Tagsantechnika

Santechnikos darbu kaina: vartome skelbimus

santechnikos darbaiŠiais laikais įvairių paslaugų teikėjų ieškoma internete. Tai patogus ir greitas būdas surasti programuotojus, automobilių meistrus, santechnikus ir t. t. Būtent santechnikos darbai yra viena iš aktualių sričių.

Reikšmė

Norint apibūdinti santechniką reikėtų ne vieno sakinio. Aišku viena – ji namie itin reikalinga. Einate maudytis? Plaunate bulves? Reikia laistyti augalus šiltnamyje? Prispyrė į tualetą? Kiekvienu iš šių atvejų viskas atrodo įprasta. Namie yra kriauklė, dušas ar vonia, pakanka tik pasukti ar paspausti jungtuką ir naudojamasi vandeniu. Be vargo įsipilama vandens iš krano. Nesunkiai nuleidžiamas vanduo tualete. Tad tikrai pelnytai galima pasakyti, jog santechnikos darbai atsiduria sąraše, kurio pavadinimas „Būtina“. Ir tai tiesa – sklandžiai veikiantis vandentiekis, tvarkinga kriauklė, vonia, tualetas – šių laikų būtinybė.

Vienas iš minėtinų punktų yra laiko sąnaudos. Visi žinome, koks spartus šiuolaikinio gyvenimo ritmas. Kiek laiko prireiktų norint išsimaudyti ir neturint vonios? Įsivaizduokite: reikėtų eiti prie šulinio, prisileisti daug vandens, jį turėtumėt supilti į didelį puodą, tada virti, vėliau laukti, kol pravės, įsipilti į kitą indą, tada praustis, po to išplauti grindis, nes visur būtų šlapia. Toks scenarijus reikalauja daugiau laiko ir neabejotinai daugiau pastangų nei modernesnis variantas. Jei niekur nedirbama ir neturima kitokių reikalų, tuomet santechnikos darbai gali atrodyti kaip visai nesvarbūs. Tačiau realiai kiekvienas žmogus patvirtintų, kad be santechninių įrengimų kasdienybė neįsivaizduojama.

Skelbimai

Jei prireikia meistrų, skelbimų atradimas ilgai netrunka. Užtat pati paieška netrumpa – skelbimų daug, norisi rasti gerą variantą. Juk santechnikos darbų kaina ir kokybe gali skirtis, o vartotojui aktualu, kad viskas vyktų sklandžiai ir nereikėtų permokėti.

Santechnikai skelbimuose paprastai nenurodo skaičių. Tai tiesiog būtų pernelyg sudėtinga, nes kiekvienas darbas individualus, klientų poreikiai skirtingi.

Ką akcentuoja besiskelbiantys asmenys? Perduodama žinutė apie spartą ir kokybę, apie garantiją. Kartais išvardijamas konkrečių paslaugų spektras. Žinoma, nurodomas miestas ir telefono numeris. Ar kreiptis, ar ieškoti toliau, sufleruoja ir skelbimo taisyklingumas. Jei parašyta, kad „nebrangei daromi santexnikos darbaj pigei“, toks skelbimas sukels ne susidomėjimą, o juoką.

Kad ir kokių skelbimų rastumėte (informatyvių, taisyklingai suformuluotų ar kaip tik nesuprantamų ir abejotinų), paieška internete yra patogi. Kaip ir santechniniai sprendimai, be kurių neišsiverstume nei dienos.

Geriausios šildymo sistemos pasirinkimas

katilineKiekvienas individualų namą turintis asmuo turi nuspręsti, kokią šildymo sistemą pasirinkti. Katilinės įranga reikalinga tiek namų apšildymui, tiek karšto vandens gavimui. Akivaizdu, kad be jos gyvenimas nebūtų komfortabilus. O įrangų pasiūla yra tokia plati, kad kiekvienas atras tai, ko jam reikia. Kol vieni labiausiai vertina ekonomiškumą, tuo tarpu kiti – ekologiškumą.

Katilinės įranga kainuoja gana daug, tad nieko keisto, kad žmonės lygina kuo daugiau veiksnių, kad pasirinkta būtų pati geriausia. Juk ji tarnaus Jums ilgus metus. Klausimas, kokia pati geriausia?

Dujinio šildymo privalumai

 • Ypač aukštas komforto lygis. Įjungti šildymą bus galima vos vieno mygtuko paspaudimu.
 • Dujinis įrenginys padeda ir pašildyti vandenį, ir užkaitinti namus. Mažai technikos, o efektas – nuostabus.
 • Beveik nereikia jokios priežiūros ir pats katilas veiks labai ilgai ir sėkmingai.
 • Dujinis katilas gali būti naudojamas ne kaip pagrindinis, tačiau papildomas namų apšildymo šaltinis.

Minusai

 • Gana didelė išlaikymo kaina, kuri varijuoja priklausomai nuo pasaulinės ekonomikos būklės.
 • Būtinas specialiai namui sukurtas dujotiekio projektas.
 • Siekiant įrengti dujotiekį reikia atitikti tam tikrus reikalavimus, tad gali tekti koreguoti namo planą.

Kietojo kuro katilų privalumai

 • Ypač mažos investicijos (mažiausios iš visų galimų).
 • Mažiausios katilo kainos.
 • Ypač platus katilų pasirinkimas. Galima atrasti tiek pigius, tiek brangius. Taip pat tokius, kurie užtrina ilgą degimą ir tokius, kurie kūrena gana trumpai.
 • Labai nesudėtingas valdymas. Tiesa, valdyti jau reikia kiek sudėtingiau nei kad dujinį katilą.

Minusai

 • Kiekvieną dieną reikalinga priežiūra.
 • Jeigu naudosite malkas – joms reikia turėti specialią džiovinimo vietą. Štai granules naudoti paprasčiau, tačiau jos kur kas brangesnės už malkas.
 • Efektyvumas nesiekia 100 proc. Daugmaž 80.
 • Karštuoju metų laiku netinkamas būdas paruošti karštą vandenį. Tokiu atveju reikia boilerio, taigi papildomos įrangos.

Židinio privalumai

 • Efektyvus tuomet, kai lauke nėra minusinė temperatūra.
 • Atrodo labai estetiškai ir yra ypač puiki interjero detalė.
 • Gali būti kaip pagalbinė šildymo sistemą. Daugelis ja net nesinaudoja, o tik laiko kaip stiliaus detalę.
 • Aukštas komforto lygis. Šiuolaikinių židinių valdymas yra paprastas kaip niekada.

Minusai

 • Netinka, kuomet lauke labai šaltą.
 • Apšildo tik konkrečią patalpą, tačiau ne visus namus.
 • Lauke reikia montuoti ventiliatorių, kuris sukelia triukšmą.

Geoterminio šildymo pliusai

 • Ši katilinės įranga yra bene pati efektyviausia. Net ir labai šaltu metu sugeba išlaikyti ypač aukštą temperatūrą.
 • Naudojama tiek vandens pašildymui, tiek karštam vandeniui paruošti. Vienas prietaisas funkcionaliai išnaudojamas skirtingoms galimybėms.
 • Ypač aukštas komforto lygis, kadangi valdymas labai paprastas.

Minusai

 • Reikia gana didelių pradinių investicijų, kurios atsipirks tik per tam tikrą laiko tarpą.
 • Reikalingas ir nemažas žemės sklypas, kadangi teks kasti ir statyti įrangą geoterminiam šildymui.
 • Gali padidėti elektros sąnaudos, kadangi kartais teks jungti vandens šildytuvą.

Tinkamai pasirinkta katilinės įranga gali ženkliai pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę. Visgi, jeigu nežinote, kad jums tinka labiausiai – naudinga pasitarti su specialistais. Jie atsižvelgia į kiekvieno žmogaus galimybes ir jas įvertindami pasiūlo tai, kas labiausiai tinka. Taip pat labai gerai, kuomet žmogus tiksliai apsibrėžia, kokią pinigų sumą gali skirti. Tuomet paieškos būna konkretesnės ir galima sutaupyti labai daug laiko.

 

http://namai.straipsnis.lt

pasirinkta katilinės įranga –

Katilinės įranga – 

Boileriai pagal kainą ir tipą

boileriaiVandens šildytuvai (arba kitaip boileriai) kelia įvairių klausimų. Sugedus senam reikia įsigyti naują arba ieškoti meistrų, kurie sutvarkytų. Tai elektrinis prietaisas, kontaktuojantis su vandeniu, todėl apie mėgėjišką bandymą taisyti nėra net ką kalbėti. Taigi, arba kreipiamasi į specialistą, arba ieškoma naujo prietaiso.

Interneto svetainėje e-aquajazz.lt boileriai siūlomi tokie, kurie atitinka įvairius poreikius. Galima įsigyti kombinuotą, elektrinį, elektrinį mažo tūrio, netiesioginio šildymo. Taip pat galima įsigyti ir priedų. Pirkti internetu apsimoka dėl kelių priežasčių. Jas aptarę galėsime pakalbėti apie horizontalių ir vertikalių boilerių skirtumus.

Kaina

Vienas iš svarbių klausimų renkantis yra kaina. Ji, kaip ir daugeliu atvejų ruošiantis ką nors pirkti, atlieka nemažą vaidmenį. Na, o virtualioje erdvėje įvairios prekės neretai siūlomos kiek pigiau nei fizinėse parduotuvėse. Tema apie tai, kodėl skaičių pasaulis toks įvairus, būtų rutuliojama ilgai, tad čia į tokias diskusijas nesivelsime. Bet kainų skirtumų yra, su tuo sutiks nemažai pirkėjų.

Boileriai internete tampa palyginimo objektu. „Senovinis“ pirkimo būdas ir kainų palyginimas? Tokiu atveju reikėtų apsukti visą miestą, kol apžiūrėtumėte įvairius boilerius. Galbūt kur nors kitame miesto gale rastumėte tą pačią prekę keliais eurais pigiau. Bet čia kyla kitas klausimas. Kiek pinigų pareikalautų pati kelionė? Užtai internete boileriai gali būti apžiūrimi be papildomų išlaidų. Atveriama ne viena svetainė, susiformuoja tam tikras kontekstas. Ir net automobilio nereikia varyti iš garažo, prekės palyginamos tiesiog kompiuterio ekrane.

Pristatymas

Dėmesys kreipiamas į pristatymo sąlygas. Pavyzdžiui, iš e-aquajazz.lt boileriai ir kiti su vandeniu bei šildymu susiję įrenginiai yra pristatomi nemokamai, jei užsakymo suma yra ne mažesnė kaip 145 Eur. Be to, už prekes galima mokėti pristatymo metu. Tokios galimybės pirkėjams patinka – juk tai patogu.

Pasiūla

Palyginamos ne tik kainos ar pristatymo būdai, bet ir techniniai prekių duomenys. Svarbus kiekvienas niuansas, nes boileris perkamas kaip investicija. Ne tokia, kuri augina pinigus, o tokia, kuri leidžia patogiai naudotis vandeniu kiekvieną dieną. Todėl renkamasi atidžiai. Elektrinių vandens šildytuvų kainos minėtoje parduotuvėje e-aquajazz.lt skiriasi net keletą kartų. Kalbant konkrečiai apie elektrinių boilerių skiltį, pirkėjams pateikiami „Bosch“ ir „Dražice“ gamintojų įrenginiai. Tai pripažinti vardai, kuriuos, kaip jau supratote, galima įsigyti patogiai.

Vertikalus ar horizontalus?

Kada boileriai geriau atlieka savo funkcijas – kai yra sumontuoti vertikaliai ar horizontaliai? Vertinant pagal efektyvumą laimi vertikalūs. Horizontalūs nusileidžia, nes juose greičiau vyksta vandens apykaita. T. y. praeina mažiau laiko, kol vanduo vėl pasiekia žemesnę temperatūrą.

Efektyvumas svarbu, tačiau paprastai pasirenkamas toks prietaisas, kuris geriau įkomponuojamas į konkrečią vietą. Pirkinio tipas priklauso nuo turimos patalpos išplanavimo.

Taigi, klausimų kyla, bet atsakymai į juos randami nesunkiai. Geriau nepagailėti laiko renkantis, nes geras pasirinkimas suteiks daugiau komforto.

 

Plieninės vonios pliusai: kodėl verta ją rinktis?

plieninės voniosPasirinkti kokybišką vonią – sunkesnis darbas nei Jums gana nors teko pagalvoti. Juk šiuo metu egzistuoja tokia plati pasiūla, kad sunku pasakyti, kas yra gerai, o kokios vonios nėra labai geras sprendimas. Labai dažnai nežinojimas trukdo atrasti patį geriausią variantą. Plieninės vonios šiuo metu vis dažniau sulaukia teigiamo ir tikrai pelnyto dėmesio. Plačiau apie jas jas skaitykite tekste. Juk kokybiški plieno gaminiai – galimybė įsigyti ilgaamžį, gražų ir ilgai naudojama daiktą.

Plieninės vonios šiuo metu yra giriamos dėl gana daug privalumų. Pagrindinius išskirsime šiame tekste, kad suvokiant pliusus galima būtų nuspręsti, ar alternatyva Jus tenkina, ar ne.

 1. Atsparumas neigiamiems aplinkos veiksniams. Šios vonios yra labai tvirtos ir jokie braižymai, smūgiai arba trynimas nebus Jums kenksmingi. Vien todėl, šios vonios ilgaamžės ne tik funkcionalumo, tačiau ir estetikos prasme. Vonios yra padengiamos emalio sluoksniu, kuris ir apsaugo nuo neigiamų aplinkos veiksnių.
 2. Nesudėtinga priežiūra. Labai lengvai susibraižomos vonios reikalauja ir papildomos priežiūros, dažnai specialių priemonių, kurios gali garantuoti kokybę. Kadangi iš plieno pagamintos vonios yra labai kokybiškos – nereikia pergyventi, kad jų paviršius nebus toks, kokio tikitės. Paprasčiausi skysti valikliai padės nuvalyti bet kokio pobūdžio dėmes. Kartais užtenka muilo ir vandens, kad paviršius būtų nuostabiai švarus.
 3. Šilumos pasiekimas. Plienas labai gerai įsisavina šilumą, tad jeigu norėsite maudytis labai karštoje vonioje – ji tikrai greitai įkais. Ir ne tik tos vietos, kur vanduo apsėmęs, tačiau visa vonia apskritai.
 4. Storos vonios sienelės. Kadangi plienas yra labai tvirta medžiaga ir jos sienelės yra labai storos – galima pasidžiaugti tuo, kad tilps ypač didelis vandens kiekis. Taip pat jos tinka labai stambiems asmenims. Nuo to plienas visiškai nesikeis. Turbūt ne kartą teko matyti, jog būtent iš plieno gaminamos vonios dažniausiai būna statomos ligoninėse. Vietose, kur žmonėms reikia specialių poreikių, o šios vonios puikiai atlaiko.
 5. Atsparumas rūgštims ir chemikalams. Jeigu jūsų vonia išsipurvino ir paprasčiausias vanduo negali nuvalyti dėmių – tokiu atveju teks naudoti specialias priemones. Puiku, kad net ir rūgštingi chemikalai niekaip nepažeis paviršiaus. Tuo pačiu ir tokios priemonės, kurias žmonės naudoja ant savęs (kad ir plaukų dažai) – nebus kenksmingi vonioms taip pat.
 6. Ilgai išsilaiko spalva. Emalis atsparus ir šviesai, ir ultravoliatiniams spinduliams, taigi net ir po labai ilgo laiko visiškai nekinta vonios spalva. Vonia negeltonuoja ir nepilkėja, taigi atrodo gražiai ilgus metus. Sakoma, kad net ir po 100 metų ji visiškai nepakeis savo išvaizdos.

Šiuo metu gamintojai siūlo labai plačią emaliuotų vonių pasirinkimą. Žmonės įvertinę pliusus labai dažnai renkasi būtent šias vonias. Svarbiausia, kad jos tarnauja labai ilgą laiko tarpą, taigi pavyksta sėkmingai naudoti kelias dešimtis metų. Galima pasidžiaugti ir tuo, kad pačios vonios kaina nėra didelė. Ar įsivaizduojate, kad pigi vonia gali tarnauti ilgiau nei jūsų elektriniai įrankiai? Tikrai taip. Būtent tokia yra plieninė vonia laukianti, kol bus pastatyta Jūsų namuose.

 

Santechnika: kada užsiimti patiems, o kada kviesti meistrą?

santechnikaSantechnika – rimtas dalykas. Tai nemažai žinių reikalaujanti sritis, tad ne kiekvienas lengvai įveikia su santechnika susijusių darbų iššūkius namuose. Sakoma, kad vyras namuose turi būti kaip auksarankis. Tačiau viena kalba, kuomet namuose reikia prisukti spintelę, ištapetuoti kambarius ar iškloti plyteles, o štai santechnikos darbai – jau visai kitas dalykas.  Ne veltui esama tiek daug santechnikos darbus atliekančių įmonių, kurios gelbsti paprastiems, su santechnika nieko bendra neturintiems žmonėms. Visgi, dažnai kyla klausimas, kada gyventojas pajėgus pats susitvarkyti su santechnikos problemomis, o kada jau laikas kreiptis į profesionalus. 

Kai dar galite susitvarkyti

Kuomet namuose sustreikuoja kriauklės susiurbimas ar klozeto veikimas – tikėtina, jog čia dar susitvarkysite patys. Jei užsikimšo kriauklė, vanduo laša per vamzdžių tarpus ar bakelyje neužsilaiko vanduo, tai dar gana paprastas santechnikos gedimas. Nereikia pamiršti, jog išsikviesti santechnikos meistrus – itin brangus malonumas, todėl šias problemas galite susitvarkyti patys. Numanote, tačiau tiksliai nežinote, kaip tai padaryti? Pasikliaukite interneto patarimais – čia gausu
įvairių sričių specialistų.

Nebėra kada galvoti ir laukti

Kartais nutinka taip, kad santechnika apie savo gedimus praneša staiga ir ne itin maloniai. Tai vadinama avarijomis. Kuomet sprogsta vamzdžiai ar užsikemša kanalizacija, turbūt nėra pats laikas domėtis internete, kaip su tuo susitvarkyti. Tokiais atvejais nėra kada ir laukti įmonės siūlomo meistro – reikia veikti greitai ir tiksliai. Tokiu atveju Jums gali padėti tik avarinė tarnyba ir avarines situacijas sprendžiantys santechnikos meistrai. Žinoma, tokios paslaugos nėra labai pigios, tačiau greita reakcija gali padėti išvengti ilgalaikių pasekmių.

Tegu tvarkosi profesionalai

Santechnika nėra ta sritis, kurioje darbai atliekami žaibišku greičiu. Neretai kviečiant profesionalus tenka palaukti kelias dienas ar savaites, o darbų pabaigos ir dar ilgiau. Tačiau yra tokių  darbų, kuriuos geriausiai patikėti šioje srityje nusimanantiems žmonėms. Štai pavyzdžiui, jeigu naujame būste reikia išvedžioti vandentiekį ar grindinį šildymą, nereikėtų rizikuoti ir tokių darbų bandyti atlikti patiems, geriau patikėkite tai profesionalams. Specialistai pastebi, jog kartais iš taupumo žmonės pradeda patys tvarkyti santechnikos problemas, tačiau vėliau vis tiek tenka  kreiptis pagalbos. Tad jei susiduriate su ilgalaikiais projektais, tokiais kaip radiatorių, gyvatukų, katilų pajungimas, nuotekų vamzdyno montavimas – geriau leiskite tai padaryti meistrams.  Taip sutaupysite ne tik laiko bei jėgų, bet ir nemažai išlaidų.

© 2018 Mūsų namai

Theme by Anders NorenUp ↑