TagApšvietimas

10 priežasčių, kodėl LED šviestuvai yra naudingesni nei įprasti (II dalis)

LED šviestuvai 

LED šviestuvai – tai tikra revoliucija, iš esmės keičianti šviesos šaltinių veikimo principą ir panaudojimą. Pirmoje teksto dalyje aptarėme jų ilgaamžiškumą, gebėjimą tausoti aplinką, sudėtyje neturint jokių toksinių medžiagų bei energijos taupymą. Tačiau tai tikrai ne visos gerosios savybės, kurios išties vilioja įprastas fluorescencines lemputes iškeisti į LED. Pateikiame dar 5 priežastis, įrodančias, kad LED šviestuvai yra be galo naudingi.

Lankstus dizainas

LED šviestuvai pasitarnauja ir norint įgyvendinti tam tikrus dizaino sprendimus. Kadangi lemputės gali būti įmontuotos į bet kokios formos šviestuvus, o LED inovacijos leidžia reguliuoti apšvietimo dinamiką ir kontrolę, gerai suprojektuotos LED sistemos gali padėti pasiekti stulbinančius apšvietimo efektus, sukuriančius ypatingą atmosferą.

Veikia bet kokioje temperatūroje

LED lemputės itin naudingos žmonėms, dirbantiems išskirtinėmis sąlygomis. Fluorescencines lemputes itin veikia žema temperatūra, o LED šviestuvai puikiai prisitaiko, todėl yra tinkami šaldytuvams ir šaldikliams. Tad įvairios parduotuvės jau suprato, jog tai ilgalaikė investicija, galinti padėti sutaupyti daug energijos bei kaštų už tam tikrų įrenginių veikimą, nes nereikės dažnai keisti perdegusių fluorescencinių lempučių.

Beje, LED šviestuvai neprivalo apšilti ir nepaisant oro sąlygų, jie iš karto panaudoja maksimalų ryškumą. Todėl toks apšvietimas tinkamas ir laukui, jei klimatas šaltesnis, o šviesos šaltiniai būtini saugumui.

Kokybiškesnis apšvietimas

LED šviesos diodai gali susikoncentruoti į tam tikrą objektą ir be papildomo reflektoriaus suteikti aukščiausią raišką. To nepadarys jokia įprastai naudojama tradicinė lemputė. Taigi, LED šviestuvus puikiai panaudosite kurdami namų interjerą, biuro patalpas ar menines dirbtuves, kur būtinas kryptingas apšvietimas, išryškinantis tam tikrus objektus.

Žemesnė įtampa

LED šviestuvai, kurių lemputėms pakanka žemos įtampos elektros energijos tiekimo, todėl tokį apšvietimą galima naudoti ir lauke, prijungus išorinį saulės energijos šaltinį. Tai ypač naudinga žmonėms, gyvenantiems užmiesčiuose ar atokesnėse kaimo vietovėse.

Kur rasti plačiausią elektros generatorių pasirinkimą?

elektros generatoriaiJūsų statybos darbams gaminamus geriausius elektros generatorius dabar galite rasti ne tik tam specializuotose parduotuvėse, tačiau taip pat ir internete. Atsirado kelios tikrai geros elektroninės parduotuvės, kuriose parduodami elektros generatoriai niekuo nenusileidžia realiose parduotuvėse parduodamiems, o vienintelis skirtumas – geresnis kainos ir kokybės santykis.

Galima rinktis tarp dyzelinių ir benzininių elektros generatorių

Šiuo metu populiariausi rinkoje elektros generatoriai yra dvejopi – arba jie dyzeliniai, arba jie varomi benzinu. Dyzeliniai elektros generatoriai dabar yra šiek tiek pigesni – bent jau daugelis modelių. Dažniausiai jie turi arba rankinę, arba elektrinę paleidimo sistemą. Koks paleido būdas yra geresnis gali priklausyti ir nuo jūsų projekto pobūdžio.

Kadangi elektros generatoriai dažniausiai būna reikalingi tam, kad elektra būtų pasiekiama tokiose vietose, kur įprastai ji būtų nepasiekiama, jeigu elektros generatorių nebūtų, tai nieko keisto turbūt ir tai, kad elektros generatoriaus mobilumas yra kaip viena iš pagrindinių charakteristikos savybių, į kurią reikėtų atkreipti dėmesį. Tai reiškia, jog elektros generatorių turi būti lengva eksploatuoti, kitaip jis gali kelti kokių nors nepatogumų.

Elektros generatoriai dar skirstomi į buitinius ir pramoninius

Kalbant apie tai, kokį elektros generatorių dera jums rinktis, reikėtų pastebėti, kad buitiniai elektros generatoriai yra skirti nedidelei srovei – paprastai šie generatoriai būna nuo 2 kW iki 12 kW galios ir viskas. O štai pramoniniai elektros generatoriai, nors taip pat prasideda nuo dviejų kW, gali būti ir 800 kW ir daugiau – tokie generatoriai dažniausiai yra naudojami, kai dirbama dideliuose statybų projektuose, kuriuose reikia nemažai elektrinių prietaisų vienu metu.

Be abejo, visiems elektros generatoriams, kurios pirksite internetu, yra suteikiama ilga garantija. Tačiau, pagal ekspertus, patys kokybiškiausi generatoriai rinkoje yra vokiški – vokiška kokybė ir patvarumas imponuoja daugeliui žmonių, todėl visiškai nekeista, kad vokiečių gamyba yra labiausiai perkama visame pasaulyje.

Internetu elektros generatorių pirkti bus gerokai pigiau, kadangi dabar daugelis elektroninių parduotuvių nori pripratinti savo pirkėjus prie tokio apsipirkinėjimo būdo. Taigi, išbandykite ir jūs ir pamatysite, kaip taip patogu – norint nusipirkti tvarkingą ir galingą elektros generatorių net nereikės išeiti iš namų, o nominali galia, įtampa, starteris ir kiti reikalingi duomenys bus surašyti prie kiekvienos prekės aprašymo, tad tikrai nepirksite katės maiše. Sutaupysite nemažai pinigų pirkdami internetu, o nusipirktas elektros generatorius bus pristatytas jums į namus arba į jūsų darbo vietą.

Namų apšvietimas: didžiausios klaidos

sviestuvas6Skolingai bei protingai apšviesti namai gali sukurti jaukią ir malonią atmosferą, tačiau kartais žmonės neskiria pakankamai dėmesio apšvietimui ir susikoncentruoja į kitas, nelabai reikšmingas detales. To rezultatas – papildomos išlaidos, taisant padarytas klaidas.  Taigi, pasimokykime iš kitų klaidų ir jų nebekartokime savo namuose.

Centrinis apšvietimas – nefunkcionali atgyvena

Taip, centrinis apšvietimas, kai šviestuvas pakabinamas prie lubų, puikiai apšviečia kambarį, tačiau jis per daug dominuoja ir į save suteilkia visą dėmesį. Be to, toks apšvietimas neišryškina sienų ar paveikslų grožio, meta šešėlį ir tinkamai neapšviečia tų vietų, kurioms labiausiai reikia šviesos – darbo arba virtuvinio stalo, skaitymo fotelio ir pan. Tiesa, jei padarėte tokią klaidą, nereiškia, kad turite ardyti lubas ir pervedžioti elektros energijos laidus, kad galėtumėte pakeisti apšvietimo schemą. Šią klaidą gali ištaisyti šviestuvai. Įrenkite pora sieninių šviestuvų, kurių šviesa būtų nukreipta į lubas arba pastatykite kampe toršerą. Papildomas apšvietimas suteiks namams jaukumo ir šilumos pojūtį.

Namai – muziejus

Namai pradeda priminti muziejų arba dailės galeriją, kai vienoje patalpoje yra apšviečiama labai daug daiktų, tačiau nėra gerai subalansuotas centrinis apšvietimas. Akcentinis apšvietimas yra skirtas, tik kai kuriems namų dekoro elementas išryškinti, todėl apšviesti paveikslai, gėlės, komoda, sofa ar televizorius atrodys neskoningai ir blaškys jūsų bei aplinkinių dėmesį.

Namai – šviestuvų salonas

Šviestuvai puikūs ir funkcionalūs interjero elementai, tačiau jei namuose yra daugiau nei 3 skirtingų spalvų ir 3 skirtingų formų šviestuvų, vertėtų sunerimti. Interjeras atrodys neskoningai perkrautas. Namuose būtina išlaikyti harmoniją ir neleisti įsivyrauti chaosui, todėl viename kambaryje nestatykite kelių skirtingos rūšies ir spalvos šviestuvų.

Namai – prieblandos zona 

Maži į lubas įleisti šviestuvėliai, nišoje ar lentynoje paslėptas apšvietimas sukurs nejaukumo ir sterilumo pojūtį. Jei namuose vyrauja minimalistinis modernus interjeras, rinkitės šiltos spalvos apšvietimą ir apšvieskite bent kelis interjero elementus.

Žinoma, visos klaidos yra ištaisomos, tačiau geriausia pasitarti su apšvietimo specialistais, kurie  viską iš anksto apgalvos ir parengs jūsų namams pritaikytą apšvietimą.

© 2017 Mūsų namai

Theme by Anders NorenUp ↑