Tagremontas

Privalumai, kuriais pasižymi buitinės technikos remonto paslaugos

buitine techgnika

Kai jūsų skalbimo mašina, džiovyklė, indaplovė ar kaitlentė sugenda ir jums tenka spręsti klausimą, kaip tokią nepatogią padėtį jums vertėtų išspręsti, gali pagelbėti buitinės technikos remonto paslaugos. Yra daugybė privalumų, kuriais pasižymi šios paslaugos, todėl jei vis dar svarstote, kokį sprendimą jums būtų efektyviausia priimti, pateikiame jums keletą privalumų.

Vieno vizito metu gali būti sutaisyti keli buitinės technikos prietaisai

Sutikite, kartais nutinka taip, jog vienu metu mūsų namuose yra ne vienas buitinės technikos prietaisas, kuris neveikia tinkamai. Kartais susidūrę su tam tikros technikos gedimais mes tiesiog numojame į tai ranka ir prižadame sau, kad techninių gedimų pašalinimu pasirūpinsime netolimoje ateityje, kai turėsime tam daugiau laisvo laiko. Tačiau laikui bėgant ir toliau aktyviai naudojant kitus buitinės technikos prietaisus, galime susidurti ir su pastarųjų gedimais. Tuomet situacija tampa dar labiau komplikuota ir delsti nebeturime jokios galimybės. Būtent tuomet susiduriama su vienu iš buitinės technikos remonto paslaugų privalumų – į jūsų namus atvykęs profesionalus meistras gali sutvarkyti ne vieną, o kelis sugedusius buitinės technikos prietaisus.

Buitinės technikos remontas sutaupo labai daug laiko

Kaip jau supratote, jei turite ne vieną sugedusį buitinės technikos prietaisą, atvykęs meistras galės operatyviai juos sutaisyti, tokiu būdu sutaupant jums labai daug jūsų brangaus laiko. Tačiau tai nėra vienintelis veiksnys, kuris prisideda prie mažesnių laiko sąnaudų. Jei jūs pasirinksite tokių paslaugų teikėjus, jums nebereikės gaišti savo laiko keliaujant po buitinės technikos prekių parduotuves, ieškant naujos buitinės technikos.

Remonto paslaugos padeda sutaupyti daugiau lėšų

Skirtingai nei buitinės technikos pirkimo atveju, pasirinkus buitinės technikos remonto paslaugas, jums nebereikės susidurti su didžiulėmis papildomomis piniginėmis išlaidomis. Būtent dėl šios priežasties jau ne vienerius metus žmonės, kurie susiduria su savo kasdien naudojamos buitinės technikos gedimais, nevengia kreiptis į remonto paslaugų teikėjus. Pakanka vien pažvelgti į dabartines naujos buitinės technikos įrangos kainas, kad būtų galima suprasti, kiek daug galite sutaupyti tuomet, kai pasirenkamos remonto paslaugos. Be to, kai kuriais atvejais gedimai gali būti labai nedideli ir lengvai bei greitai išsprendžiami, patiriant visiškai minimalias išlaidas.

Taigi, atsižvelgus į pastaruosius privalumus tampa aišku, kodėl susidūrus su buitinės technikos gedimais verta kreiptis į remonto paslaugų teikėjus. Todėl dabar belieka pasirinkti šias paslaugas siūlančią įmonę ir susitarti dėl vizito.

Daugiau: www.vilniausmeistrai.eu

Plokščių stogų remontas

ploksciu stogu remontas

Pastatai su plokščiais stogais dabar yra gana reti. Dažniausiai individualioje statyboje yra pasirenkami šlaitiniai stogai. Komercinėje statyboje kartais plokšti stogai vis dar pasitaiko. Senesni pastatai su plokščiais stogais nėra amžini, todėl natūralu, kad senoviška statyba duoda apie save žinoti kiekvieną rudenį ir pavasarį. Plokščių stogų remontas – vienintelė išeitis ir būdas sutvarkyti nuolat tekantį ir šilumai itin laidų stogą.

Pagrindinės plokščių stogų problemos

Senoji plokščių stogų statyba pasižymi tuo, kad per laiką stogo paviršius deformuojasi. Įsivaizduokite, kad dešimtis metų jūsų galvą kaitina saulė ir talžo sniegas bei lietus. Kai ant stogo atsiranda bent menkiausias įdubimas, su kiekvienais metais jis tik gilėja. Senas izoliacinis sluoksnis (bituminė danga) nusitrina, suskilinėja, tampa pralaidi vandeniui. O jei dar ten užaugo koks medelis, tai toje vietoje vanduo gali skverbtis ir į patalpos vidų, nes medžių šaknys gali įveikti ir betoną. Žodžiu, problemų apstu, tik reikia jas sutvarkyti.

Kaip vyksta plokščių stogų remontas?

Pirmiausia, plokščio stogo būklę apžiūri stogų remonto profesionalai. Jie įvertina, kokių medžiagų ir darbų reikės.

Senoji izoliacinė danga gali būti nuvaloma. Klojama hidroizoliacija ir išlyginamasis sluoksnis, kad stogo paviršius būtų lygus. Lyginamasis sluoksnis išlygina ir esamu įdubimus, kad juose nebesirinktų vanduo.

Tada dedamas apšiltinimo sluoksnis. Dažniausiai tai polistireninio putplasčio plokštės. Kokios jos storio – priklauso nuo stogo storio ir norimų šiluminių savybių. Gali būti klojamas ir papildomas apšiltinimo sluoksnis (pilkas putplastis, atspindintis šilumą).

Ant apšiltinimo yra klojama speciali hidroizoliacinė medžiaga. Ji pakaitinama kaitrine lempa ir prilydoma prie apšiltinimo pagrindo Sujungimai gali būti papildomai izoliuojami. Daug dėmesio kreipiama į kampus ir įvairius iš stogo „išlendančius“ objektus – kaminus, antenas, ventiliacines angas ir t.t. Plotai aplink juos izoliuojami itin kruopščiai, nes būtent čia ir yra silpniausia izoliacijos vieta.

Papildomai plokšti stogai gali būti apskardinami – skarda padengiami kraštai ir įvairūs kampai. Taip stogas suremontuojamas. Pasidaryti patiems sudėtinga, nes reikalingos tam tikros specifinės žinios, aparatūra ir specialiai apmokyti darbuotojai, nebijantys aukščio. Kartais dirbama ir kelių dešimčių metrų aukštyje, tad bet ko ant tokių stogų leisti negalima pagal saugos reikalavimus.

Statybos.lt – naujas specializuotas statybų skelbimų portalas

statybos
Statybos, remonto paslaugos – itin populiarios. Į jas įeina ne tik namų statymas, bet ir smulkūs remonto, santechnikos darbai, kurių prireikia nuolatos. Taigi naujame tinklalapyje Statybos.lt nuo šiol rasite daugybę įmonių ir privačių asmenų skelbimų. Tinklalapyje skelbimus galės dėti tie, kurie atlieka įvairius apdailos darbus, tvarko aplinką, montuoja signalizaciją ir namų apsaugos sistemas, teikia elektros instaliacijos paslaugas, atlieka kadastrinius, geodezinius matavimus, topografines sklypų nuotraukas, santechnikos, statybų, suvirinimo darbus, montuoja šildymo ir vėdinimo sistemas ir kt. Taip pat galėsite rasti skelbimų, kuriuose parduodamos medžiagos ir įrankiai, teikiamos nuomos paslaugos, projektuojama: nuo namo pamatų iki interjero dizaino. Čia bus galima ieškoti ar pasiūlyti su minėtomis sritimis ir statybų sektoriumi susijusį darbą, ir kt.

Kodėl specializuotas skelbimų portalas?

statybos.ltDaugelis pasiklaus, kodėl rinktis tinklalapį Statybos.lt, jeigu galima rinktis ir kitus populiarius, rinkoje jau spėjusius įsitvirtinti tinklalapius?

Pirma, skelbimą čia galėsite įdėti visiškai nemokamai, tad tikrai nieko nepralošite ir sulauksite klientų dėmesio.

Antra, kuo daugiau skelbimų įvairiuose portaluose įdėsite, tuo daugiau pasiūlymų gausite ir surasite klientų, vadinasi, apsimoka.

Trečia, specializuotų paslaugų tinklalapyje lankosi daugiau suinteresuotų vartotojų, čia mažiau skelbimų, todėl jus greičiau pastebės.

Mokama ir nemokama

Be abejonės, ir mokami, ir nemokami skelbimų portalai turi savų privalumų ir trūkumų.

Mokamuose portaluose už kiekvieną veiksmą – skelbimo įdėjimą, iškėlimą, paryškinimą ir t. t. – reikia atverti piniginę. Tačiau skelbimai visuomet atsiduria aukščiausiose pozicijose ir juos pamato daugiau potencialių klientų. Šiandien apmokestinti populiariausi ir gausiausiai lankomi skelbimų tinklalapiai.

Nemokami skelbimai patrauklūs tuo, kad nepaplonina piniginės. Tiesa, dažnai nemokami būna neseniai įsteigti ar rečiau lankomi puslapiai. Kartais jie tiesiog būna nepatogūs naudotis lankytojams, juose būna pritaikyta pernelyg sudėtinga paieškos sistema, skelbimų talpinimo taisyklės – neaiškios ir klaidinančios, nėra papildomų galimybių, skelbimai išdėlioti neaiškia tvarka, puslapyje nedaug skelbimų, todėl jis nepatrauklus ir t. t.

Todėl Statybos.lt kūrėjų vizija buvo sukurti tinklalapį, kuris abiem pusėms – tiek paslaugos teikėjui, tiek klientui – teiktų naudą, palengvintų paieškas ir leistų sutaupyti laiko bei pinigų.

Ar tikrai visus apdailos darbus galima atlikti savarankiškai?

apdailos darbaiĮsirenginėjate naują namą? O gal antram gyvenimui prikelti bandote tarybinių laikų butą? Naktimis pradedate sapnuoti, kaip nuostabiai atrodys atnaujintos sienos ar grindys…Prieš renkantis statybines medžiagas ar spalvinę gamą, reikėtų pasirūpinti vienu esminių dalykų – atsakyti į klausimą, kieno rankomis bus atliekami apdailos darbai? Vieni suka galvą, į kurią statybų firmą ar savarankiškai dirbantį meistrą kreiptis, tuo tarpu kiti, išdidžiai mušdamiesi į krūtinę, sako:“Viską galiu pats!“ Ar mėgėjiškas darbas turėtų būti svarstytinas variantas?

Vienas pagrindinių veiksnių, lemiančių sprendimą užsiimti savarankiškais statybos ir remonto darbais – noras sutaupyti. Vertinant teoriškai, tokiu atveju apdailos darbai atsieitų tik tiek, kiek kainuoja reikalingos medžiagos. Žinant, jog apdailos darbų kaina nėra žema, tai atrodo gana viliojanti alternatyva, tačiau…

  • įvertinkite ir šių darbų atlikimui sugaištą savo laiką. Trūkstant įgūdžių ar net kažką atliekant pirmą kartą, apdailos darbai gali gerokai užtrukti.
  • Būkite tikri, jog entuziazmas „darau pats“ neišgaruos greičiau nei ant sienų atsidurs nauji tapetai ar plytelės. Dažnas atvejis, kai pradėti darbai ilgai „bado akis“, sukeldami nepatogumų buityje bei iššaukiantys konfliktus šeimoje (mėnesį gaminant virtuvėje, kurioje remonto darbai tik pusiau atlikti, kantrybė išgaruoti netrunka!).
  • Žvelkite objektyviai ir numatykite galimus netikėtumus remonto metu – netyčia sudaužytas plyteles ar dažais aptaškytas dailylentes. Nuo nesėkmių nėra apdrausti net profesionalai, ką kalbėti apie mėgėjus.
  • Mėgėjiškai atliktų apdailos darbų brokas gali išryškėti tik praėjus kuriam laikui. Kai specialistams tenka taisyti padarytas klaidas, apdailos darbų kaina gerokai išauga ir turėtą norą sutaupyti tenka pamiršti.

Kitų asmenų savarankiškai atliekami apdailos darbai yra paremti noru viską savomis rankomis ar realizuoti savo pomėgį. Puiku, jei sienų glaistymas ar plytelių klijavimas tampa savotiška relaksacija po darbo dienos, tačiau būtina realistiškai įvertinti savo gebėjimus: širdžiai artimus bei praktiškai įvaldytus apdailos darbus galima atlikti pačiam, o sudėtingesnius ir iki šiol neišbandytus – patikėti specialistams. Tai yra bene geriausia alternatyva: galima tiek šiek tiek sutaupyti, tiek išbandyti save meistro vaidmenyje. Jei viskas pavyks, ateityje galima galvoti ir apie sudėtingesnių apdailos darbų atlikimą.

 

Kokį šaldytuvą verta pirkti?

šaldytuvų remontas Vilniuje Šiais laikais būtų sunku įsivaizduoti namus be šaldytuvo. Tai vienas iš reikalingiausių buitinės technikos prietaisų, tad nieko keisto, kad žmonės šaldytuvą vertina kaip svarbesnį technikos prietaisą nei televizorių. Be abejo, šiuolaikinė rinka mums pristato gausybę skirtingų šaldytuvų modelių ir firmų, todėl išsirinkti nėra taip paprasta, ypač jeigu nežinote, į ką verta labiausiai atkreipti dėmesį. Mes pasistengsime jus „užvesti ant kelio“ ir papasakoti, kokie aspektai yra patys svarbiausi renkantis naują šaldytuvą į savo namus.

  • Ant kiekvieno šaldytuvų durų jūs turėtumėte pamatyti jo energijos taupymo kategoriją. Tai yra labai svarbus dalykas, kadangi visi šaldytuvų ir buitinės technikos specialistai dabar rekomenduoja pirkti A arba A+ klasės šaldytuvus, kurie jums sutaupys labai daug energijos. Savaime suprantama, tokios aukštos klasės šaldytuvai gali būti brangesni, tačiau jie su laiku tikrai atsipirks, kadangi nereikės tiek daug mokėti už suvartotą energiją.
  • Yra nemažai šaldytuvų modelių, kurie turi vadinamąją „anti-mikrobinę“ sistemą. Visgi, tai neturėtų būti pagrindinis dalykas, kodėl renkatės būtent tokį šaldytuvą. Tiesa yra tokia, kad su sidabru pagaminta antibakterinė sistema ilgai neveiks – maksimaliai metus. Tai yra įprastas gamintojų triukas, kad jų šaldytuvas būtų parduodamas greičiau ir brangiau, tad įsidėmėkite, jog šita gražiai skambanti sistema jums jokios ilgalaikės naudos nesuteiks.
  • Dažniausiai, šaldytuvo kompresorius būna apačioje. Įprastai, ten būna ir šaldymo kamera. Tokie šaldytuvai yra atsparesni, todėl jiems šaldytuvų remontas Vilniuje reikalingas rečiau. Negana to, toks šaldytuvas jums padės sutaupyti elektros energijos, kadangi jeigu kamera bus arčiau kompresoriaus, nereikės šalto oro varyti iki pat šaldytuvo viršaus (jeigu ten būtų šaldymo kamera). Taigi, šiuo atveju, geriausia rinktis standartinį variantą ir nebandyti išrasti dviračio.
  • Šaldytuvo durelės iš vidaus neturi turėti kokių nors įdubimų ar nelygumų – tai parodo nelabai atsakingą gamintojų darbą arba tiesiog bandymą surinkti prastą šaldytuvą kuo pigiau. Turbūt nei neverta sakyti, kad tokiam šaldytuvui šaldytuvų remontas Vilniuje bus reikalingas ne kartą.
  • Šaldytuvo gale būna kondensatorius. Taip jau būna, kad ir gerų firmų šaldytuvai sugesta. Jeigu jums bus reikalingas šaldytuvų remontas Vilniuje, tuomet greičiau ir pigiau jis bus atliktas, jeigu jūsų šaldytuvo modelis bus su atviru kondensatoriumi – tokiu atveju, keitimas ar taisymas bus paprastesnis ir užtruks trumpiau.
  • Šaldytuvas gali būti geros firmos, tačiau labai svarbu atkreipti dėmesį į kompresoriaus pagaminimo vietą. Kinietiški kompresoriai, savaime suprantama, patys pigiausi ir turintys mažiausiai kokybės. Taigi, pasidomėkite, ar jūsų norimo šaldytuvo kompresorius nėra vienas iš tokių. Visuomet verta rinkti kompresorių, kuris nėra pagamintas Kinijoje.

Tikimės, kad šie patarimai jums padės tinkamai išsirinkti šaldytuvą, kuris bus ne tik patogus ir funkcionalus, tačiau ir ilgai jums tarnaus.

Mažos gudrybės remontuojant būstą

skelbimai interneteJei pagaliau apsisprendėte, jog reikia atlikti buto remontą, tuomet nepradėkite plėšti tapetų, o pradėkite nuo išsamaus veiksmų plano. Geriausia jį užsirašyti ir susiskirstyti dalimis, kad galėtumėte išdidžiai užbraukti punktą kuomet jis bus atliktas.

Kas ir kokius darbus atliks?

Jei planuojate gyventi bute, kol vyksta remonto darbai, tuomet remontuosite po vieną kambarį ir visai šeimai teks būti kantriems. Gyventi statybų rėžimu nėra itin malonu, daug purvo, dulkių, tai vargina. Todėl planas reikalingas tam, kad darbai nestovėtų vietoje ir kaip galima greičiau būtų atlikti.

Nuvalyti tapetų likučius gali visa šeima, pasiraitojus rankas galima greitai tai atlikti. Tačiau sienų, lubų glaistymas, naujų tapetų klijavimas ar dažymas atima daug laiko. Ar jaučiatės patyrę atlikti tokius darbus ar verčiau patikėti tai specialistams. Žinoma, atliekant darbus patiems, kainuoja tik laikas, tačiau nepatyrus darbai vyksta lėčiau. Jei planuojate tvarkyti elektros instaliaciją, tuomet rekomenduojama, jog tai atliktų specialistas, turintis visus reikiamus įrenginius bei patirtį. Skelbimai internete yra dažniausia elektrikų, santechnikų susibūrimo vieta, tad greitai galite rasti galintį atlikti darbus. Galite paprašyti ir neseniai remontą dariusių draugų ar kaimynų rekomendacijų, kas padės lengviau išsirinkti.

Įsigykite priemonių apsaugoti save ir savo daiktus

Nepagailėkite kelių eurų apsauginiams akiniams, darbinėms pirštinėms, kopėčioms, plėvelei ir lipniai juostai. Jei negalite iš kambario iškraustyti visų baldų, tvirtai apvyniokite juos plėvele, kad neapdulkėtų, nesusiteptų dažais ir pan. Nepamirškite ir palangės, ją taip pat gražiai uždenkite, taip apsaugosite palangę ir save nuo bereikalingo valymo. Kad nereikėtų pirkti indelių dažams, dažų maišymui ar valymui, prieš remontą neišmeskite likusių margarino, grietinės  indelių, stiklainių – išties pravers.

Atsikratykite senienų

Remontas yra ypač geras metas atsikratyti senienų. Į naują, gražų, švarų kambary vėl pastatyti katės nudraskytą fotelį? Gal būt metas jį išmesti arba skirti laiko jo atnaujinimui, gobeleno pakeitimui? Arba kam nors padovanoti. Patalpinti skelbimai su parduodamais arba dovanojimais daiktais galbūt sudomins vargingiau gyvenančius, tuo tarpu jūs atsikratysite senų daiktų ir suremontuotą kambarį bus galima apstatyti naujais baldais.

Elektrikai, remontininkai ir statybininkai vienoje vietoje – Paslaugos.lt

remontininkaiBūsto remontas yra galvos skausmas, pripažinkite tai. Tai chroniška liga, kuri tęsiasi tol, kol viskas sutvarkoma ir butas arba namas tampa tikrai gyvenamu. Taigi, nusipirkote namus, ir ką darysite toliau? Savo jėgomis visko nepadarysite, kad ir koks geras meistras būtumėte. Teks kviesti pagalbą. Kur jos rasti? Per pažįstamus arba Paslaugos.lt interneto puslapyje.

Kokių specialybių jums reikia

Pradedami remonto darbus turite suprasti, kokių specialybių jums reikės. Dažniausiai reikalingos yra šios:

Elektrikai – prieš pradedant visus remontus, reiktų sienose išvedžioti elektros laidus, tad čia be elektriko neapsieisite. Turėkite omenyje, kad elektrikas turi būti profesionalas, nes vėliau reikės įvairių brėžinių, pagal kuriuos Lesto patvirtina jūsų elektros varžą ir tinkamumą naudoti.

Santechnikai – namuose jau šviesu, galima pradėti dirbti su kita svarbia dalimi – kanalizacija ir vandeniu. Čia taip pat reikalingi profesionalai, nes tam tikrose vietose yra reikalinga ant grindų pakloti hidroizoliacines priemones, tad reikia išmanyti, kaip tai daroma.

Apdailininkai – vanduo yra, vonia taip pat, tad galima įsileisti į remontuojamus namus ir daugiau žmonių – vieną ar kelis apdailininkus, kurie išlygina sienas, užtinkuoja elektrikų išmuštas skyles laidams, santechnikų griovelius vamzdžiams. Apdailininkai lygina ir lubas bei grindis.

Dažytojai – kai sienos išlygintos, reikalingas dažytojas, kuris gražiai išdažytų visas patalpas. Aišku, čia ir patys galite padirbėti, tačiau esant didesniam plotui reikės pasisamdyti pagalbos.

Plytelių klojėjai – tualetas ir virtuvė sunkiai įsivaizduojama be akmens plytelių. Jos klojamos gana paprastai, tačiau čia reikia patirties ir įgūdžių, nes galima pačiam taip prastai susikloti, kad broku „gėrėsitės“ visą gyvenimą.

Taigi, butas beveik įrengtas, tačiau jame nėra durų, baldų. Čia reikės dar pagalbos, nes patys vargu, ar pasidarysite virtuvės baldus, ar spintą stumdomomis durimis.

Kur visus tuos žmones surasti greitai ir kad būtų patikimi? Paslaugos.lt yra būtent tas puslapis, kuriame galima ieškoti patikimų partnerių ir specialistų. Kodėl jie patikimi? Todėl, kad prisistato su nuotrauka, nebijodami atsakomybės už savo darbą. Tai jau daug ką pasako apie namų remonto specialistus. Be to ten yra galimybė komentuoti atliktus darbus, tad specialistai vargu ar norės gadinti reputaciją dėl vieno ar kelių neigiamų komentarų iš nepatenkintų klientų.

Apsilankykite Paslaugos.lt ir susiraskite jums reikalingus namų remonto specialistus vienoje vietoje.

© 2020 Mūsų namai

Theme by Anders NorenUp ↑