Tagbuitinė technika

Koks dulkių siurblys tinkamiausias Jūsų namams?

dulkiu siurblysDulkių siurblio pasirinkimas gali tapti tikra agonija. Juk šiai buitiniai technikai nėra, o jų gamintojai nemiega. Kasmet į prekybą išleidžiami nauji ir dar naujesni modeliai, su įspūdingomis funkcijomis. Tad koks aparatas geriausias Jūsų namams.

Plaunami – idealiai švarai

Plaunantis dulkiu siurbkys yra vienas mėgstamiausių jaunų šeimų pasirinkimų. Atsakymas dėl šio sprendimo paprastas – net ir auginant augintinį ar šeimoje atsiradus dar vienam nariui plaunamas dulkiu siurbkys padeda palaikyti idealią švarą. Žinoma jų yra ne vienas modelis. Profesionalesni, bet ir brangesni dulkiu siurbliai su vandens filtru. Pirmiausiai todėl, kad itin paprasta pakeisti filtro vandenį. Taip pat, toks dulkiu siurbkys plauna garais, todėl gali dezinfekuoti paviršius, jis veikia labai tyliai. Tad nėra paros laiko netinkamo tvarkymui.

Maišeliniai – praktiška ir patogu

Kaip taisyklė plaunami dulkiu siurbliai yra dideli. Tai milžiniški agregatai, užimantys solidžią spintos arba kambariuko dalį. Tuo tarpu, maišelinis dulkiu siurbkys – mažesnis. Dažnai kaip viena iš jo dalių yra rankiniai dulkiu siurbliai. Tad patogu ne tik namuose grindis ar baldus, bet ir automobilį išsiurbti. Minusas – reikia keisti dulkių maišelius. Kuo jie mažesni, tuo greičiau prisirenka dulkių.

Robotai – energingiems namų savininkams

Šiemet nominacijoms gauti buvo siūlomi robotai dulkiu siurbliai miele. Naujausios technologijos taip toli pažengė, kad namai gali tvarkytis patys. Robotas pagal erdvės nuotraukas pats gali pastebėti nešvarą ir pasikrovęs ją išvalyti, be šeimininko paliepimo. Populiariausias yra robotas dulkių siurblys karcher. Ši kompanija neleidžia snausti konkurentams. Jų gaminti robotukai labai lengvi, dirba tyliai, juos valdyti galima internetu, net ir nebūnant namie. Naujausi robotukai leidžia išmaniesiems namams taupyti energiją, informuoja namų savininką apie nekviestus svečius.

Cikloniniai – pinigo taupymui

Vis dėlto, robotukai nėra labai didelės siurbimo galios. Efektyvesni – cikloniniai siurbliai. Jiems ir maišelių nereikia keisti. Neretai galima rasti, kad yra cikloninis dulkiu siurblys sluota. Tai paprasčiausias ir greičiausias būdas švariems namams. Tačiau cikloniniai siurbliai yra brangesni. Tad reikia įvertinti savo galimybes ir poreikius. Jų galima įsigyti internete, taip pat dulkiu siurbliai senukai, dulkiu siurbliai topo centras.

Kompresorių nuoma

kompresoriu nuomaStatybinės technikos įvairovė tikrai stebina. Kažin, ar profesionalus statybininkas sugebėtų išvardinti visus prietaisus, kurie šiuo metu yra naudojami rinkoje. Beje, šis būtų tarp tų, apie kuriuos nuolatos pamirštama. Tai kompresorius. Šioje šeimoje yra du „broliai“ – dyzelinis generatorius ir dyzelinis kompresorius. Pirmasis gamina elektrą, o antrasis – pučia suspaustą orą. Abu jie nepamainomi savose srityse.

Kompresorių nuoma – puikus būdas atlikti tam tikrus darbus ir nepermokėti. Ne kiekviena statybinė kompanija gali sau leisti įsigyti daug kainuojantį kompresorių. Tai įkandama tik didiesiems, bet ir tie skaičiuoja kiekvieną centą. Kartais nuomotis yra kur kas pigiau, nei įsigyti savo ir jį nuolatos prižiūrėti. Kompresorių nuoma yra pakankamai populiari, kad įrodytų šių teiginių pagrįstumą.

Kam naudojami kompresoriai?

Kompresoriaus veikimo principas gana paprastas – jame yra dyzelinu varomas variklis, talpus kuro bakas, kad prietaisas nesustodamas galėtų veikti visą dieną. Iš aplinkos paimamas oras, suspaudžiamas ir plona žarna paduodamas į tam tikrus įrenginius. Įrenginiai gali būti patys įvairiausi. Tai ir grąžtai, varžtų suktuvai autoservise, įvairūs valymo įrenginiai, kai suspaustas oras kartu su smėliu itin gerai nuvalo metalinius paviršius. Taip pat kompresoriai plačiai naudojami dažymui ir bet kokiam metalo paruošimui. Suspaustu oru galima daryti daug dalykų, net pjaustyti tam tikras medžiagas. Jau nekalbant apie eilinį apdailos skiedinio purškimą, dažymą ar valymą. Kompresorius labai populiarus tarp įvairių sričių statybos darbų specialistų, todėl jo nuoma yra pakankamai populiarus ir išvystytas verslas.

Kiek kainuoja nuomotis kompresorių?

Ne paslaptis, kad kompresoriaus nuomos kaina skaičiuojama dviem tarifais – nuomojantis dienai ir nuomojantis visai savaitei. Rečiau – mėnesiui. Vienos iš kompresorius nuomojančios įmonės interneto puslapyje Geima.lt radome tokias kainas. Paprasčiausio ir silpniausio (4,2 kubinio metro per minutę oro padavimas) kompresoriaus nuoma dienai – 45 eurai. Savaitei (5 dienoms) tokį galima nuomotis už 180 eurų, tad vidutinė dienos kaina išeina 36 eurai + PVM. Aišku, galima rasti ir pigesnių variantų, tačiau dėmesį reiktų atkreipti į technikos naujumą ir galingumą. Taip pat atkreiptinas dėmesys ir į slėgį, kurio jums reikia. Gal pats paprasčiausias kompresorius jums netinka? Tokiu atveju prarasite visos dienos nuomos pinigus.

Kompresorių nuoma iš patikimų partnerių – geriausias sprendimas. Taip žinosite, kad darbus atliksite efektyviai ir laiku.

Kaip prižiūrėti šaldytuvą?

šaldytuvasŠaldytuvas – vienas tų technikos stebuklų apie kurį dažniausiai negalvojame tol, kol pastarasis nesugenda. Juk jis toks funkcionalus ir šiuo metu sunkiai galima išgyventi bent dieną ar kelias be šaldytuvo, kuris prisideda prie kur kas paprastesnio mūsų gyvenimo. Šaldytuvai pasirenkami pagal daugelį aspektų, tad jeigu jums šiuo metu reikia įvertinti galimybes – rekomenduojame rinktis atsižvelgiant į šiuos kriterijus:

  1. Nusistatykite pinigų sumą, kurią galite išleisti paslaugoms.
  2. Nuspręskite, kokio stiliaus šaldytuvai jums reikalingi.
  3. Kokio ekonomiškumo
  4. Kiek lentynų turi būti jame.
  5. Ar reikia, kad prie šaldytuvo būtų ir kamera?

Šaldytuvai prisideda prie kur kas paprastesnio jūsų gyvenimo. Pasirinkite tokį, kuris gal kainuoja ir keik daugiau, tačiau tarnaus kur kas ilgiau. Juk pirkti tokį didelį technikos prietaisą nėra taip paprasta.

Norint, kad šaldytuvas išliktų kuo ilgiau funkcionalus – jums reikia žinoti kelias smulkmenas, kurios gali leisti patį ilgaamžiškumą. Rekomenduojame jas apgalvoti, kad pasirinkimas tikrai būtų esmingas ir jums labiausiai tiktų.

  • Pirmiausia, jokiu būdų šaldytuvai negali stovėti prie šiltų prietaisų, kaip kad radiatorius. Tokiu atveju jis turi naudoti daugiau energijos ir taip pat kur kas greičiau suges. Taigi, tai akivaizdus būdas, kaip šaldytuvą galima sugadinti kur kas greičiau, tad jam parenkama vieta turi būti labai gerai apgalvota.
  • Kuo dažniau šaldytuvą valysite – tuo jis mažiau apšals. Ypač tokiu atveju, jeigu greta šaldytuvo yra kamera. Dažniausiai tuomet apšalimas yra labai rimta problema, kuriai reikia suteikti kuo daugiau dėmesio. Žinoma, jeigu valote neišjungę pačio prietaiso – tokiu atveju tai darykite labai greitai.
  • Tuo pačiu rekomenduojame pasirinkti A+++ klasės ekonomiška šaldytuvą, kadangi pastarasis jums tikrai ilgai tarnaus. Galiausiai nereikės taip skubiai darinėti dureles, kad jis staigiai nepradėtų atšalti ir tuo pačiu nesugestų anksčiau laiko.
  • Tuo pačiu įvertinkite ir šį faktą, kad šaldytuvai bus funkcionalesni jeigu staiga pastebėjus kokią nors problemą – pasistengsite ją kuo greičiau išspręsti. Daugelis žmonių mano, kad tai smulkmenos, tačiau juk kelios smulkmenos vienoje vietoje sudaro labai rimtą problemą, kurio sprendimas gali būti sudėtingas.

Šaldytuvai – prietaisai, kurie palengvina žmonių gyvenimą. Šiuo metu būtų sunku įsivaizduoti asmenis, kurie gyvena be šio daikto, kadangi jis būtinas, kad mūsų maistas visada būtų funkcionalus ir sėkmingai valgomas. Juk lauke toli gražu ne visus metus yra toks oras, kuris užtikrintų, kad maistas laikomas lauke nesugestų. Svarbiausia, kad jeigu sugedo turimas prietaisas – tokiu atveju reikia apgalvoti nemažai kriterijų, kurie galėt būti esmingi ieškant jums pačio tinkamiausio varianto. Žinoma, viskas yra jūsų rankose, tad pasigalvokite, kad viskas būtų taip, kaip jums reikia ir kaip norite.

Šaldytuvai yra tie prietaisai, kurie parduodami specializuotose prekybos vietose. Kadangi šiuo metu labai intensyviai plinta internetinė prekyba, būtent jos teikiamomis paslaugomis rekomenduojame pasinaudoti tokiu atveju, jeigu norite gauti daiktą kur kas pigiau, tačiau tikrai kokybišką. Internetas šiuo metu taip pat teikia kur kas platesnę pasiūlą, tad įvertinkite teikiamas galimybes.

© 2018 Mūsų namai

Theme by Anders NorenUp ↑