Tagkėdės

Ką reikia žinoti kad išsirinkti tinkamus minkštus baldus

Kiekvienas kambarys namuose, ypatingai svetainė, miegamasis ar kitos vietos, skirtos poilsiui turi būti be galo patogios. Atrasti tą trokštamą patogumą mums leidžia gerai parinkti, kokybiški minkšti baldai. Tačiau kaip išsirinkti tokius minkštus baldus, kurie labiausiai tiks jūsų namams?

Prieš perkant naujus baldus, svarbiausia yra įsitikinti, kad gamybos medžiagos yra kokybiškos, kaip ir pačių baldų konstrukcija. Didžioji baldų vertės dalis yra dažniausiai yra nepastebima, nes svarbiausia yra stabilus pagrindas ir kokybiškos gamybos medžiagos.

Kad išsirinkti baldus kurie tiks jums ir tarnaus daug metų, svarbiausia yra kreipti dėmesį į minkštų baldų komfortą ir stilių. Prieš įsigyjant fotelį ar sofą, kuo ilgiau ir patogiau pasėdėkite ant jums patinkančių modelių. Sėdėkite taip, lyg būtumėte namuose, nes tik taip pajausite visą baldų patogumą ir savybes. Atsipalaiduokite ir pasistenkite išbandyti kuo daugiau jums labiausiai patogiausių poilsio, gulėjimo pozų. Įsitikinkite, kad baldai atitinka visus jūsų patogumo norus.

fotelis

Fotelis. Nuotrauka iš https://www.gintarobaldai.lt/visi-baldai/minksti-baldai/foteliai.

Laikui bėgant pamažu atskirkite jums patinkančius variantus. Lyginkite svarstomus baldus palaipsniui pagal geriausias jų savybes ir svarbiausius jų kriterijus.

Grožis tikrai nėra pats svarbiausias. Tam, kad sofa ar fotelis tarnautų kuo geriau ir ilgiau, privalo būti kuo stipresnė konstrukcija. Jei baldas bus naudojamas retai, ši taisyklė yra mažiau svarbi, bet dažniausiai naudojamiems baldams tai yra didžiausia būtinybė. Kietmedžio konstrukcija yra geriausias pasirinkimas, nes yra kur kas tvirtesnis jei minkštesnio medžio rūšies pagrindas, todėl konstrukcija bus labai tvirta.

Baldai, kuriuos statysite kambario viduryje turi turėti kuo tvirtesnę nugarinę dalį. Plona ir nekokybiška atrama suteiks baldui nestabilumo. Geri minkšti baldai turi sverti daug. Jeigu tokius baldus transportuoti yra lengva, vadinasi jų konstrukcija yra labai prasta ir nekokybiška. Kadangi minkšti baldai nuolat patiria daug įtampos dėl nuolat sėdinčių žmonių, baldai turi atrodyti gan sunkūs. Tvirti minkšti baldai yra dar svarbesni šeimoms su vaikais, kai ant baldų yra nuolat šokinėjama.

Prieš pat perkant baldus, kurių nėra jokioje parduotuvėje ar salone, paieškokite tokio modelio, kuris yra panašiausias į jūsų pirmąjį pasirinkimą. Būtinai žinokite kiek naujieji baldai užims vietos ir kokioje vietoje jie stovės. Taip žinosite, ar baldai tinka jūsų kambariui ir ar jie nesukels nepatogumų žmonėms vaikštant ir judant tarp jų. Svarbiausia yra nepamiršti, kad kokybė žymiai svarbesnė už išvaizdą, nes ji užtikrina, kad jūsų baldai tarnaus ilgai ir bus labai patogūs.

Net pats menkiausias įlinkimas ilgesnių baldų viduryje parodo yra labai nekokybišką jų konstrukciją Tokie baldai yra labai nepatvarūs ir net po trumpo naudojimo greičiausiai subyrės. Jeigu norite patvarių ilgų baldų, rinkitės tokius, kurie naudoja patvaresnę, metalinę konstrukciją.

 

Kėdžių užvalkalai vestuvėms

kėdžių užvalkalaiSuorganizuoti kokybiškas vestuves yra gana sudėtingas darbas, ypač tokiu atveju, jeigu jį atliekate patį pirmą kartą. Natūralu, kad stengiantis palengvinti savo gyvenimą jaunavedžiai pasisamdo profesionalus, kurie didelę darbo dalį atlieka už juos. Skirtingi asmenys atsakingi už skirtingus darbus gali užtikrinti, kad galutinis rezultatas bus puikus. Kėdžių užvalkalai, kurie dedami per vestuves, taip pat pasirenkami gana atidžiai ir įvertinus gana daug skirtingų kriterijų. Juolab, net ir pasirinkti kompaniją, kurios paslaugomis planuojate pasinaudoti, nebus taip paprasta, kaip gali pasirodyti.

Rekomenduojame pasinaudoti kėdžių užvalkalų nuomos suteikiamomis paslaugomis, kadangi tai puikiausias būdas susikurti išskirtinį interjerą labai paprastai. Nuoma visada yra geresnis pasirinkimas, kadangi:

  1. Nuomoti kėdžių užvalkalai visada yra kokybiški, kadangi jokia save gerbianti įmonė nesutiktų išnuomoti nekokybiškų užvalkalų. Galite būti tikras, kad pavyks gauti pačios aukščiausios klasės kokybę.
  2. Tuo pačiu nuomoti visada yra pigesnis pasirinkimas, taigi jeigu per vestuves turite ir taip labai daug išlaidų ir siekiat sutaupyti bent jau kažkiek – tokiu atveju verta pasinaudoti šia galimybe.
  3. Kai kurie asmenys baiminasi, kad nuomodami jie prisiima per daug atsakomybės ir jeigu užtiesalui kas nors atsitiks – jie turės jį nusipirkti. Tai nėra visiška tiesa. Kiekviena įmonė nustato savas sąlygas, tad siūlome jas kuo detaliau perskaityti, kad galėtumėte pasirinkti tą įmonę, kurios suteikiamos paslaugos Jums visiškai tinka.

Kėdžių užvalkalai gali iš esmės pakeisti visą vestuvių vietos nuotaiką. Jeigu gavote tokią vietą, kuri yra gana niūri ir nesijaučiate joje maloniai – tokiu atveju siūlome pasinaudoti profesionalų suteikiamomis paslaugomis. Nuomoti užvalkalai gali visiškai pakoreguoti spalvą ir bendrą atmosferą. Pavyzdžiui, jeigu visur labai tamsu – tokiu atveju balti užvalkalai suteiks jaukumo. O kadangi kėdžių būna tikrai daug – dekoruotos jos sukurs jaukią atmosferą. Svarbiausia įvertinkite skirtingus kriterijus pasirinkite tokią įmonę, kurios suteikiamos paslaugos Jums visiškai tiktų. Būtinai detaliai persiskaitykite, kokios sąlygos apipina nuomą.

Vestuvės – nuostabi šventė, kuri visam gyvenimui sujungia du žmones. Pagalvokite apie visas smulkmenas, kad vestuvės būtų tobulos. Tokios, kokių yra vertos kiekviena pora.

 

Minkštų baldų restauravimas namuose

minkštų baldų restauravimasMėgstame patys užsiauginti maistą namuose, susikalti lentyną ar perdažyti namų sienas. Minkštų  baldų restauravimas savomis rankomis – taip pat įgyvendinamas dalykas. Internete gausu nuotraukų, video įrašų ir patarimų kaip tai padaryti patiems. Trumpai apžvelkime kaip tai vyksta. Pagrindiniai daiktai kurių jums prireiks: elektrinis pneumatinis kabių šautuvas, dėžutė kabių, įrankis kabėms ištraukti (replės ar atsuktuvas su plaktuku), kartono juostelės ir karšti klijai (jei klijuosite dekoracines detales). Na, ir be abejo, naujas audinys ir kitos reikiamos detalės baldui atnaujinti, pvz. dekoracinės detalės.

Kiek metrų audinio jums prireiks, priklauso nuo baldo. Kėdei ar nedideliam foteliui vidutiniškai reikia nuo dviejų  iki keturių metrų audinio, didesniam foteliui ar kušetei turėtų užtekti iki septynių metrų, o sofoms vidutiniškai sunaudojama nuo devynių iki keliolikos metrų. Apsidraudimui nusipirkite audinio šiek tiek daugiau – juk visada iš likučių  galima paruošti dailių pagalvėlių. Jei turite įgūdžių, galite vienspalvį audinį nudažyti mėgstamais raštais ar papuošti detalėmis (pvz., raišteliais, perlais ar karoliais), tačiau parduotuvėse neabejotinai jūsų laukia ir taip nemažas gobelenų pasirinkimas.

Minkštų baldų restauravimas prasidės nuo baldo išardymo. Nuimkite seną audinį atsargiai išimdami jį laikančias metalines kabes. Prieš jas nuimant įsidėmėkite kuriose vietose ir kaip jos yra pritvirtintos, vėliau tokia pačia schema galėsite sukabinti naują audinį. Padarykite keletą nuotraukų – jos padės prisiminti ne tik kabių padėtį, bet ir kaip susideda pats baldas. Kerpant naują medžiagą palikite kelis gerus papildomus centimetrus šonuose. Naują medžiagą pritvirtinkite kabėmis, vietomis ant audinio uždedant kartono juosteles (ant jų kabės tvirčiau prilaikys gobeleną, neleis jam slankioti ar tampytis), tačiau kartoną naudokite tik nematomose vietose, pvz. baldo apačioje.

Visgi savo rankomis restauruoti visų baldų  namuose gali būti per sudėtinga ar net rizikinga. Darbą su oda, senoviniais ar antikvariniais baldais verta palikti šios srities profesionalams. Minkštų baldų restauravimas atliekamas kruopščiai ir greitai, tad atiduokite šias nedideles plastines namų operacijas į specialistų rankas. Taip ne tik jūs, bet ir jūsų svečiai galės džiaugtis gražiais namais.

© 2020 Mūsų namai

Theme by Anders NorenUp ↑