Tagkreditas

Greitieji kreditai laiptinėse nesimėto

greitieji kreditaiGreitųjų kreditų bendrovės Lietuvoje kopia į populiarumo viršūne. Pasirodo, pastarieji metai smulkiojo kreditavimo bendrovėms itin sėkmingi. Žmonės pagaliau atsikratė mitų ir baimių, susijusių su skolinimu, o atsakingo skolinimosi politika duoda dar geresnių rezultatų. Visgi, populiarėjantys greitieji kreditai paskatino ir naujas ne itin legalaus verslo Lietuvoje apraiškas.

Tai kreditai iš privačių kreditorių. Kitaip sakant nelegalios paskolos. Gal jau ir Jūs pastebėjote, jog internete gausu skelbimų, siūlančių pasiskolinti greitai ir be jokio užstato. Be to, pinigėliai bus išmokami grynais, o teisę į paskolą gali net ir patvarių pajamų neturintys žmonės. Panašių skelbimų su užrašu, jog teikiamos greitos paskolos dažnai galima prie viešojo transporto stotelių, taip pat skelbimų lentose ar net ant laiptinės durų.

Labai svarbu žino, jog tokio tipo skelbimai tikrai nėra greitųjų kreditų bendrovių reklama. Dažniausiai tai pavieniai asmenys, norintys iš pinigų skolinimo uždirbti gerus pinigus.

Kodėl verta saugotis?

Taip jau yra, kad greitai ir patogiai gauti pinigų labai vilioja, todėl net ir ant laiptinės durų pamačius skelbimą, kad štai taip greitai suteikiami greitieji kreditai, susilaikyti sudėtingoje finansinėje situacijoje sunku. Tačiau atminkite, kad pasiskolinus tokiu būdu, tikėtina, jog pinigus Jums paskolins fizinis žmogus, o ne įmonė.

Kuo tai blogai?

Lietuvoje visi kredito davėjai, tokie kaip bankai, greitųjų paskolų bendrovės ar lizingo įmonės yra registruojamos į oficialų kredito davėjų sąrašą ir kontroliuojamos valstybinių institucijų. Šios įmonės privalo veikti pagal keliamus reikalavimus ir paisyti Lietuvos Respublikos įstatymų. Tuo tarpu žmogus, skolinantis pinigus be jokių sutarčių, nesuteikia jokios garantijos. Tai reiškia, jog jis gali reikalauti itin didelių palūkanų už paskolą, be to, pinigus paprašyti grąžinti kada panorėjęs. Be to, labai dažnai tokio tipo paskolos suteikiamos be jokių oficialumų. Tai reiškia, jog net ir nukentėję ar apgauti savo išsirinkto kreditoriaus neturėtumėte teisės kreiptis į jokias institucijas reikalauti pagalbos.

Tuo tarpu greitieji kreditai, suteikiami oficialių bendrovių yra ne tik reali finansinė pagalba sunkiu metu, bet ir užtikrina saugumas. Pasirašę sutartį su kreditoriumi susipažįstate su vienas kito pareigomis, o iškilus nesklandumams ar konfliktui, teisybės galite reikalauti atitinkamose institucijose.

 

Neplanuotam namų remontui padės kreditas

kreditasNežinomas filosofas kadaise yra pasakęs visiems laikams tinkantį posakį, jog gyvenimas yra kupinas netikėtumų. Iš tiesų taip ir yra. Sunku nuspręsti, kas bus rytoj ar poryt. Todėl žmonės skatinami visuomet planuoti, būti atsargiais, taupyti „juodai dienai“. Tačiau ne visuomet viskas pavyksta pagal planą, mat likimas kartais vis tiek pakiša keletą pokštų. Kuomet tie pokštai susiję su finansiniais sunkumais ir papildomomis neplanuotomis išlaidomis – nėra džiugu, tačiau smagu žinoti, jog šiandien tam gali padėti kreditas.

Avarija pas kaimynus

Viena iš ypač tipinių neplanuotų situacijų, kuomet gali prireikti pinigų visai netikėtai ir visai nemažai – namų  remontas. Įsivaizduokite, kad Jus užpylė kaimynai ir visas butas permirkęs vandeniu. Reikia iš esmės atnaujinti kambarius, pertapetuoti sienas, pakeisti lubas, kilimus ar net baldus. Tai tikrai kainuoja didelius pinigus ir reta šeima gali pasigirti, jog turi atsidėjusi tiek santaupų, kad užtektų suremontuoti visą butą. Štai Jums ir pagelbės smulkiųjų kreditų tiekėjai. Jie gali pasiūlyti Jums tinkantį variantą ir paskolinti pinigų remontui. Vos keliolika minučių, vienas kitas parašas ir Jūs jau keliaujate į statybinių medžiagų parduotuvę rinktis naujų tapetų ir kilimo.

Nelaimingi atsitikimai

Ypač dažnas atvejis, kuomet namuose tenka neplanuotai daryti remontą yra gaisras. Specialistai pastebi, jog tai gali būti ir visai nedidelis gaisrelis, tačiau pasekmės tikrai nedžiugia. Dažniausiai tokiu atveju kreditas suteikiamas be didelių išlygų. Juk tikrai nemalonu kasdien grįžti į namus, kurie gesinant ugnį buvo sulieti vandeniu, kurie vis dar prisismelkę dūmų kvapo. Dažniausiai tokiais atvejais reikalingas kapitalinis remontas, kuris atsieina ne vieną atlyginimą. Greitas kreditas gali pagelbėti tokioje situacijoje ir šiek tiek palengvinti finansinę naštą.

Skolinamės atsakingai

Iš tiesų neplanuotose gyvenimo situacijose pasiskolinti šiek tiek pinigų yra puiki ir patogi idėja. Mat norimą remontą ar naujus baldus galite įsigyti jau dabar ir nereikia laukti kitos ar dar kitos algos. Tuo tarpu finansinės naštos nepajuntate, nes per tam tikrą laiką skolą grąžinate dalimis. Neužkraukite savęs neigiamomis emocijomis, nesukurkite nepatogių situacijų ir apie viską pagalvokite iš anksto. Jei elgsitės tinkamai, ir namai gražūs, ir piniginėje vėjai nesiaučia.

 

Taupyti ar imti paskolą perkant buities prietaisus?

www.minipaskola.ltPerkant buities prietaisus, kalbama, jog verčiau pataupyti kelis mėnesius ir pakentėti sus senuoju prietaisu ar apskritai be jo, nei imti pinigus paskolai ir eikvoti pinigus mokant palūkanas. Tačiau ar visada tai pinigų eikvojimas? Portalo www.minipaskola.lt atstovai kasdien susiduriantis su paskolas imančių žmonių istorijomis, siūlo pažvelgi į tą pačią situaciją kitu kampu – kiek prarandate neturėdami reikiamo buities prietaiso?

Svajojate apie indų plovimo mašiną, nes po šeimos pagausėjimo indai nebedingsta iš plautuvės? Puikus laikas pradėti jai taupyti, tačiau sėkmės eikvojant vandenį. Ar žinote, jog indaplovių populiarumą lemia tai, kad jos ne tik palengvina indų plovimą, tačiau ir taupo vandenį. – net iki 60 %  vandens kiekio, įprastai sunaudojamo indus plaunant plautuvėje. Ji taip pat taupo laiką, kurį turint indaplovę galite praleisti su šeima. Taigi įsigijus indaplovę dabar ir mokant palūkanas už paskolą jus neprarasite nieko, nes sutaupysite vandens ir laiko.

Senasis šaldytuvas pradėjo krėsti pokštus ir vidury tylios nakties pradeda triukšmingai dirbti variklis? Visa šeima sukyla ant kojų galvodami, jog prasidėjo karas? Ne pats maloniausias jausmas. Žinoma, galima ausis užsikišti kištukais, tačiau tai ne visada gera idėja, ypač turi mažą vaiką ir visuomet norite girdėti ar jis nepradėjo verkti. Žinoma, galima kentėti ir kantriai kelis mėnesius taupyti nenumatytoms šaldytuvo išlaidoms, tačiau ar tai tikrai verta, žinant jog dar kelis mėnesius neturėsite kokybiško miego, būsite suirzę ir nepatenkinti gyvenimu? Žinoma, sakoma, jog ir šuo kariamas pripranta, tačiau ar mes šunys?

Pradėjote domėtis sveiku gyvenimo būdu ir sportuoti bei norėtumėte įsigyti dviratį, tačiau taupydami nuo atlyginimo jį galėsite įsigyti tik spalio mėn? Žinoma, galima važinėti ir spalio mėnesį iki kol prisnigs, tačiau paėmę paskolą dabar, galėsite dviračiu važinėtis dar tris mėnesius. Iki žiemos sustiprėsite, numesite svorio, jausitės geriau ir žiemą pasitiksite sveikesni. Ar tai verta palūkanų, retoriškai klausia minipaskola.lt portalo atstovai. Atsakymas galvoje skamba paprastai – taip, dažnai buities daiktus verta turėti dabar ir čia, nei laukti.

© 2019 Mūsų namai

Theme by Anders NorenUp ↑