su sąmata.

Taip pat visi įsivaizduojami norai turi sutapti su naujakurių galimybėmis. Čia beveik nieko nereiškia, ar žmonės norės dviejų ar vieno aukšto namo, svarbu kad architektūriniai sprendimai neviršytų galimybių ribos. Dar ruošiant namo projektą reikia žinoti, kokios bus medžiagos ir kiek jos kainuos. Žmonės, dažnai pasirenka sprendimus, kurie nėra pagal jų finansus. Įsirengia per daug kambarių, nori didelių balkonų, koridorių ir žinoma vitrinių langų. Žinoma, negalima žmonėms uždrausti to ko jie nori, tačiau visuomet reikia atsižvelgti ir į savo galimybes. Bet džiugu, kad žmonės mokosi iš kitų klaidų ir nebesistato didelių namų, kur yra labai daug neišpildytos erdvės, o į įrengimą sudėti pinigai.

Kadangi jaunos šeimos neturi daug pinigų, tai į rangovus ir architektus kreipiasi šeimos, kurioms reikia namo už 100 000 eurų, todėl jiems yra siūloma statytis karkasinius namus, nes kokybiški, mūriniai namai dabar kainuoja daug, o ir jų pastatymas ilgai trunka. Bet visa esmė tame, kad yra namų projektai su sąmata, todėl į juos reikia kreipti dėmesį. Taip žinosite maždaug realią statybų kainą, su visomis medžiagomis. Svarbu, kad nebūtų viršijamos galimybių ribos ir gerai apgalvoti visi inžineriniai sprendimai.

Statybos.lt – naujas specializuotas statybų skelbimų portalas

statybos
Statybos, remonto paslaugos – itin populiarios. Į jas įeina ne tik namų statymas, bet ir smulkūs remonto, santechnikos darbai, kurių prireikia nuolatos. Taigi naujame tinklalapyje Statybos.lt nuo šiol rasite daugybę įmonių ir privačių asmenų skelbimų. Tinklalapyje skelbimus galės dėti tie, kurie atlieka įvairius apdailos darbus, tvarko aplinką, montuoja signalizaciją ir namų apsaugos sistemas, teikia elektros instaliacijos paslaugas, atlieka kadastrinius, geodezinius matavimus, topografines sklypų nuotraukas, santechnikos, statybų, suvirinimo darbus, montuoja šildymo ir vėdinimo sistemas ir kt. Taip pat galėsite rasti skelbimų, kuriuose parduodamos medžiagos ir įrankiai, teikiamos nuomos paslaugos, projektuojama: nuo namo pamatų iki interjero dizaino. Čia bus galima ieškoti ar pasiūlyti su minėtomis sritimis ir statybų sektoriumi susijusį darbą, ir kt.

Kodėl specializuotas skelbimų portalas?

statybos.ltDaugelis pasiklaus, kodėl rinktis tinklalapį Statybos.lt, jeigu galima rinktis ir kitus populiarius, rinkoje jau spėjusius įsitvirtinti tinklalapius?

Pirma, skelbimą čia galėsite įdėti visiškai nemokamai, tad tikrai nieko nepralošite ir sulauksite klientų dėmesio.

Antra, kuo daugiau skelbimų įvairiuose portaluose įdėsite, tuo daugiau pasiūlymų gausite ir surasite klientų, vadinasi, apsimoka.

Trečia, specializuotų paslaugų tinklalapyje lankosi daugiau suinteresuotų vartotojų, čia mažiau skelbimų, todėl jus greičiau pastebės.

Mokama ir nemokama

Be abejonės, ir mokami, ir nemokami skelbimų portalai turi savų privalumų ir trūkumų.

Mokamuose portaluose už kiekvieną veiksmą – skelbimo įdėjimą, iškėlimą, paryškinimą ir t. t. – reikia atverti piniginę. Tačiau skelbimai visuomet atsiduria aukščiausiose pozicijose ir juos pamato daugiau potencialių klientų. Šiandien apmokestinti populiariausi ir gausiausiai lankomi skelbimų tinklalapiai.

Nemokami skelbimai patrauklūs tuo, kad nepaplonina piniginės. Tiesa, dažnai nemokami būna neseniai įsteigti ar rečiau lankomi puslapiai. Kartais jie tiesiog būna nepatogūs naudotis lankytojams, juose būna pritaikyta pernelyg sudėtinga paieškos sistema, skelbimų talpinimo taisyklės – neaiškios ir klaidinančios, nėra papildomų galimybių, skelbimai išdėlioti neaiškia tvarka, puslapyje nedaug skelbimų, todėl jis nepatrauklus ir t. t.

Todėl Statybos.lt kūrėjų vizija buvo sukurti tinklalapį, kuris abiem pusėms – tiek paslaugos teikėjui, tiek klientui – teiktų naudą, palengvintų paieškas ir leistų sutaupyti laiko bei pinigų.

Kuo jums gali padėti statybų teisės specialistai?

statybos teisėJeigu artimiausiu metu ketinate statyti namą arba ieškote geriausio namų projekto, tuomet jums reikia pasirūpinti ir statybų leidimu – kartais taip nutinka, kad statybos legalizavimas užtrunka labai ilgai, ypač jeigu neturite daug patirties šioje srityje. Būtent todėl, dabar daugelis privačių asmenų ir statybos bendrovių bendradarbiauja su profesionaliomis statybų teisės įmonėmis, kurios gali visuomet patarti ne tik projektų klausimais, tačiau taip pat ir dirbant su verslo partneriais – kokia turi būti statybų rangos sutartis, kaip turi būti oficialiai vykdomas priežiūros planas.

Padeda išspręsti ginčus

Pradedant bendradarbiauti su naujais verslo partneriais arba statybų bendrove, kuri jums stato namą, gali būti nemažai netikėtumų bei problemų, jeigu nėra sudaryta sąžininga ir reglamentuota teisinė sutartis. Žinoma, neretai ir pačio proceso metu gali atsirasti konfliktų, todėl nieko keisto, kad tokiu atveju abi pusės kreipiasi į statybų teisės specialistus.

Tvarkinga statybų teisė garantuoja, jog bus parengta sutartis, kuri ne tik nekliudys pasiekti geriausią rezultatą, tačiau pagreitins darbą ir garantuos jo kokybę arba rangovo atsakomybę už sutarties sąlygų nevykdymą. Statybų teisė padės įvertinti ir jau esamus projektus, parengs teisines ataskaitas ir paaiškins įstatymo bei teisėsaugos požiūrį į statybų objektą arba procesą.

Pati populiariausia statybų teisės paslauga – statybų įteisinimas. Tai reiškia, kad jums nereikės patiems rinkti visų dokumentų, reikalingų, jog jūsų statybų projektas galėtų būti pradėtas. Tai už jus padarys patys geriausi statybų teisės specialistai, kurie jau yra sukaupę nemažai patirties būtent šioje srityje.

Negana to, dabar galite gauti statybų teisės konsultacijas net neišėję iš namų, kadangi jums tereikės susisiekti su statybų teisės specialistais internetu – jums tereikia jų tinklapyje išsiųsti savo norimą užklausą ir netrukus gausite atsakymą. Jeigu norėsite, galėsite gauti norimą informaciją ir telefonu, tačiau norint pradėti konkrečius teisinius veiksmus, reiktų atvykti į biurą ir suderinti konkrečias sąlygas.

Susisiekite su statybų teisės specialistais ir jūsų statybų darbo konfliktai bus išspręsti greitai ir teisingai, o statybų legalizavimas neatims nei daug pinigų, nei laiko.

© 2019 Mūsų namai

Theme by Anders NorenUp ↑