Tagšiluma

Smėliavimo paslauga

smeliavimas.euJei  jums yra reikalingas patalpos valymas tokiu  atveju  jums  bus  tikrai reikalinga  smėliavimo paslauga, kuri  gali būti   atliekama pasirinkus   profesionalas  valymo paslaugas, kai  įmonė  turi specialiai valymui  skirtą įrangą.  Ji bus  ekonomiška, profesionali ir galės  būti  naudojama  valant pramonines patalpas. Būtent ekonomiški, saugūs ir patikimai  aparatai gali  patenkinti pačius įvairiausius klientų  techninius poreikius, bei puikiai  susitvarkys  su nešvarumais, kurie  yra  viduje  arba lauke. Smėliavimo valymo metodas  gali  labai lengvai pašalinti rūdis, dažus, laką ir kitus gamybos metu gaunamus  nešvarumus. Valymo medžiagos  suspausti oro  dėka  yra  paskirstomos  po paviršių. Šis  valymo metodas  yra   ekologiškas ir negali  sukelti  jokios žalos  jūsų sveikatai.  Šis valymas  turi  daugiau galimybių, nei įprastas, kadangi jis  yra  atliekamas  3 kartus  greičiau. Jei reikės  oras  galės  būti paruoštas pagal tai  kokie  standartai  yra numatyti, todėl gali  būti taikomas  aušinimas, filtravimas ir kitos  funkcijos, kurios  bus naudingos.  Tai  užtikrins kokybiškus tvarkymo darbus jūsų patalpose, teritorijoje.  Filtravimas yra labai  efektyvus ir  šią  technologiją turi daugelis  mašinų. Jums daugiau nereikės jaudintis, kad jūs negalite pašalinti nešvarumų, kadangi jie  bus pašalinti  už jus.  Taigi  jūsų teritorija  gali būti  kokybiškai  sutvarkyta  labai greitai, kadangi   darbų metų  yra naudojamos tik patikimos technologijos.  Švaros palaikymas patalpoje tai yra sveikatos  ir  geros nuotaikos   garantija.  Ir tai galima pasakyti ne tik  apie  namus, tačiau ir apie darbo patalpas. Juk šiuo  atveju  darbuotojus  supanti  aplinka  yra  pats  svarbiausias  faktorius, kuris  daro įtaką žmogaus nuotaikai ir būklei.

Kai yra  teikiamos  smėliavimo paslaugos yra naudojamos kelių  milimetrų  valymo priemonės. Taip pat  atliekant  darbus yra naudojama soda  ir kitos  smulkios medžiagos.  smėliavimo metu  naudojamos  Niko Blaster  valymo mašinos, kurios  užtikrina  visų nešvarumų pašalinimą  nuo  paviršiaus.  Taip  šiuolaikiniame pasaulyje yra  sprendžiami  svarbūs klausimai. Galbūt jūs patys  norėtumėte  turėti tokią  techniką, tačiau  ar verta?  Juk  yra  įmonės, kurios  teikia  specializuotas  valymo priemones  ir padės  pašalinti nešvarumus. Patys pagalvokite kiek kartų  jums reikės  atlikti valymą ir ar  atsipirks jums technikos  įsigijimas.  Kiekvienos valymo mašinos  konstrukcija turi specialius valymo  antgalius per kuriuos  eina valymo priemonių  srovė.  Valymas pasirinkus tokį metodą  visada  bus mobilus ir  atliekant darbus  gali  būti naudojami net keli  valymo režimai. Taip  yra pasiekiamas didesnis darbų  efektyvumas.  Smėliavimo paslauga  tai yra  saugus ir ekologiškas paviršiaus  valymas. Kilo daugiau klausimų? Susisiekite su specialistais http://smeliavimas.eu

Pasinaudojus   smėliavimo paslauga gali  būti valomi patys įvairiausi paviršiai, pavyzdžiui, valčių ir laivų  paviršius, gali  būti  valomas  automobilio lakas ir dažai.  Jei reikės    bus galima  nuvalyti ir seną  tinką, kuris yra ant sienų arba  nuo   gaisro  aprūkusias sienas.  Jei jums  įdomu kiek kainuos  ši paslauga tai priklauso nuo to koks  bus paviršiaus plotas, kurį reikės  išvalyti.  Šis parametras padeda  įvertinti  kaip  galima  efektyviai  išvalyti  nešvarų paviršių.  Darbo  apimtys  tai yra svarbiausias  našumo kriterijus.  Tai kaip greitai bus  atlikti darbai priklauso nuo  to ar yra  daug nešvarumų ar bus patogu  atlikt visus  darbus.  Valymo mašinos  yra  apskaičiuotos  didelių patalpų valymui arba  didelių  konstrukcijų, technikos valymui.  Užsakyti  šias paslaugas yra labai paprasta ir naudinga jums tereikia  susiskambinti   su vadybininkais ir  pasakyti ko jums  reikia.  Štai  ir viskas  paslaugos  bus  užsakytos, tik reikės laukti kada  bus  atliekami darbai.  Valymo kaina jums tikrai  atsipirks, kadangi  jūs  turėsite švarų paviršių. Pasirinkite  naujausias technologijas.

 

Kodėl verta rinktis ekovatą?

Ekovata – organiškai izoliuojanti medžiaga, kuri yra naudojama įvairiems pastatams šiltinti.

Ekovata yra labai veiksminga, kokybiška ir ekologiška statybinė medžiaga, nedaranti žmogui blogos įtakos. Jos techninės charakteristikos (šilumos laidumas (l=0.04 W/mK), sandarumas, gelbėjimas nuo drėgmės ir ugnies, gerasgarso nepralaidumas) yra viršesnės už tradicinės, termoizoliacinės medžiagos charakteristikas.

Ekovata yra atspari gaisrui, apsaugo pastato konstrukciją nuo ugnies išsiplėtimo. Jos medžiagoje yra borakso ir boro rūgšties, tai neleidžia ekovatai degti. Pastatas yra apsaugomas nuo sunaikinimo, kai gaisro atveju ekovatoje išsiskiria kristalinis vanduo. Šis faktas buvo patvirtintas ir įrodytas gaisro metu.

Neįtikėtinos šilumos izoliacinės savybės yra dėl žaliavų, kurias naudoja gaminant ekovatą. Didelis privalumas yra ir tai, kad drėgmė ir oro pralaidumas reguliuojasi natūraliai. Medžiagos privalumai gali būti vertinami bet kuriuo metų laiku: žiemą taupoma šiluma, o vasarą – oro kondicionavimo išlaidos. Dėl natūraliai besireguliuojančios drėgmės nebūtina naudoti garų izoliacijos. Ekovata yra pagaminta iš perdirbtos medienos ir drėgnumas keičiasi taip pat kaip ir medienoje. Ši savybė apsaugo ekovatą ir medines konstrukcijas prie jos nuo pelijimo ir kenksmingų grybelių susidarymo. Tokiu būdu prailginamas pastato naudojimo laikas.

Ekovata gali būti lengvai naudojama net ir siauriose vietose, į kurias sunku patekti (įvairių grotelių spragose, aplink vamzdžius ar laidus), šios savybės suteikia puikią garso izoliaciją, nes yra užpildomas kiekvienas menkiausias tarpelis ar plyšelis.

Verta paminėti, kad pastatų šiltinimas naudojant ekovatą yra labai ekonomiškas, praktiškas sprendimas, kadangi galima taupyti medžiagas statybos darbų metu. Ekovata, po pjaustymo proceso nepaliekanieko, ko nebūtų galima panaudoti dar kartą.

Pastato šilumos izoliaciją, naudojant ekovatą, galima atlikti per gana neilgą laiką. Darbams yra suteikiama garantija. Taip pat yra labai sutaupoma, nes, kaip ir buvo minėta, sutaupomos šildymo ir oro kondicionavimo išlaidos kai nereikia įsirenginėti papildomų vėdinimo sistemų ar pirkti ventiliatorių.

NIKO kaminai – koks geriausias kelias dūmams?

NIKO kaminai Ar pamenate tokią Andersono pasaką apie kaminkrėtį? Kaip nepataisomas romantikas kaminkrėtys prikalbėjo savo mylimąją piemenaitę kartu išlįsti pro kaminą ant stogo pasigrožėti žvaigždėtu dangumi. Taip, tai iš tiesų romantiškas nuotykis, tik suodinas kaminas šiai trapiai mergaitei buvo ko gero per didelis iššūkis, bet ko gi nepadarysi dėl to stipraus jausmo?.. Žinoma jokiu būdu nei vieno jūsų nekviečiame pakartoti tokių drąsių šios pasakos herojų žingsnių. Skirtingai nuo jų, mums turbūt visai nebūtina bandyti lysti pro kaminą, kad pamatytume žvaigždėtą dangų, nebent sumanytumėte gerai išsisuodinti ir patirti tikrai „juodąją romantiką“.

Vis dėl to pagrindinė kamino paskirtis – užtikrinti saugų išmetamųjų dujų pašalinimą ir gerą trauką ir visai nesvarbu, ar dangus žvaigždėtas, ar šviečia saulė, ar lyja, ar sninga, ar giedra diena. Būtent tam ir skirsime šią temą.

Nuo plytų iki modulių

plytiniai kaminaiPraktiškai visus kaminus galima suskirstyti į  dvi grupes: į plytinius ir modulinius, o pastaruosius į keraminius, plieninius ir kitus. Plytiniai kaminai laikomi klasikiniais, juos statė nuo senų senovės. Jie atrodo gražiai, ypatingai senamiesčiuose, virš senų namų ar pilių stogų.

Plytiniam kaminui iš ties reikėtų atiduoti deramą pagarbą, nes iki atsirandant šiuolaikiniams šildymo įrenginiams, kūrenamiems dujomis, skystuoju ir kitu kuru, jis puikiai atlikdavo savo funkciją. Tačiau bėgant laikui, stipriai patobulėjus šildymo įrangai, padidėjus jos NVK, šiuolaikinių šildymo sistemų išmetamųjų dujų temperatūra ženkliai sumažėjo, ir tokiomis sąlygomis eksploatuoti klasikinius plytinius kaminus tapo nesaugu, neefektyvu ir netinkama. Dėl didelės plytų šiluminės talpos ir drėgmės įgeriamumo, kaminas nebegali taip greitai įšilti. Šildymo įrenginio paleidimo-užkūrimo momentu kamine susidaro daug kondensato, kuris išmetamųjų dujų veikiamas virsta agresyviomis rūgštimis, kurios renkasi ant vidinių kamino sienelių, negrįžtamai įsigeria į jas ir taip pamažu ardo plytinio kamino konstrukciją. Dėl to mažėja trauka, patalpose atsiranda nemalonus dervų kvapas. Kaminas pradeda irti, tuo keldamas pavojų dėl galimo apsinuodijimo smalkėmis, gaisro ar savaiminio sugriuvimo. Būtent todėl šiandien plytiniai kaminai nueina į antrą planą, savo vietą nuolankiai užleisdami daug tobulesnėms modulinėms kamino sistemoms. Pristatysime vieną iš tokių – tai NIKO aukščiausios kokybės moduliniai keraminiai kaminai (Vokietija).

Keraminiai kaminai

NIKO turi universalią trisluoksnę kamino sistemą tinkančią visiems šildymo įrenginiams (katilams, židiniams, krosnims). NIKO UNI universali kamino sistema tinka visiems šildymo įrenginiams, kūrenamiems dujomis, skystuoju, kietuoju kuru (akmens anglimi, malkomis, briketais, granulėmis, biomase). Vidinė kamino sistemos dalis kontaktuojanti su išmetamosiomis dujomis (dūmais) – keraminis vamzdis (dūmtakis). Jo apvalus skerspjūvis ir lygus paviršius užtikrina puikią trauką. Be to, ši keramika itin atspari aukštoms darbinėms temperatūroms iki 600°C, atspari suodžių užsidegimui, taip pat ilgalaikiam agresyvaus kondensato poveikiui. Keraminis kamino sistemos vamzdis montuojamas kamino blokelio viduryje, išoriniu keraminių elementų perimetru tarp keraminio vamzdžio ir kamino blokelio įdedami izoliaciniai elementai, kurie yra numatyti apsaugai.

Kamino blokeliai turi specialius vėdinimo kanalus, kuriais užtikrinamas kamino izoliacijos ventiliavimas. Šiais kanalais išvėdinamas tarp izoliacijos ir kamino blokelių susidarantis kondensatas, drėgmė, vėdinama kamino izoliacija. Tarp keramikos elementų ir blokelių įdėtas izoliacinis sluoksnis atlaiko temperatūrą iki 1000°C, dėl tokių izoliacinių savybių sumažėja keraminio dūmtakio šilumos nuostoliai ir padidėja šildymo įrenginio naudingo veikimo koeficientas (NVK). Be to, tokios puikios izoliacinės savybės užtikrintai apsaugo šalia esančias pastato konstrukcijas nuo aukštų darbinių išmetamųjų dujų temperatūrų kamine, poveikio, taip pat apsaugo, jei kamine užsidegtų suodžiai. Šie NIKO kaminai gali tarnauti iki 100 metų.

Atkreiptinas dėmesys, jog šie ilgaamžiai keraminiai kaminai, priklausomai nuo dūmtakio diametro ir komplektacijos, yra net iki trijų kartų ir daugiau lengvesni už analogiškus plytinius kaminus, bet didesnio svorio nei plieniniai ir jiems sumontuoti reikalingas stabilus kamino pamatas.

© 2019 Mūsų namai

Theme by Anders NorenUp ↑