Tagkokybiški baldai

Našiam įmonės darbui – kokybiški biuro baldai

biuro baldaiNemaža dalis įmonių vadovų yra suinteresuoti tik į sėkmingus darbo rezultatus, tačiau pamiršta, kad produktyvų komandos darbą lemia galybė faktorių. Vienas jų – biuro baldai. Tiesa, iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti keista, kaip baldai gali daryti įtaką darbuotojų emocinei ir psichologinei savijautai bei susikoncentravimui ties konkrečia užduotimi, tačiau Amerikoje atliktų mokslinių tyrimų rezultatai parodė, kad kolektyvas, dirbantis patogiai ir praktiškai suprojektuotame ofise, greičiau ir kokybiškiau atlieka jiems pavestas užduotis. Taigi, kokius biuro baldus rinktis, kad jūsų darbuotojai ofise jaustųsi patogiai?

Rinkdamiesi baldus namams, dažniausiai atkreipiame dėmesį į jų kokybę, praktiškumą ir estetinę išvaizdą. Lygiai ta pati taisyklė galioja ir apstatant biurą. Biuro baldai – ne vieta, kurioje reiktų taupyti, juk kokybė niekada nekainuoja pigiai. Kokybiški baldai gali tarnauti ne vienerius metus, jūsų neerzins traškantys stalo stalčiai ar klibanti kėdės koja. Tuo tarpu, jei rinksitės pigius baldus, tikėtina, kad turėsite dalį savo laiko skirti broko šalinimui, o tai reiškia ne tik sutrikdytą darbo dieną, bet ir papildomas išlaidas.

Darbo aplinka turi neblaškyti, todėl apstatant biurą, reikia gerai pagalvoti, kokių baldų jums reikės. Rinkitės tik tuos, kurie yra būtini efektyviam darbui, nes apkrauta patalpa blaško darbuotojus ir apsunkina jų darbą. Kita vertus, jei norite sukurti šiuolaikišką ir modernų biurą, nepamirškite išskirti poilsio ar apmąstymo zonos, kurioje darbuotojai gali patogiai atsisėsti ant fotelio ar sėdmaišio bei apgalvoti tolimesnę savo darbų strategiją.

Be to, svarbu nepamiršti, kad darbo našumą lemia ir spalvų harmonija, todėl biuro baldai, interjero detalės ir sienos tarpusavyje turėtų derėti bei patraukliai atrodyti. Vertėtų vengti ryškių, dėmesį blaškančių spalvų. Puikus klasikinis derinys: švelnių, pastelinių spalvų sienos ir keliais tonais tamsesni baldai. Visgi, reikia atminti, kad ant itin tamsių spalvų ar stiklinių baldų puikiai matosi visos dulkės ar pažeidimai, todėl vertėtų neskubėti ir paieškoti „aukso viduriuko“.

Ir galiausiai, biuro kėdės – tai svarbiausias biuro baldas, juk ant jų darbuotojai praleidžia daugiausiai laiko, todėl jos turi būti patogios ir universalios. Paprasčiau tariant, darbuotojui turi būti sudaryta galimybė pasireguliuoti kėdės aukštį, atlošo padėti pagal savo individualius poreikius.

Taigi, biuro baldai bei sukurta atmosfera turi išties didelę įtaką jūsų darbuotojų savijautai, o tuo pačiu ir sėkmingiems darbo rezultatams. Tad, svarbu viską apgalvoti iki mažiausių smulkmenų. Sėkmės!

 

 

 

.

 

Baldų ir spalvų deriniai namuose

SkigardĮrenginėjant būstą labai didelį dėmesį skiriame interjero spalvoms ir deriniams. Dažniausiai rinkdamiesi baldus žinome, kaip turėtų atrodyti miegamasis, svečių kambarys, prieškambaris, vonia ar virtuvė. Tačiau ne  visuomet žinome, ar tas pasirinkimas tinkamas ir logiškas. Spintų slankiojančiomis durimis gamintojai atskleidžia, kad žmonės vis dažniau ieško pačių įvairiausių spalvų ir raštų spintų. Kadangi tokio tipo spintų pasirinkimas yra itin plačiausias, žmonės noriai jas pritaiko įvairiose namų erdvėse. Tačiau renkantis šių spintų spalvas labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kur kokias spalvas naudoti tinkama.

  • Miegamasis dažniausiai yra ta vieta, kur žmogus nori pailsėti, atsikvėpti it atgauti naujų jėgų. Žinoma, čia drabužių spinta yra labai reikalinga, tačiau svarbu pasirinkti tinkamas spalvas. Geriausiai miegamojo patalpoje naudoti švelnias spalvas. Jos gali būti tiek šviesios, tiek tamsios, taip pat tinkami švelnių ir tamsesnių tonų deriniai. Jei mėgstate akcentus – galite pasirinkti vieną kitą raudoną aksesuarą, tačiau labai svarbu nepadauginti tokių spalvų, kad poilsis būtų kokybiškas.
  • Svetainėse renkantis baldus, labai svarbų vaidmenį atlieka drabužių spintą. Tačiau svetainėje puikiai gali atrodyti ir nedidelė pertvara. Norvegijoje toks baldas vadinamas Skigard, o mūsų krašte labiau tinka širmos pavadinimas. Toks svetainės akcentas taip pat turi būti tinkamų spalvų. Nors svetainė taip pat yra poilsio zona, čia jau tinka kiek drąsesni deriniai. Svetainėje ne nuodėmė naudoti ryškias rožines, raudonas, sodrias mėlynas ir net žalias spalvas. Svarbiausia – spalvų dermė tarpusavyje. Čia taip pat neprašausite pasirinkę šviesių tonų ir tamsių spalvų derinius.
  • Planuojant virtuvės baldus, turėtumėte rinktis spalvas labai atidžiai. Čia netinkami deriniai gali padaryti Jums meškos paslaugą ir virtuvė taps šalta, nejaukia namų zona. Tinkami deriniai virtuvei: raudona  ir balta, mėlyna ir pilka, geltona ir žalia. Svarbiausia, atsakyti sau į klausimą, kokią virtuvė norite sukurti. Jaukiai patalpai tiks švelnios, bet šiltos spalvos, o modernaus stiliaus virtuvei su stumdomomis durimis puikiai pasitarnaus ir ryškios spalvos su ornamentais bei netradicinėmis linijomis.
  • Interjero dizaineriai atskleidžia paslaptį, jog dėl to, kad vonia dažniausiai  turi daug įvairius aukščių, išmatavimų ir paviršių baldų. Todėl čia galite rinktis derinius iš trijų spalvų ir atspalvių, o tinkamai juos suderinę visuomet gausite puikų interjerą. Vonioje nereikia vengti nei žalios, nei raudonos, nei violetinės, nei geltonos spalvos – visos jos čia tinka. Tačiau mėgstantiems tradicija, žinoma, labiausiai patiks melsvos ir pilkos spalvų atspalviai ir deriniai, primenantys vandenį ir tekančią ramybę.

Antikvariniai darbo kambario baldai interjere

Darbo kambarys – vienas svarbiausių kambarių namuose, todėl jo įrengimui reikia skirti nemažai dėmesio, gerai apgalvoti baldų pasirinkimą bei išdėstymą. Darbo kambario interjeras – labai svarbus, nes atlieka keletą funkcijų. Pirmiausia, darbo kambariui skirti baldai turi būti ne tik patogūs, bet ir funkcionalūs. Pagrindiniu darbo kambario centru tampa rašomasis stalas, prie kurio derinama kėdė, reikalingos komodos ir visos kitos interjero detalės. Be patogumo, darbo kambarys turi atlikti ir tam tikrą reprezentacinę funkciją. Net jei jame ir nepriiminėsite klientų, kuriama atmosfera turi nuteikti darbui

darbo kambario baldai

Darbo kambario funkcijas atlikti padeda antikvariniai baldai. Daugelis jų yra gaminti pagal specialius užsakymus ir pasakoja savo istoriją, todėl sukuria darbui palankią atmosferą. „Karališki liūto baldai“ siūlo įvairių stilių restauruotus antikvarinius baldus darbo kambariui. Antikvarinis rašomasis stalas – puikus pasirinkimas, kuris užtikrins komfortą ir pasitikėjimą savimi, sukurs jaukią kambario atmosferą. Tai pagrindinis darbo kambario baldas, prie kurio derinami visi kiti interjero elementai. Ilgaamžiškumu ir patikimumu pasižymintys antikvariniai baldai žavi kokybe bei ergonomiškumu, o dabartiniai baldų gamintojai šiems aspektams skiria kur kas mažiau dėmesio.

Senoviniai baldai užburia savo unikalumu. Visi antikvariniai baldai yra restauruoti, patyrę meistrai iki menkiausių detalių atkuria pirmapradę baldo išvaizdą. „Karališki liūto baldai“ siūlo įvairių stilių baldus: prabangius ampyro stiliaus baldus, restauruotus romantika dvelkiančius provanso stiliaus baldus, elegantiškus rokoko ar baroko stiliaus baldus darbo kambariui, senovinius baldus, dekoruotus raižiniais.

Kaip dekoro elementai raižiniai ant baldų atkartoja įvairius gamtos elementus, dažna antikvarinių baldų detalė – liūto kojų motyvas. Tai didybės, pasitikėjimo savimi ir noro dominuoti ženklas. Dėl antikvarinių baldų darbo kambario interjeras formuojamas kaip darbui tinkama erdvė, kurioje juntamas saugumo jausmas, spinduliuojama pasitikėjimo savimi atmosfera.

Tokie yra ir „Karališki liūto baldai“ siūlomi antikvariniai baldai: jie padeda darbo kambaryje sukurti individualią erdvę, jaukią ir darbui nuteikiančią atmosferą. Antikvarinis rašomasis stalas, kėdė ar kiti antikvariniai baldai kuria pastovumo, stabilumo įspūdį.

Įvairiais laikotarpiais baldai pagal užsakymą buvo gaminami įvairių profesijų atstovų darbo kambariams įrengti, jais naudojosi advokatai, teisėjai, klerkai ir įmonių vadovai. Naudoti baldai yra restauruoti, atkurta jų pirminė išvaizda, todėl pasirinkdami darbo kambario baldus iš antikvarinių baldų asortimento tikrai nesuklysite. Tai prabanga ir kokybė, kurią garantuoja ilgaamžės baldų gaminimo tradicijos. Naudoti baldai – jau patikrinti laiko ir atlaikę jo išbandymus, todėl kelia pasitikėjimą. Ne veltui ir dabar prabangiems darbo kambariams ar kabinetams įrengti dažnai pasirenkami ne modernūs, o naudoti ir restrauruoti antikvariniai baldai. Tokius baldus savo kontoroms dažnai renkasi teisininkai, verslininkai, finansų ekspertai – klientui antikvariniai baldai tarsi savaime perduoda žinutę, kad už antikvarinio rašomojo stalo sėdinčiu asmeniu galima pasitikėti, kad jis turi sukaupęs patirties ir turi tinkamą kompetenciją.

© 2019 Mūsų namai

Theme by Anders NorenUp ↑