Taglauko durys

Laiptinės durys pigiau. Kur jas rasti?

durys

Geros laiptinės durys turi atitikti labai daug skirtingų reikalavimų, tad siūlome nepamiršti, kad kuo daugiau skirtingo tipo durų įvertinsite – tuo tikresnis galite būti, kad galiausiai rasite duris atitinkančias Jūsų poreikius.

Internete siūlomos ne tik laiptinės, tačiau ir rūsio durys bei visos kitos, kurios pritaikytos gana prastam orui, tad puikiai atrodo ir nesumažina savo funkcionalumo net ir tokiu atveju, kai oras lauke yra blogas. Taip pat siūlome nepamiršti, kad laiptinės durys, kaip ir visos kitos, turi būti labai tvirtos, tad tik tokiu atveju apskaitai bus juntama nauda ir galėsite džiaugtis, kad paskirta investicija atsiperka.

Ieškome geriausių durų internete

Geriausias būdas rasti tai, ko Jums reikia – ieškoti internete. Daugelis žmonių labai vertina pirkimo internetu galimybes ir būtent jomis pasinaudoti mes Jums ir siūlome. Kodėl rūsio durys, visos kitos durys dažniausiai perkamos internetu?

 1. Labiausiai vertinama tai, kad internete yra paprasčiau pamatyti akcijas ir duris įsigyti pigiau.
 2. Dažniausiai internete apskritai produkcija yra pigesnė.
 3. Kur kas paprasčiau pamatyti plačia durų pasiūlą.
 4. Internete galima rasti daug patarimų.
 5. Taip pat reikia įvertinti ir tai, kad internete konsultuoja profesionalai online būdu.
 6. Taip pat reikia įvertinti, ar galima prekės grąžinimo galimybė. Dažniausiai ji yra suteikiama.

Pirkti internetu verta dėl daugelio priežasčių. Tačiau svarbiausia yra rasti patikimas prekybos vietas, kuriose produkcija tikrai bus gera. Tokia, kokios tikimasi arba net ir dar geresnė.

Akcijos ir nuolaidos

Pats geriausias būdas įsigyti kokybiškas duris, tačiau per daug už jas nepermokėti – pirkti internetu, kadangi ten galima paprasčiau pamatyti akcijas ir nuolaidas, kurios leidžia rasti tai, ko reikia. Svarbiausia, kad akcijos nesumažina pačių durų kokybės, tad tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai taupote.

Žinoma, perkant su akcija reikia detaliau išsiaiškinti – kodėl ta akcija yra skelbiama. Kai kuriais atvejais laiptinės durys gali būti su brokais ir tokiu atveju jos parduodamos pigiau. Taip pat dažniausiai jau ir pačioje akcijoje yra skelbiama, kad tai galimybė įsigyti duris pigiau, kadangi jos yra su gedimais. Visgi, ne visai tai pamato, o vėliau ir pergyvena, kad daiktas ne toks kokybiškas, kokio tikėjosi. Taigi, pamatę akcijos ženklą taip pat susižinokite – kokia yra jo priežastis.

Kuo ypatingos laiptinės durys?

Jeigu reikalingos durys laiptinei, tokiu atveju būtent ir reikia rinktis duris, kurios yra skirtos jai. Paprasčiausiai skirtingoms erdvėms skirta ir atitinkama produkcija, kurui geriausiai pritaikyta konkrečiai erdvei. Juk laiptinės durys labai dažnai varstomos, jos dažniausiai turi sąlytį su blogu oru, tad geriausias pasirinkimas yra metalinės durys. Jos ne tik labai tvirtos, tačiau daugelis nustemba, kad ir gana gerai atrodo.

Geriausių durų pasirinkimas

Kadangi šiuo metu durų pasirinkimas labai platus  – siūlome neskubėti. Rinkitės tokias, kurio pasižymi funkcionalumui pagal jūsų poreikius. Taip pat atsiminkite, kad geriausia skirti kiek didesnę investiciją, tik jeigu tai garantuoja geresnę kokybę. Mokėdami pigiai galite permokėti.

Net ir pigiau kainuojančios laiptinės durys gali būti ir tikrai yra labai geras pasirinkimas, kuris leis Jums jaustis ramiai, kad įsigyta produkcija pilnai patenkins Jūsų poreikius. Svarbiausia visada pasitarti su profesionalais, kurie dažniausiai įvertin žmonių poreikius pateikia rekomendacijas ir leidžia džiaugtis geriausiomis durimis, kurios tinka ne tik laiptinei, tačiau  ir kitoms patalpoms, kurioms reikia daugiau saugumo.

 

Saugios ir estetiškos lauko durys

lauko durysŠiame straipsnyje aptarsime du pagrindinius lauko durims taikomus reikalavimus – saugumą ir estetišką išvaizdą. Lauko durys privalo ne tik patikimai saugoti Jūsų būstą ar biurą, bet ir estetiškai atrodyti, atliepdamos pastato fasado architektūrinį stilių ir papildydamos jį. Taigi, ką turime žinoti apie lauko durų suteikiamą saugumą ir perteikiamą namų ar įmonės savininko požiūrį į dizainą? 

 1. Saugumas, saugumas ir dar kartą saugumas!

Žmogaus būstas visais laikais buvo piktavalių taikinys. Netgi senaisiais amžiais, kai pirmykščiai žmonės bėgiojo po miškus ir pievas, pasipuošę kailiais, jų olose įrengti būstai būdavo traukos objektu laukiniams žvėrims. Jie bandydavo saugotis prisijaukinę ugnį, laužo šviesa gąsdindami laukinius priešus.

Šiais laikais mes turime daug patikimesnių piktavalių atbaidymo būdu. Tačiau dažnai, net žinodami, kokių saugumo priemonių turėtume imtis, nusprendžiame sutaupyti saugumo kaina. Tokiu atveju, dažniausiai suveikia posakis, kad „už saugumą reikia mokėti, o už saugumo nebuvimą – susimokėti“. Tad, jeigu nenorite nuostolių, už kuriuos gali tekti susimokėti vagystės atveju, vagims įsilaužus pro neapsaugotas duris, atsiminkite keletą paprastų būdų užtikrinti būsto ar biuro saugumą.

Rinkitės šarvuotas duris. Tai kol kas patikimiausios durys, kalbant apie apsaugą. Prieš pirkdami jas, įsitikinkite kokybe. Jos turi būti gaminamos iš sertifikuotų, aukštos kokybės medžiagų. Plieno lakšto storis turėtų siekti nuo 1,5 iki 3 mm. Taip pat turite įsitikinti, ar pakankamai tvirtos konstrukcijos yra durų stakta. Nepamirškite atkreipkite dėmesį ir į spynas – geriausia jas rinktis tik iš pasaulinėje rinkoje lyderiaujančių gamintojų. Tokių kaip: „Mottura“, „Dorma“, „Evva“, „Abloy“, „Assa“ ir kt. Atsižvelgę į šiuos kriterijus, įsigysite išties patikimas ir saugias šarvuotas duris.

 1. Durys – Jūsų būsto vizitinė kortelė

Besirinkdami lauko duris, turėtumėte skirti pakankamai dėmesio ir jų išvaizdai. Juk lauko durys – Jūsų būsto vizitinė kortelė. Jos gali papuošti Jūsų prieškambarį ir fasadą, arba priešingai – suprastinti jų išvaizdą. Jos turėtų būti ne tik dailiai nudažytos, nulakuotos, bet ir derėti su Jūsų būsto eksterjeru ir interjeru. Jeigu senesniais amžiais itin daug dėmesio skirta durų išvaizdai, o kai kurios iš jų – skirtos dvarams ar bažnyčioms – gamintos metų metais, tai sovietmečiu paplito niveliuotų, vienodai apipavidalintų durų mada.

Atgavę nepriklausomybę, vėl ėmėme siekti išskirtinumo ir daugiau dėmesio skirti gyvenamųjų ir komercinių pastatų individualumui sukurti. Tuo pačiu imta daugiau dėmesio skirti ir lauko durų išvaizdai. Šių dienų architektai siekia savo projektuojamų namų fasadus paversti išskirtiniais, o ir durų gamintojai įdeda daug pastangų kurdami originalius lauko durų sprendimus. Derinamas durų patikimumas, praktiškumas ir jų estetinis vaizdas. Dabar galima įsigyti net ir šarvuotas duris, puoštas stikliniais elementais, kurie nė kiek nesumažina durų apsauginių savybių.

Net ir paprastas medines duris galima paversti išskirtinėmis, nudažius jas keliomis spalvomis. Ypatingo rezultato sulauksite, nudažę lauko duris dvejomis – šviesesne ir tamsesne spalvomis. Pvz., pagrindine spalva rinkitės šviesų, prie fasado derantį atspalvį, o durų įsprūdų (jeigu Jūsų durys sprūdinės) įrėminimo pakraščius nudažykite gimininga tamsesne spalva.

Kodėl lauko durys – tokios svarbios?

Lauko durys atspindi pastato savininko skonį ir saugo būsto gyventojus ar įmonės darbuotojus nuo nesankcionuoto patekimo į vidaus patalpas. Tai riba, skirianti Jus nuo išorinio, kartais labai nesvetingo, pasaulio. Rūpinkitės savo lauko durų saugumu ir skirkite dėmesio jų estetiniam vaizdui, ir būsite palankiai įvertinti svečių ar įmonės klientų, o piktavaliai nepridarys Jums rūpesčių.

 

Durys

durysDurys – tai nėra viena iš daugybės namo detalių. Geros durys yra kur kas daugiau. Norint prikelti butą ar namus naujam gyvenimui, kartais verčiausia pradėti nuo naujų durų įstatymo. Tačiau matant tokį durų pasirinkimą kyla klausimas – kokios durys man būtų tinkamiausias?

Dažniausiai viskas priklauso nuo finansinių galimybių ir poreikių. Gerai suderinus šiuos aspektus, galima išsirinkti pačias tinkamiausias duris. Dažnai galvą sukt priverčia ne lauko, o vidaus durų pirkimas, kadangi šių reikės daugiau. Taip pat, greičiausiai, skirtingų, kadangi vienos bus skirtos miegamiesiems, kitos virtuvei, trečios vonios kambariui. Iškart kyla klausimai dėl šviesos, garso pralaidumo, medžiagos kokybės ir deramumo prie bendro namų vaizdo. Durys gali būti visokiausios: laminuotos vidaus durys, faneruotos vidaus durys, medinės vidaus durys ir t.t.

Prieš perkant duris reikėtų pagalvoti kas geriau, vidaus durys – faneruotos ar laminuotos? Tikros medienos ar paprasčiausia imitacija? Vidaus durys su stiklu ar be? Žinoma visa tai priklauso nuo to ką sau galite leisti. Dažnai durys imituodamos medieną, būna ne ką prastesnės negu tikro medžio. Taip pasirinksite pigesnį, bet ne prastesnį variantą. O renkantis ar vidaus faneruotos durys ar visgi laminuotos yra Jums tinkamesnės, taip pat turite atsižvelgti į finansines galimybes. Faneruotos vidaus durys paprastai yra brangesnės ir nors kokybiškos, jas gali sau leisti tik daugiau uždirbantis pirkėjas. Tad jeigu Jūs niekada negalvojote kaip norėtumėte namuose faneruotų durų, rinkitės kokybiškas laminuotas duris. Jos ne tik atlieka darbą ne prasčiau, jos taip pat atrodo stilingiau, yra pigesnės.

Naujos durys yra puiki proga visiškai pakeisti savo namų įvaizdį ir pojūtį. Geros ir priderintos durys suteiks užbaigtumo, prabangos, praktikos ir elegancijos jausmą. Tad jeigu perkate naujas duris, nepatingėkite išanalizuoti ko Jūs norite labiausiai ir ar Jūsų trokštamos durys derės namuose.

Štai keletas idėjų:

 

Šarvuotos durys: kad gyvenimas būtų saugesnis

šarvuotos durysŠarvuotos durys – geriausias pasirinkimas tiems, kurie ypač vertina savo privatumą ir saugumą. Jei anksčiau būdavo galima paprasčiausiai palikti prie lauko durų šluotą ir visi supratę, jog šeimininko nėra – net neidavo į vidų, tai šiuo metu net įprastos medinės duris nepadeda apsisaugoti nuo žmonių, kurie linkę pasisavinti ne savo turtą. Lauko durys namui turi būti pasirenkamos atidžiai įvertinus skirtingus aspektus. Būtent juos aptarti šiame straipsnyje ir bandysime tuo pačiu susikoncentruodami ties geriausiu pasirinkimu. Šiuo metu akcentuojama, jog tai šarvuotos durys, kurios pasižymi daugiafunkcionalumu.

Kodėl šarvuotos durys pigiau yra geras pasirinkimas?

 • Pirmiausia, žinoma, saugumas. Metalinės durys gali garantuoti, kad asmuo net ir labai norėdamas nepaklius be rakto į namus. Specialaus metalo konstrukcijos garantuoja, kad įprastai įrankiais, kaip plaktuku ar pjovykle nepavyktų įsilaužti į vidų. Net ir naudojantis vagims įprastais atsuktuvais ar kitomis priemonėmis, kurios gali reguliuoti užrakto širdelę – atrakinimas tampa paprasčiausiai neįmanomas.
 • Stiliaus pasirinkimo atveju galima rasti variantą, kuris puikiai derės tiek prie vidaus namų, tiek prie išorės interjero. Paprasčiausiai naudodamiesi paieškos sistema įveskite „Šarvuotos durys Vilnius“ ir Jums bus pasiūlyta daug skirtingų variantų. Jei nerandate varianto pagal savo poreikius, visada galite pasirinkti užsakymą pagal jūsų individualius norus.
 • Šarvuotos lauko durys kaina, palyginus su kitais variantais, yra net ir pigesnis variantas. Nelyginant saugumo aspektu, medinės durys gali būti kur kas brangesnės. O juk jų atliekama funkcija kur kas mažesnė.
 • Sandarumo atžvilgiu šarvuotos durys yra pats geriausias pasirinkimas. Pamirškite lauko garsus, pamirškite triukšmingus kaimynus. Durys tokios sandarios, kad nuo šiol galėsite džiaugtis tyla ir ramybe.

Buto durys akcija, tai reali galimybė įsigyti nuostabų variantą už itin patrauklią kainą. Šarvuotos durys kainos atžvilgiu itin patrauklus pasirinkimas taupantiems. Jei dar pasinaudosite laikotarpiu, kuomet siūlomos įvairios akcijos, galite rasti variantų, kurie savo įkainiais jus labai nudžiugins. Šarvuotos durys akcijos metus taip pat dažnai siūlo ir įvairiausius priedus, kurie gali padėti turimas duris padaryti kur kas visapusiškesnėmis. Šarvuotos durys taps geriausia jūsų apsauga. Pamirškite signalizacijas ar panašaus pobūdžio aspektus, kurie jums gali pranešti apie įsilaužimą. Paprasčiausiai užkirskite tam kelią pasinaudodami geriausiais pasiūlymais. Šarvuotos durys – variantas priimtinas visiems.

Individualaus dizaino durys Vilniuje

durys VilniujeModerniai ir jaukiai atrodančių namų kūrimas yra glaudžiai susijęs su didelėmis pastangomis, ieškant geriausių ir tinkamiausių savo namų interjero tobulinimo sprendimų. Kiekvienas iš mūsų žinome, kaip malonu būti namuose, kuriuose viskas – nuo dieninių užuolaidų iki medinių durų – yra suderinta, harmoninga ir puikiai dera tarpusavyje. Labai svarbios interjero kokybei yra vidinės  namų durys. Jų įvairovė yra stulbinanti. Pavyzdžiui, durys Vilniuje jau ilgą laiką nenusileidžia nei savo kokybe, nei įvairių modelių gausa.

Daugelis iš mūsų kaip įmanydami stengiamės, kad mūsų namuose apsilankiusiems svečiams būtų malonu pas mus svečiuotis, ir kad jie jaustųsi jaukiai ir patogiai. Suprantama, norint pasiekti tokį rezultatą, reikia įdėti nemažai pastangų ir nepamiršti, kad komfortą sukuria ne viena, o daug įvairių detalių. Trumpiau tariant, kiekviena interjero detalė turi būti skoningai parinkta ir derėti prie likusio interjero. Žinoma, pirmasis elementas, kuris labiausiai krinta į akis, yra durys, kurios atskiria skirtingas mūsų namų erdves.

Būtent dėl to jų negalima nuvertinti ir, juolab, rinktis atmestinai. Jei jūs visada linkę skirti ypač daug dėmesio detalėms, greičiausiai norėsite pasirinkti pagal užsakymą pagamintas duris. Tai leidžia suasmeninti kiekvieną baldą ir interjerą paversti tikru jūsų idėjų įkvėptu meno kūriniu. Kadangi gyvename vartotojiškoje visuomenėje, gamintojai mums nuolat stengiasi pasiūlyti vis daugiau patogių galimybių, todėl durys Vilniuje nėra išimtis. Kiekvienas, net ir itin specifinis jūsų reikalavimas gali būti patenkintas be didelio vargo.

Be abejo, prieš pateikdami individualų užsakymą, turite patys gerai žinoti, ko jums iš tikrųjų reikia. Juk tai ne vienkartinis gaminys, kurį kada panorėję pakeičiame kitu, todėl, kurdami savo naujųjų durų viziją, atsižvelkite į įvairius kriterijus. Tiems, kurių namų interjeras jau yra sukurtas, pasirinkti duris yra kur kas paprasčiau, nes pastarąsias belieka priderinti prie likusių detalių visumos, tačiau pradėjusiems interjerą kurti nuo pagrindų gali tekti gerokai paplušėti.

Jei turite būsimų durų viziją, tačiau nežinote, kaip teisingai ją perteikti gamintojams, pasikonsultuokite su jais. Pasistenkite įvardyti pagrindinius reikalavimus, kuriuos keliate vidinėms savo namų durims. Gamintojai ir prekybininkai visuomet yra linkę kuo tiksliau perprasti kliento poreikius, nes tai leidžia sukurti optimalų gaminį, patenkinanti kliento lūkesčius. Taigi, jau dabar imkitės veiksmų, nes durys Vilniuje parduodamos vienomis patraukliausių kainų – išsirinkite tai, ko visuomet norėjote.

Medinės durys vidaus interjere

durysĮrenginėjant ar atnaujinant būstą, pradedama nuo naujų langų, lauko durų ir vidaus apdailos, o vidinės durys paliekamos pabaigai. Tačiau, taip neturėtų būti.

Kuriant interjerą, pirmiausia, reikėtų jį apgalvoti iki smulkmenų ir tik tada imtis veiksmų, o ne spręsti darbų eigoje. Vidaus durys – ne tik praktiška patalpų atskyrimo detalė, tačiau ir visą interjerą papildanti dalis.

Vyrauja nuomonė, jog vidaus durys turėtų būti derinamos prie grindų spalvos, taip sukuriant harmoningą būsto vaizdą. Tačiau, tai ne visai tiesa. Siekiant sukurti išskirtinį interjerą, durys gali kardinaliai skirtis ne tik nuo grindų, tačiau ir nuo kitų vyraujančių spalvų ir sudaryti žaismingą bei kontrastišką įvaizdį.

Žinoma, jog šviesios spalvos optiškai praplatina erdves, todėl nedideliems butams, tinkamiausios baltos ar šviesios medienos durys, na, o jei patalpos didesnės, duris galima rinktis ir tamsesnių spalvų. Tačiau ši taisyklė galioja taip pat ne visada. Jei sienos šviesios, tamsios durys sudarys jaukų kontrastą ir negadins vaizdo net mažame butelyje. Durų pasirinkimas labai platus: jos gali būti lygios ar išpjautos, su stiklu ar stiklo detalėmis. Matinis stiklas, puoštas subtiliais fragmentais – tikra durų ir visų namų puošmena, be to, jis nepermatomas, todėl tokias duris galima rinktis ir miegamojo ar vonios kambariui.

Vidaus durų kaina svyruoja nuo šimto iki kelių tūkstančių litų. Žinoma, norint kokybės, vertėtų rinktis brangesnes duris. Tačiau derėtų pasidomėti, už ką mokami pinigai.

Prieš renkantis duris, reikėtų nuspręsti, kokia pinigų suma bus skirta. Juk tai ne vienadienė investicija, o pasirinkus brangesnes, tačiau kokybiškas duris, jų nereikės keisti ir kito remonto metu.

Prieš pasirenkant duris, reikėtų atsižvelgti ne tik į jų kainą. Labai svarbus gamintojas, mediena, pagaminimo laikas bei pačios medienos apdorojimas. Geriausia, jei gamintojas suteikia garantiją. Reikėtų pasidomėti, kokios rūšies mediena, ar ji tinkamai išdžiovinta ir neturi drėgmės (kitu atveju, durys gali deformuotis). Ar jos gerai laminuotos ir nebijo sąlyčio su vandeniu. Taip pat labai svarbus ir betriukšmis mechanizmas, juk nesinori atidarant duris, prikelti visų namų gyventojų. Rankenas, geriausia, rinktis tvirtas, kurios nekeistų savo vietos net ir ilgą laiką dažnai varstant duris.

Durys – ne tik funkcionalus elementas, tačiau ir reikšminga interjero detalė, todėl apie jas reikėtų pagalvoti iš anksto, o ne palikti paskutinei minutei. Tokiu būdu galima gauti puikią kokybę už gerą kainą ir džiaugtis jaukiais namais.

© 2020 Mūsų namai

Theme by Anders NorenUp ↑