Tagbiuro baldai

Našiam įmonės darbui – kokybiški biuro baldai

biuro baldaiNemaža dalis įmonių vadovų yra suinteresuoti tik į sėkmingus darbo rezultatus, tačiau pamiršta, kad produktyvų komandos darbą lemia galybė faktorių. Vienas jų – biuro baldai. Tiesa, iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti keista, kaip baldai gali daryti įtaką darbuotojų emocinei ir psichologinei savijautai bei susikoncentravimui ties konkrečia užduotimi, tačiau Amerikoje atliktų mokslinių tyrimų rezultatai parodė, kad kolektyvas, dirbantis patogiai ir praktiškai suprojektuotame ofise, greičiau ir kokybiškiau atlieka jiems pavestas užduotis. Taigi, kokius biuro baldus rinktis, kad jūsų darbuotojai ofise jaustųsi patogiai?

Rinkdamiesi baldus namams, dažniausiai atkreipiame dėmesį į jų kokybę, praktiškumą ir estetinę išvaizdą. Lygiai ta pati taisyklė galioja ir apstatant biurą. Biuro baldai – ne vieta, kurioje reiktų taupyti, juk kokybė niekada nekainuoja pigiai. Kokybiški baldai gali tarnauti ne vienerius metus, jūsų neerzins traškantys stalo stalčiai ar klibanti kėdės koja. Tuo tarpu, jei rinksitės pigius baldus, tikėtina, kad turėsite dalį savo laiko skirti broko šalinimui, o tai reiškia ne tik sutrikdytą darbo dieną, bet ir papildomas išlaidas.

Darbo aplinka turi neblaškyti, todėl apstatant biurą, reikia gerai pagalvoti, kokių baldų jums reikės. Rinkitės tik tuos, kurie yra būtini efektyviam darbui, nes apkrauta patalpa blaško darbuotojus ir apsunkina jų darbą. Kita vertus, jei norite sukurti šiuolaikišką ir modernų biurą, nepamirškite išskirti poilsio ar apmąstymo zonos, kurioje darbuotojai gali patogiai atsisėsti ant fotelio ar sėdmaišio bei apgalvoti tolimesnę savo darbų strategiją.

Be to, svarbu nepamiršti, kad darbo našumą lemia ir spalvų harmonija, todėl biuro baldai, interjero detalės ir sienos tarpusavyje turėtų derėti bei patraukliai atrodyti. Vertėtų vengti ryškių, dėmesį blaškančių spalvų. Puikus klasikinis derinys: švelnių, pastelinių spalvų sienos ir keliais tonais tamsesni baldai. Visgi, reikia atminti, kad ant itin tamsių spalvų ar stiklinių baldų puikiai matosi visos dulkės ar pažeidimai, todėl vertėtų neskubėti ir paieškoti „aukso viduriuko“.

Ir galiausiai, biuro kėdės – tai svarbiausias biuro baldas, juk ant jų darbuotojai praleidžia daugiausiai laiko, todėl jos turi būti patogios ir universalios. Paprasčiau tariant, darbuotojui turi būti sudaryta galimybė pasireguliuoti kėdės aukštį, atlošo padėti pagal savo individualius poreikius.

Taigi, biuro baldai bei sukurta atmosfera turi išties didelę įtaką jūsų darbuotojų savijautai, o tuo pačiu ir sėkmingiems darbo rezultatams. Tad, svarbu viską apgalvoti iki mažiausių smulkmenų. Sėkmės!

 

 

 

.

 

Tinkami biuro baldai: ką vertėtų apsvarstyti?

darbui biure skirti baldaiBiure praleidžiame didžiąją dienos dalį. Kartais biuro darbuotojai netgi pasako: „iš namų išėjau su tamsa ir su tamsa namo sugrįžau“. Taigi biure turi būti jauku ir patogu, o biuro baldus rinktis tokius, kad turėtų atitikti visus standartus ir jiems keliamus reikalavimus. Jei baldai – gerai parinkti, juntama mažiau stuburo ir nugaros skausmų, o jais skundžiasi daugelis biuro darbuotojų, dirbančių monotonišką sėdimą darbą.

Išmintingi įmonių vadovai visuomet pagalvoja apie savo darbuotojus ir jų sveikatą: sveikas ir patenkintas darbuotojas dirba našiau ir produktyviau, įmonei atneša daugiau pelno. Taigi aptarsime ypatybes, kuriomis turėtų pasižymėti pagrindiniai darbui biure skirti baldai.

Rašomieji stalai

Daugelis žmonių nemato skirtumo tarp rašomųjų ir kompiuterinių stalų, o jų visgi yra. Rašomasis stalas pritaikytas rašymui, tačiau ne darbui prie kompiuterio, tad šiek tiek skiriasi jų aukščiai. Kompiuterį reikėtų statyti ant iki 70 cm aukščio darbo stalo, tuo tarpu rašomasis stalas turėtų būti aukštesnis bent 5-8 cm. Tinkamame ir patogiame aukštyje turėtų atsidurti ir kompiuterio klaviatūra, antraip darbuotojas nuolat jus riešų skausmus, dieglius nugaros, sprando ir pečių srityse. Tinkamame aukštyje turėtų atsidurti kompiuterio monitorius: jis turėtų stovėti nei per aukštai, nei per žemai, žmogus už monitorių turėtų sėdėti ir į jį žiūrėti šiek tiek iš aukščiau. Taigi šie biuro baldai neturėtų būti išrenkami bet kaip, neapgalvojus, kokiu tikslu ir kam baldas perkamas.

Patogi biuro kėdė

Labai svarbu, kad biuro kėdės aukštis būtų reguliuojamas, nes, kaip žinia, žmonių ūgis skiriasi, todėl kiekvienas kėdės aukštį susireguliuoja taip, kad jam sėdėti būtų patogu. Gerai, jei reguliuojamas ne tik kėdės aukštis, bet ir atrama, kėdės porankiai ir kt. Kėdė taip pat turi būti su ratukais ir 5 atramomis ant besisukiojančių ratukų. Beje, nemažai įtakos turi kėdžių kaina: kuo kėdė brangesnė, tuo, tikėtina, ji bus kokybiškesnė ir patogesnė, tad už gerą kėdę nereikėtų pagailėti kelių šimtų litų.

Lentynos ir lentynėlės

Biure neišvengiamos įvairios lentynos ir lentynėlės, kuriose bus laikomi dokumentų segtuvai, kanceliarinės prekės ir kt. Tokius kietuosius baldus rinkitės atsižvelgdami į savo įmonės veiklos specifiką: vienose įmonėse reikalinga daugybė segtuvų, kitos jų turi vos kelis. Negerai, jei segtuvams skirta lentyna užpildoma per pirmąjį mėnesį po to, kai įsigyjami nauji biuro baldai, taigi pirkite ne miniatiūrinius baldus.

Poilsio erdvė darbuotojams

Pasvarstykite, kur ir kaip būtų galima įrengti mini poilsio erdvę darbuotojams, kur jie galėtų trumpam atsipūsti ir išgerti kavos, pasišnekučiuoti. Čia turėtų atsirasi minkšta jauki sofutė, žurnalinis staliukas, lentynėlės, kuriose būtų padėta saldumynų, arbatinukas ir kt. Tokias erdves labai svarbu įrengti, jei darbovietėje nėra atskiros virtuvėlės ar kito poilsio kambariuko.

Stalo pertvaros, kiti biuro baldai ir jų spalvos

stalo pertvaraBiuras – yra ne tik Jūsų darbo vieta, tačiau ir įmonės veidas. Nuo to, kaip įrengtas Jūsų biuras, priklauso kliento nuomonė apie Jus. Todėl šiandien tiek daug dėmesio skiriama biuro interjerui. Juk visi biuro baldai: stalčių spintelės, biuro stalai ir stalo pertvaros, biuro kėdės, netgi minkšti biuro baldai kalba apie Jus. Biure labai svarbu ne tik interjero detalės, bet ir spalvos. Žinoma, kad spalvos įvairiai veikia žmones, tad rengiant biurą labai svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kokios spalvos ir deriniai vyraus jame.

Balta ir kreminė spalvos

Šios spalvos ir jų atspalviai yra gana populiarūs įrenginėjant biurus. Balta dažniausiai veikia teigiamai tiek darbuotojus, tiek klientus. Tačiau labai svarbu nepadauginti per daug šviesių spalvų, kadangi tai gali sukelti sterilumo ir šaltumo įspūdį. Kad to išvengtumėte, patariama rinktis, kad bent stalo pertvaros ar kokios kitos detalės būtų kiek tamsesnių atspalvių. Taip išvengsite įtampos, kurią gali sukelti šviesių spalvų perteklius. Balta yra populiari ne tik dėl gero įvaizdžio kūrimo, ji taip pat labai dažnai naudojama biuruose norint suteikti ervės įspūdį. Kartais biuras yra įrengtas mažoje patalpoje, o baldų sutalpinti reikia nemažai. Tad pasirinkus baltus baldus, savo biurui suteiksite daugiau erdvės.

Tamsios spalvos

Tamsių atspalvių baldus dažniausiai renkasi įmonės, norinčios sukurti itin solidaus biuro įspūdį. Netgi tamsesni ar šviesesni rudos spalvos atspalviai jau suteikia rimtumo ir patikimumo. Tačiau tamsių baldų taip pat patariama nepadauginti. Geriausia rinktis puikiai derančias spalvas. Kad ir kaštoninę ir švelnią smėlio spalvą. Pagrindiniai baldai gali būti šviesūs, o stalų pertvaros ar kitos detalės – tamsios.

Ryškios spalvos

Ryškių spalvų ir jų derinių biuruose pasitaiko ne taip ir daug. Tai – modernaus biuro bruožas. Dažniausiai ryškias spalvas biuro baldams renkasi įmonės, užsiimančios pramogų verslu.

Visas šias pagrindines biuro baldų spalvas siūlo daugelis Lietuvos baldų gamintojų. Vienas iš jų – reikejovakar.lt. Šis baldų gamintojas išsiskiria savo darbo sparta ir kokybe. Nesvarbu ar Jums reikalingos tik stalo pertvaros ar ir visi nauji biuro stalai – užsakymą Jūs gausite vos per kelias dienas. Tai labai patogi paslauga verslo sferoje, ypač žinant, kad kiti biuro baldų gamintojai užsakymo prašo laukti bent kelias savaites. Reikejovakar.lt rūpinasi savo klientais, konsultuoja juos ir savo interneto puslapyje netgi pateikia baldų kainininką, kad pirkėjai galėtų įsitikinti, jog net ir greiti bei kokybiški baldai nėra neįperkami.

© 2020 Mūsų namai

Theme by Anders NorenUp ↑